bugün

(bkz: yapı ve kredi bankası)
gişede işlem yapmak için en az 1 saat beklemeniz gereken banka.
bu nasıl reklam arkadaş, evin hanımı arabayla duvarı yıkıp içeri giriyor arabada tekbir çizik bile yok, ama olmaması iyi olmuş yok bu entry ortaya çıkmazdı.
3-4 ay önce istemeyip iptal ettirdiğim kredi kartını,geçen gün yine yeniden yollayan banka..

ulan istemiyorum işte kredi kartı bumerang gibi geri döndü kart bana.
doğum günümde pasta yollamış düşünceli banka.
Sütünüz bol olsun! Yazılı küp not hediye edip kardeşimi sevindiren banka
zamanında bir hata yaparak kredi kartı aldığım banka. geçen hafta tüm borcu ödeyip kapattırmak istedim. borcu ödedim. aradılar, bir 5 tl daha ödeyeceksiniz dediler. beş tl, 5 tl lan. bilmem ne parasıymış.
edit: imla.
2017 ilk çeyrek karı 1 milyar tl olan bankadır. geçtiğimiz yıl toplam karı 2.9 milyar tl olmuştu.

https://www.paraborsa.net...kar-rakamlarini-acikladi/
Eft'ye para alan banka. Taksi tutup bankamatikler arasında gider gelirim de eft'ye para vermem.
müşteri temsilcisine bağlanmanın deveye hendek atlatmaktan yirmi bin kat daha zor olduğu bankadır.

çağrı merkezi numarasını arıyorsunuz bir ses size nasıl yardımcı olabilirim diye soruyor. müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum dediğinizde kesinlikle bağlamıyor. zaten yaptığım işlemleri internet şubeden yapıyorum. çağrı merkezini arıyorsam demek ki bir sorun var ve bu sorunu ancak müşteri temsilcisiyle çözebilmem gerekiyor. türkiye'nin dijital bankası diyorlar ama bu kimlik altında maliyeti ne yapsak da daha fazla düşürsek diye uğraşıyorlar.

yıllardır müşterisi olduğum bu bankanın son beş yılda şubesine bir kere ayak basmamışımdır. işimi atm ve internet şubede hallediyorum. bankaya maliyet oluşturmadığım gibi, üstüne paramı burada tutuyorum. bir zahmet müşteri temsilcisine ulaşabileyim. şimdi mecburen şubeye gideceğim. çok dijital banka, tebrik ederim!
haftayı borsada 2.50 bandında tamamlayacağını düşündüğüm banka.
uzun yıllar ykb world kartını kullanıyorum, en çok memnun olduğumkonu bankayla ilgili yıllık ücret ekstreye yansıtıldığında telefonla arayıp hemen iadesini yaptırabiliyor olmam, yani hiç yansıtılmasa daha iyi olur ama diğer bankaları düşünüce bol şükrediyorum.
Zamanında fetonun Türkçe olimpiyatlarına maddi manevi sponsor olan pislik banka..
Telefon ile kimseye ulaşılamayan banka. Allah müşterilerine sabır versin.

Uzak durun. 3 saattir uğraşıyoruz ama kimseye ulaşamadık.
Az önce mobil uygulamasına girdiğimde doğum günümü kutlayıp mum üfletti. Gerçekten üfletti. Bundan sonra seni savunacağım her yerde Aslan banka.
son zamanlarda hiç bir atm'sinde 10 tl olmayan banka.