bugün

görsel
*
Kramp girdi beyine düşünmekten başlıklara kapama zamanı gelmiş.
Sonki olaydan sonra ancak lafta kalmış olan aile ortamıdır. Melissa teyze geçen bayram temizliği yaparken yorgunluktan bayılıp yere düşmüş. Kimse de kaldırıp neyin var dememiş anca kavga dövüş. Böyle aile ortamı mı olur ya. Gerçekten çok yazık, evet
söz konusu olmayan ortam. ama sayesinde çok insan tanıyıp olgunlaştım, reddedemem. sanki burada olduğum her gün '' ben daha bitmedim '' demek gibi geliyor bazılarına. bu yüzden seviyorum.
Melisa ninemiz olsun.
görsel
Yeşilçam filminden çıkmışcasına var ola aile ortamıdır.
(bkz: palu ailesi)
Herkes karı koca.
sıcacıkkk.
pek bilgi başlıkları açılmıyor. canım sıkılıyor.
nickimin başlığı altına yazıldığını tahmin ettiğim - donuz listemde oldukları için göremediğimden tahmin ediyorum - saldırı entrylerine bakınca varolduğu pek de söylenemeyecek ortam. geçmişte kaldı artık.
samimi ortamdır.
ibnesine kahpesine inat

görsel
(bkz: sen yine de az ötede dur)
geneli erkek fertlerden oluşan aile ortamımız.
samimi bir ortamdır.
artık tek çocuklu aile gibi olan ortam, mekan, zaman.
en çok hoşuma giden ve beni buraya daha fazla bağlanmaya iten ortamdır.
Gerçekten öyle. Komşu kızını bilmem ne yapmak mı dersin, cinsel seks muhabbetleri mi dersin... insanı bilgilendiriyor da biliyor musun. Sürejli gördüğüm isimlere baktığımda film yıldızı olduklarını görüyorum. Sayelerinde 5 tane falan malum film yıldızı öğrenmişimdir. Sıcacık gerçekten.
Özellikle geceleri iliklere kadar hissedilen ortamdır.
Belki birbirimizi reelde hiç görmedik. Ama sadece nicklerimizden, profil fotoğraflarımızdan bile aşinayiz birbirimize.
Zaten 100 küsür online yazar oluyor. Köy gibi ortam. Sıcak bir atmosfer bence.
(bkz: Palu ailesi)
nasıl aile olm bu ensest o zaman herkes. tiplere bak.
asosyal, ezik, sadece burada sinir bozucu entry girerek muhatap alınmayı bile hayatında önem arz eden yetersizler hariç çok güzel bir aile ortamıdır. canım sözlük...
Birbirilerini avuçlamasalar güzel aile aslında.