bugün

2006 yılı abd yapımı; suç, dram aksiyon filmidir (ukde).
serinin izlenme ve görsel anlamda daha iyi olduğu bir film.
Blood and Bone'dan hatırşadığımız Michael Jai White ve scott adkins'i birleştiren nefis dövüş filmidir.
george chambers ve yuri boyka karakterlerinin beraber oynadığı serinin ikinci filmi. george chambers tarafından finalde ayağı kırılan boyka, 3. seride karşılaşmaların tümünü kazanacak ve hapishaneden çıkmayı başaracaktır.

ilgili olarak;

(bkz: george chambers)
Kötü adam olan boyka'nın chambersdan izleyenler tarafından daha çok sevildiği serinin devamında ise esas eleman olduğu nadir yapımlardandır. Bildiğim kadarıyla scott adkins'in ilk önemli rolüdür.
--spoiler--
Lakin oldukça sevdiğim filmin en mantıksız yanı kısa süre mma eğitimi alan chambers'ın yılların mma'cisi boykayı bacak kilidiyle yenmesidir.
--spoiler--
an itibarıyle eski adı zigana tv olan yeni ismiyle em tv de yayınlanan film. yuri boyka sevenler kaçırmasın.*
serinin kanımca en güzel filmidir. sahneleri çok gerçekçiydi. bana hiç yapmacık gelmedi dövüş sahneleri. üçüncü ve birincinin sahneleri baya yapmacıktı (özellikle ilk filmin sahneleri acayip tırt geldi bana)
konu olarak da güzeldi bu film. artı ilk film ile isim ve iceman chambers isminden başka ortak hiç birşeyi yoktur bu filmin. yazarı yönetmeni senaristi kadrosu boku püsürü herşeyi farklıydı. bu farkla da farklarını koymuşlar kanımca. gayet izlenesi bir film. izlerken acayip zevk aldım şahsen
(bkz: yuri boyka)
Dunya uzerinde kotu karakterin iyi karakterden daha cok sevildigi nadir filmlerden biridir.

Ki yani iyi karakter oyle bir magdur ediliyor ki ister istemez iyi karaktere sempati duyuyorsunuz , ama scott adkins oyle bir kotu karakter oynamis ki amk adama hayran olmadan edemiyorsunuz.

Zaten o yuzden boyka karakterine 3.film cekildi ve yine boyka ustune 4.film geliyor , adam gercekten muhtesem amk.Bana kalirsa yeryuzunun en artistik tekmeleri bu adamdan cikiyor.