bugün

nabersin kanka. Kahve alır mısın? Hazır forum gibi sohbet edip hal hatır soruyoruz.

Hoş gelmiş yazar.

edit: nereye uçtu o teskür mesajı.*
Umarım bizi kanser etmeyecek entiriler girecek yazardır. Wilkommen sie.
Aşk uzmanı.
Tazminatsiz işinden olabilir. Renault gibi bir firma özellikle bu tarz konularda çok hassas. Kendi facebook profilinde üretim bandının fotoğrafını yayınlayan ve altına birkaç olumsuz yorum yazan kişiyi daha önce Tazminatsiz çıkarmışlığı vardır. Forklift ile enteresan hareketler yapan bunu da yayınlayan birini yine çıkarmışlığı vardır.

Bence iş yerinden üretim bandını gösteren fotoğrafları yayınlamamalısın dostum. Tavsiye.

https://m.uludagsozluk.com/e/39716919/
Sözlükte benim kadar onu tanıyan olamaz.çünkü o benim kardom.onunla çok anılarımız olmuştur.mesela beni sözlüğe getiren de odur.

Açık söylemek gerekirse çok zeki,ahlaklı,sportif giyinimli ve görünümlü.aynı anda ikiden fazla işi idare etme kabiliyetine sahip,iyi niyetli ve samimi bir arkadaştır kendisi.onunla arkadaş olmak tanışmak kaynaşmak sıkıntı değil.ondan kopmanız sizin için sıkıntı olacaktır.

Sözlükte ve hayatta başarılar diliyorum.kardom benim.
Şahsıma kırıcı çıkışından ötürü donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
gece gece babaannesi ve başka bir başlıkta attığı fotoğraf ile içimi yakandır.

beni nerelere götürdüğünün farkında bile olmayan, özeli kapalı olduğu için yazamadığım yazardır.

yazacağım, içimde kalmasın.
benim de babannem ile münasebetim çok yakındı, onsuz yaşam dahi düşünemez, öleceği günü kestiremezdim.
zaman fakat, ölümü yaşam boyunca bekleyerek geçen fakat ölüm ne zaman gelirse gelsin hazırlıksız yakalanandır.
o gün geldi ve öldü, beni de götürmüştü sandım yanında.
yıllar sonra yazıyorum ki bir zamanlar onunla ölmeyi düşündüğüm kişiyi şimdi pek de düşünmediğimi, aslında aklıma gelmediğini kendime itiraf etmenin güç olduğunu düşünüyorum, yaptıklarına, fedakarlığa ve hatırasına saygısızlık değil midir bu?
insan.. her şeye alışır demiş yazar; ''aşağılık insanoğlu! her şeye alışır..''

çok uzaklara götürdün beni, hayalini bile göremediğim birinin alnımı öptüğü ana götürdün beni, sayın yazar.
Tüm entrlerimi okuman dileği ile. Tehtit yok, var ise ispatla entry'ler olduğu gibi durmakta. Bilgi olarak aktarılmıştır. isteyen istediğine hakaret etsindir, umrumda değildir. Ben olması gerekeni söylemişimdir.

Bana Çomar demeden önce okuma yazma öğrenmeli, en azından fikir sahibi olabilmektir. Tanrı seni kutsasın.
harika bir insan android akıllı telefonda termal görüntü sorununu mesaj yazarak çözmeme yardımcı olmuştur sağ olsun var olsun.
Çok da şeetmemek lazım (bkz: ağır avel)