bugün

ben burada hep isteksiz eziklenirim ama başımı bir yere sokacağım yuva misali geliyor bana.
trollerden dolayı ara ara birçok yazarın yaşadığı durumdur.
Troller, salaklar, ağzı bozuklar ve dogmatikler sebebiyle içinde bulunduğum durum. tam bir yıl boyunca bekledim belki bir şeyler değişir diye ama klozet olarak bıraktığım sözlük umumi tuvalete dönmüş. umut gittikçe azalmakta.güzel günler için savaşanlar tek tek tükenmekte. uludağ sözlüğü karanlık tarafa geçti olarak kabul edebiliriz.
Trollerin bokunu çıkarmasından ziyade sözlük yönetiminin de büyük etkisi var.

Şimdi bir trollü siliyorlar iki saat sonra adam başka bir nickle geliyor. önceki versiyonunda yazdığı ve sizin de entry girdiğiniz bir başlığı yine uplıyor adam veya aynısından bir tane daha açıyor. Aklı başında hangi yazar gider de birbirinin aynı onlarca başlığa yazar durur?

Misal
(bkz: atatürk ün gay olduğu gerçeği)

bu sefer yepyeni bir troll tarafından açılmış; iki günde bir ya açılır ya canlandırılır. Hadi fikir beyan edeyim desen, anlamı yok artık.

Sıkılan yazarlar da haliyle bir süre sonra başka yerlere yöneliyorlar. Online kişi çok, ama yazan az.
yazdıklarının okunmamasından ya da okunup anlaşılmamasından kaynaklanan durumdur. artık sözlükte, herkes gibi..
artık bıktıran yakınmadır.

(bkz: sözlük elitleri)
Cok sey yazdim sanirim ondan benim de gitti.
Cok sıkıcı artik burasi da.
Eşki ye uye olup uc yil bekleyesim var.
Şu an içinde bulunduğum durum. Gene kafa izni mi alsam lan acaba?
Maalesef bu heyecanı yavaş yavaş kaybediyorum.
Beni ateşleyecek başlıklar lazım. Ve bende Harekete geçip, reaksiyon gösterebilirim.
--spoiler--
beni ateşleyecek başlıklar lazım.
--spoiler--

(bkz: gina carano nun dudaklarına yapışmak)