bugün

benim için nefret ve depresif söylemlerimi akitabildigim anonimlikten haz aldığım mecra. iyi ki var. içindekilerin bir kısmı olmasa daha güzel olurdu ama sorun değil.
Arada bir özletiyor kendini. gelip bir bakayım diyorsun .neler oluyor neler bitiyor kim kime laf atıyor ?
üstteki yazarın da dediği gibi arada bir özletiyor kendini.

vaktinde 1 sene içinde nasıl 6K'ya yakın entry yapmışım bilmiyorum.

artık sadece nostalji ve özlem ya da anımsayış sonucu girilen bir platform benim için..

online sayısındaki düşüş üzmedi değil...
Ruh hastası dolu bir sosyal medya platformu.

Ben dahil.
Bitmiştir, açılan bütün başlıklar ağır trollük barındırmaktadır, ufuk açıcı bir başlık görmek mümkün görünmüyor ve o kadar yazar kaybetmişki resmen köy kahvesine dönmüş ve herkes birbirini tanıyor bu mecrada, bilemiyorum belkide böyle daha samimi, ama akibeti birkaç yıl sonra instela gibi olacaktır, yok abi olmuyor işte nitelikli tanım giren yazarlar lazım bu sözlüğe artık.
Özgürce şıçabileceğiniz bir tuvelet hehe...
ekşiye erişim yasaklanıyor buraya geliyorlar, instela kapanıyor buraya geliyorlar. yani resmen türkiye gibiyiz. götümüzde donumuz yok ama herkese el açıyoz amk.
belli bir yazar grubunun yorduğu sözlük.
bu gruptakiler sözlük şöyle kötü, başlıklar böyle kötü diye eleştirmeye bayılır, çözüm üretmez, çözüm üretmeye çalışanı da eleştirir.
bu şeye benziyor, yolunu kapatan bir taş var ve taşı gösterip '' burada bir taş var ve yolu kapatıyor '' diyorsun. peki bunun yoluna devam etmene nasıl bir faydası olacak ? kabul, taş büyük, ağır olabilir ama itmeden yerinden oynamayacağını nasıl bilebilirsin ki ?
en azından çözüm üret ve uygula, kuru kuru eleştirme. çözüm üretenin de emeğine saygı duy. çok zor değil...

not: belli biri değil bu anlamsız ve yanlış zihniyetteki herkes için dile getirdim.
dünyanın en mükemmel sözlüğü...

(bkz: Uludağ sözlük teki sıcak aile ortamı)
sözlüğü bitiren darbeci discordculardır.

2025i görmezse ismail alpenin tek tek bunları temizlemesi lazım.
kuresel ikinma bence yetkili olmalıdır.
true yetkili olmalıdır.
007 yetkili olmalıdır.
saraca(hoppili gillini) arada sırada trollük te yapsam, sözlüğün tüm güncel içeriklerini ben tamamladım ve hala da uğraşıyorum diyebilirim.
bi derdim var, entelektüel bilgi birikimine sahip bir yazar kardeşimizdir, yetkili olmalıdır
bik bik.
iremga.
traveler haber ajansı gibi yazardır, olmazsa olmasımızdır, kırmızı çizgimizdir, yetkili olmalıdır.
manyak olmaya karar verdim.
karton toplayan çocuk
d varank(kapakoparan dede).
klarnet çalan şarapçı, taksiyi aldı götü kalktı.
milas 16
nihavend longa
aklimbuzgibiyanınakoştu.
canoo(kafir) çok iyi çocuktur aslında, arada sırada kendini içkiye vursada sözlük için kıymetli bir arkadaşımızdır.
aykolik cinsel kimliği bizi ilgilendirmez, sözlüğe renk katan ayrıca ekşi yazarıda olup, burada yazarlık yapan gönlü güzel kardeşimizdir.
bez bebek nana.
grinch, her ne kadar aleyna tilki hayranıda olsa, anasını tercih etmesi daha doğru bir karar olacaktır.
mel mel bakan gibson adam sözlükten umudunu kesmiş, oluruna bırakmış artık.
abber(günahkar bir profil uzmanı) milleti donuzlamasa aslında karekteri düzgün bir yazardır diyebilirim . neyse sözlükte dinamik ve aktif bir yazar, sözlük için kıymetlidir kendisi, ayrıca ekşi yazarı olup, uluya daha çok emek veren yazarlardandır.
elysium01.
kedi memduh.
para bok huzur yok.
yarbay kemal.
judas.
chp li teyzelerden nursel.
barbi olga.
frank lucas. bu zevat eskisi kadar aktif olmasa da sözlüğün başlarındandır.
advtsn. de aynı şekilde sözlüğün eskilerindendir.
gina carano.
erecto.
bu listede olan yazarlar, uluda yazdıkları sürece bu sözlük bitmez.
Hiç sözlük aşkı yok mu ya artık? Eskiden ne güzeldi. Aşıklar başlık altında atışırdı, iltifatlaşırdı. Mutluluklar dilerdik. Bir de şimdilerde bakın. Ne biçim gençsiniz ya siz! içiniz ölmüş sizin.
Merak edip yazar olmaya çalıştığım sözlüktür.
bittiği hakkındaki muhabbet maya takvimini hatırlatan sözlük. anlayana... *
1 aylık aradan sonra tekrar döndüğüm yer. Geçen sürede çömel kalk yapmaktan dizleri bıraktık.
kapanmasını bekleyen çakallar daha çok bekler. biz buradayken avucunuzu yalarsınız.
bazı yazarlarının ne kadar ince düşünceden yoksun, kötü niyetli, saygısız olduğunu gördükçe üzen oluşum.
iyi geçindiğim adam bana ayar veriyor, daha önceki nickimle donuza eklediğim ama bu sefer tek laf etmediğim yazar benimle alay edip artı topluyor, donuza eklenesi troller at koşturuyor.
yazıklar olsun ya. bu sözlük bu kadar kindar, eleştiriye tahammülsüz, kötü niyetli değildi. hadi yine kötü adam ilan edip üstümden artı kasın. yazıklar olsun be.
Dayı beğenmiyorsan git buradan yav bunu da ben mi diyeyim yani.
su hotchner/abbir/profilci cuksuzu olmasa daha guzel olacak.
Dün öldürülmüş, bugün tekrar dirilmiştir. Akşam birileri tarafından yeniden öldürülecek yarın gene dirilecektir.
Mobilden giriyorum aşırı derecede kullanışsız bir arayüzü var. Safariden giriyorum her yeri reklam kaplıyor. Sürekli sağdan soldan banner fırlıyor. Sözlük Okuma zevki epey düşmüş.
ne uygarlıklar gelip geçmiştir bu sözlükten.
şöyle bir durup geçmişi hatırladıktan sonra
amaaann neyse. kapatılsa da kurtulsak aq.
ben şunu anlamıyorum. kapatılsada kurtulsak. ne ya bu. kardeşim hoşuna gitmiyorsa sil hesabı git. bizim sözlük aşkımıza niye engel oluyorsun. ben girmiyorum hiç kimse giremesin. oldu canım.
Yav sen sekizinci nesilden bu yana yazıyorsun ya, helal olsun. herkes gitsin sen kal.
uludağ sözlük kapandı!!

o sırada true: o kadar entry girdik boşamıydı lan be!