bugün

girişiyle bile etkisi altına alabilen şarkı..
Yine replaye abandığım muse şarkısı. Sözler, altyapı, özellikle de nakarattaki slap bass oldukça güzel.
tr. açığa vurulmamış arzular
Muse'u cok eskiden beri takip ederim. Bu parçası son zamanlarda en cok dinlediğim parçalardan. Nakarat kısmı çok keyifli.
Çok tatlı şarkıdır. Dinleyesim geldi.
ağlatabilen şarkıdır vesselam.
lise yıllarımdan sonra şimdi tekrar dinleyince değişik bi güzellik hissettiren çok iyi parça.
the resistance albümünün kanımca en iyi şarkısıdır. eski muse'dan pek alışık olmadığımız şekilde elektronik beat'ler, slap bass'lar şarkıyı oluşturur. eski bir muser olarak yeni muse'u daha çok sevmeye başladığımı yüzüme vurmuş ilk şarkıdır aynı zamanda.
tek kelimeyle, müzik.
telefonda melodi olarak kullandığın iki şarkıdan birisidir. yıllardır ikisi arasında gidip geliyorum .
diğeri
coldplay : clocks
çok garip bi çekiciliği var çok fazla tekrarlamasına rağmen enstrümentallerin. haftada birkaç kez dinletiyor kendini bu yüzden.
Ah o nakarat... matthew in o sesi... o sözler... o bas... Bir şarkıda herşey mi mükemmel olur ? evet bu şarkıda olur.
muse'un depeche mode ve radioheadvari mükemmel parçası.**
yaralı bir kadına söylenebilecek en güzel sözlere sahip şarkıdır.

i want to recognize your beauty's not just a mask,
i want to exorcise the demons from your past
bana ricky martin'in 'un, dos, res, alley alley ala.' şarkısını anımsatan şarkı.
nakarat melodisinden olsa gerek insanın içinde değişik bir özgüven uyandıran şarkı**.
muse harikalarından sadece bir tanesi .severek dinliyoruz efenim.
klibini pek sevmesem de, basarili bir sarki.
*
muse seviyorum ben bu grubu. iyi şarkılarından sadece bir tanesi.
harika bir melodiye sahip olan muse şarkısıdır.

özellikle depresif anlarda tekrar tekrar play butonuna basılabilir.
her bir dizesi derin anlamlar taşıyan, günlerce aylarca üst üste dinlemekten bıkmayacağınız ilahivari şarkı. you can be sure kısmındaki sure kelimesinin telaffuzu, çok seksisin.
Muse'un tekrar tekrar dinlemekten bıkmadığım şarkılarından bir tanesidir. Bass olsun tiz olsun başarılıdır. Hele Muse havası da olunca tadından yenmez.
dünden beri 38472 kere dinlediğim, ritmiyle olsun sözleriyle olsun beni benden alan muhteşem muse şarkısı. *
bir iki dizesini kopyalayayım en beğendiklerimden diyecektim ama yok ki beğenmediğim yeri. budur.

http://www. youtube. com/watch?v=Wi__wVzOhik

yine de bir dize alalım;
"I want to recognize your beauty's not just a mask", güzel şarkı, her şeyiyle...
başarılı bir şarkıdır. klibi de güzeldir. muse'dan da bu beklenirdi zaten efendim.