bugün

Ezberlediğimi unuturum ama gördüğümü unutmam.
Ben unutmamayı tercih ederim. Ne var onca şeyi silip atacaksam neden yaşadım.
Kötü bir durumdur.
Çok zaman geçti, başka insanlar oldu hala aynı. Ne hissettiğimi bile bilmiyorum bildiğim tek şey özlediğim. Anılarıma bakınca hissettiğim şey kayıp, özlem.
Hafızanıza küfürler yağdırmanıza neden olabilecek durum.
Tamamen ne hissettiğinize bağlı.
unutmak istemek ama başaramamaktır.
Kendisine karşı bir kez bile hoşlantı hissetmedim hatta hiç konuşmuşluğumuz bile yok ama durduk yere rüyalarıma girdi ve ben ona delicesine aşık oldum. Platonik desem platoniklik böyle bir şey değil. Platonik olan kişi uzaktan sever ve aşık olur. Ama ben rüyalarımda gördüm ve aşık oldum. Şimdi ise aylardır onu uzaktan seviyorum ve ona her gün mesajlar yazıyorum ama bana cevap bile vermiyor. Kısacası birisine ilk defa bu şekilde aşık oldum ve bu yüzden de bırakmak istemiyorum ama bir yandan da bu aşk artık bana acı vermeye başladı. Çok kötü bir çıkmazın içindeyim onu bir türlü unutamıyorum ve ne yapacam hiç bilmiyorum.
lanet gibidir. yapışır üstünüze. devam etmek istersiniz peşinizi bırakmaz. ne zaman ki size her şeyi unutturan biri olduğunda yeni bir sayfa açar, ardınıza bakmazsınız.
Sinir bozucu bir olay.
Her şeyi kaydederiz. Sadece anormal olan durumları, duyguları daha iyi hatırlarız...
unutamadığınız sürece her gün takviminizdeki ilk iş pişmanlık olur.
Millet virüslü virüslü gezinip acaba ne kadar ömrümüz kaldı diye düşünüyor. tek derdiniz bu olsun be.
daha iyisiyle karşılaşmadığınızdandır.
Unuturum diye yorma kendini,
Unutamazsın...
gibi gibi olmanı unutamıyorum!!!
Çaresiz bir hastalıktır ve hep Hazin sonlar doğurur. Unutun rahatlayın diyeneyeceğim olmuyor, olmadı, olmayacak biliyorum!
Unutamamak onu özlemek midir yoksa onunla yaşadıklarını özlemek midir ? Ya da o gittikten sonra onun yerini dolduramamak mıdır ?
Bilemedim şimdi unutamamak nedir ?
Bir parazit midir sürekli vücudunda dolaşan?
Yoksa sevmek midir aşk mıdır ?
Bilemedim.
boş muhabbettir. daha iyisi karşınıza çıkınca unutuluyor.
Unutmak için iyi sebepleriniz yoksa örn: aldatma vs. sürekli bu unutamamak durumu içerisinde olursunuz.
Keşke oyuncağın olsaydım. Peluş ayıcık falan mesela, bırakmak zorunda olmadığın bir şey işte. istediğin zaman acsan baksan dokunsan.

Bırakmasan. Ayıp olmasa bu, yasak olmasa günah olmasa, bırakmasan.
--spoiler--
Unutmak kolay demiştin alışırsın demiştin
Öyleyse sen unut beni yeter ki benden isteme
Gözlerimde yaş kalbimde sızı unutmadım seni
Unutamadım unutamadım ne olur anla beni
-spoiler--

T:Barış abi söylemiş gereken sözleri zaten.
hafıza-i beşer nisyan ile malüldür.
aklın insanoğluna kurduğu en büyük kumpas. Takılmış kaset gibi. Başa sarar durursunuz. Zevk de vermez. Bok gibi bi durum.
"hatırlamak için bir hafızamız varken, unutmak için elimizde hiçbir şeyin olmaması hayatın bize attığı en büyük kazıktır."
unutamayıp bir de üzerine, sürekli hatırlıyorsanız ayvayı yemişsinizdir. Bu durumlarda en güzeli dikkat dağıtmak için hobilere yönelmek, arkadaşlarla buluşmak, dizi film izlemektir. Üzerine düşünüp senaryolar yazdığınızda işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alır ve sizi yıpratır.