bugün

regal reklamları sağdaki pahalı bir marka soldaki ise aynı özelliklere sahip regal marka bir tv evet hangısı

tabiki pahalı olan ekran kararır ve bir ses çaaat
iş bankasının sağduyu reklamı;arzum onan,haluk bilginer ve uğur yücel in rol aldığı.
we
tabi bir de...
FAX GÜZELLiK TEMIZLIK;EKONOMiK!!!! ERiYiP GiTMEZ ;FAX ÇABUCAK BiTMEZ...
kent ve ülker'in bayramlık çikolata reklamları insanın içini cız ettiren ve unutulmayan, hafızalara kazınmış bir reklam örneğidir.
kent'in bayram öncesi ekranlara bir his bombası gibi düşen yaşlı bir teyze ve amcanın gelecek olan yakınlarını beklerken, fondan laço tayfa'nın harmandalı yorumununda etkisiyle gözleri yaşartan reklamı.
opet-cem yılmaz ve peluş-o inanılmaz yarış ve öncesi
opet-cem yılmaz ve gitt-cem ylmz kaybolur gitt onu tarif eder boy:1.50 kilo:yağsız saç:peruk mont:deri
Annem bana dedi ki : "hadi doğru banyoya, dalin aldım baksana gözlerini açsana", annem bana dedi ki "dalin hiç göz yakmaz ki" açtım baktım gözümüüüüüüüüü gözlerim yanmadı kiiiiiii hihi
ali disidero reklamları
omo-birakin cocuklar top oynasin,kirlenmek guzeldir.
bi banka reklamında papua yeni ginenin ülkemiz insanına öğretildiği reklam unutulmazdı
"heeey arkadaş sağoool" tadelle reklamı.fatih terimin oyunculuğuyla hatırlanır.
oba obaaa nefis makarna, oba lezzet her sofradaaa.

müjde müjdeee size
parizyenden müjdee sizeee
zarif, sağlam, esnek çorap, rahat çorap
müjdeeeeeee.
pınar reklamları ezine peyniri ve diğerleri
-organ başımıza düştük yollar...
harikadır hele o sargılarla sarılmış organlar
haluk bilginer'in seslendirdiği banka reklamı..şarkısı da çok hoştu.
"rüya bitti anlaşarak ayrıldılar
günün birinde karşılaştılar ikisi de buna çok şaştılar"
sipsevdinin bayıldıgım arka fonda minnie ripperton'dan lovin' you isimli enfes sarkının caldıgı cok eski bir reklamı.
iyi kalpli muz, sevgilisi cilegi kotu kalpli, canavar ruhlu haydutlardan korurken bir butun olurlar, saklandiklari yerden sakiz kagidinda ambalajlanmis birbirlerine harmanlanmis sekilde kullanima hazir olarak cikarlardi.
ilker, ilkay, ali, ahmet, soner, songül, dursun, yeter, imdat ya da okey diye bilinçaltıma kazınan prezervatif reklamı.
topitopun yeni reklamı
birkaç sene önce çekilen fiat palio reklamı.

yeşil bir palio kırmızı ışıkta durur, yanına profosyonel bir bisikletçi gelir ve palio'nun kaportasına elini koyarak durur, kamera palio'nun sürücüsünün sinirlenmiş yüzünü gösterir. bir dahaki ışıkta da aynı manzara gerçekleşir. üçüncü ışıkta kamera arkadan çekime geçer, palio tekrar durur bisikletçi gelir, palio'ya tutunacağı güvencesiyle elini uzatarak ağırlığını arabaya doğru verir...ama palio'nun geri vites ışığının yanması gaza asılması bir saniye sürer...bisikletçi yerle bütünleşirken ekran kararır ve bir yazı belirir...
"sahipleri palio'yu çok seviyor" * *
gol yemem
sörf tabii ki yerim diyen rüştü rencberli sörf reklamı.

son olarak da merobaoooooo şeklinde seslenen sarışın bir dangalak kızın çamaşırın üstüne döktüğü bir galon kosla oxi ekşın reklamı. kesin çıkıyomuş o kir.e o bi galon kosladan sonra ben de çıkarım o çamaşırdan.
'anne bitti' diye bağıran çocuğun olduğu reklam.
ve cmylmz'ın telsim reklamı. 'tamamen duygusal'
tabiki temizlik malzemeleri...
6-7 tane balerin abla evde dans ederek şu şarkıyı mırıldanıyorlarda:

evde temizlik ferahlık herkese....
hemde hiç durulamadan kurulamadan Marc....
siz hala annenizin margarinini mi kullaniyorsunuz.*
grup vitamin'in yedigün reklamları dizisi.
kimsenin yazmamasına şaşırdığım garanti bankasını garanti bankası yapan sucu çocuk reklamı..*
(bkz: tık tık tık iyi gunler)*
eti puf reklamında iki adet eti puf yıldızların altında cilveleşirler.. ve "bayan puf" "erkek puf"a bir dilek tutmasını söyler. erkek puf der ki: "önce seni yesinler."*