bugün

Bozmuştur, ulan sözlükten tanıştığın insana güvenip nude fotoğraf atılır mı? Atılırsa böyle olur.
1.5 - 2 saatlik kesintiye uğramış sözlüğümüzdür. kafam kadar virüs girdi herhalde toparlayamadık hala.
Gece gece inanilmaz dümenler dönmüş olan sözlük. Daha çok konuşulacağa benziyor.

Çayımı çorbamı kaptım heyecanla izliyorum.
bu konu sözlükle alakalı değil , nereye giderseniz gidin sizin duruşunuzla alakalı . hepimiz iş saatlerinde ,ev, vs sözlüğe giriyoruz ve bunu nasıl kullanırsanız öyle insanlarla karşılaşıyorsunuz .

uludağ sözlük gizli bir dünyanın kapılarını aralamıyor size ve burda yaşadığınız iyi kötü ne varsa sizin sayenizde yaşanıyor . eh hayatta tek başarısı sözlük popülerliği olan insanları buralarda görüyorsunuz ve inanın yaşanılanları onaylamasam bile kendilerinin suçu olduğunu söylemeden geçemem .

şimdi oluşumlara değil de kendinize laf geçirirseniz başınıza bu işler gelmez.
http://www.youtube.com/watch?v=MeyMbVfm6oM
Kısa özet.
iyice trol ve ergen yuvası haline gelmiş sözlük. böyle giderse kaliteli yazarlarıni tek tek kaybedecek.
Tanım: bir katılımcı sözlük. Ne idüğü belirsiz. Şimdi gelişmeler kısmına yazdınız, "güvenlik için şifrelerinizi değiştirin" diye, varsay ki değiştik, peki bu durum karşısında ne değişecek, yine gelmeyecekler mi canım moderatörcüm burayı hacklemek için? Onca milletin entry'sini siliyorsun, adamları da ip'den engelliyorsun, e bunlar bir yolunu bulup geri gelmeyecekler mi? Zaten biliyorlar nasıl geleceklerini, ulan daha kendi hesabına sahip çıkamayan bir adamın sözlüğünde de yazmak bayağı bir ironik.
Noldu lan sözlüğe bir muhabbet dönüyor ama.
yazarı olduğum(uz) sözlük.

arkadaşlar hepimiz bir şekilde buraya kaydolduk belki sebeplerimiz çok farklıydı ama hepimiz aynı yerde farklı amaçlarla bir şeyler karaladık.
bazı şeylere çok güldük, bazılarına çok üzüldük.
bazı şeylere ise öyle çok sinirlendik ki..
bazılarımız eğlence amaçlı yaptı, bazıları çok ciddiydi yaptıklarında.

elbet ki sözlüğün açıkları olacak, milli savunma bakanlığı bile hacklenmişti hatırlatırım.
dün " ifşa " edilenler ise tamamen bireysel seçimlerle ilgili, ha bana sorarsanız bence yanlış şeyler yapılmış ama olmuş. olmuş yani, bunun herkes farkında olmalı.

siz şu an sadece insanları zor duruma sokuyorsunuz, bunun ifşası, bunun dediği, bunun yaptığı..
bi durun, buranın " yetkilileri " ellerinden gelenleri bir yapsın. niye destek olmak yerine köstek oluyorsunuz? hoş mu gerçekten bu, bu yaptıklarınız ne katıyor mesela size?

ben bu platform sayesinde çok çok iyi insanlar tanıdım, bazen canım sıkkın olduğunda çok güldüğüm yazılar ile karşılaştım.
aklımda takılı olan bir şey konusunda bana yardım etmeye çalışan çok insan tanıdım.
(bkz: gececinin erkencisi)
(bkz: hemen odana genc adam)

bazı yazarlar sayesinde çok farklı şeyler öğrendim, bana yararı oldu.
ben de bundan zevk aldım, kendimi geliştirdiğimi hissettim.

bir şeyler eksik oldu veya yanlış oldu diye insanları hemen karalamayın gözünüzü seveyim.
bu insanlar ister mi böyle tatsız olaylar olsun?

ben sözlük yapılanması için emek harcayanlara kolaylık diliyorum, bu hale getirenlere ise gerçekten kızgınım.
umarım sizler de biraz daha sakin kalabilirsiniz.
Cinsel açlığın afrikası olan sözlüktür. evet.
Bir kaç gündür girmiyorum ne oldu lan sözlük. Birisi beni aydınlatabilir mi.
(bkz: vay arkadaş vay ismail neler dönmüş burada ya)
standart türk tipi yöneticiye sahip site.
hak ettiği yerde.
An itibariyle iyice boku çıkmış olan sözlük. Gerçekten 12 yaşındaki ergenler mi takılıyor burada. Üç beş tane iyi yazar var toplasan. Onlar için giriyorum artık sözlüğe. Sol framedeki başlıklar içler acısı. Herkes de lookin hanıma takmış durumda. Bir kısmı savunmakta, bir kısmı iyi olmuş demekte. iki taraf da umrumda değil. Ve lookin de. Banane lookinden. Ne kadar saçma insan dolu burası.
Götü tutusanlar teker teker gidiyor. O degilde suanda kuruyemisci cemil abinin yanindayim. En sevdigim kuru yemisleri kaju ve badem alacam gece olaylar patlarken cok iyi gidiyor. Yada lüks karisikmi alsam napsam.
şu sıralar cookies tutmayan sözlük.
bir zamanlar dutluk olan şimdilerin rezidans arazisi.
Ulan en azından adam bakım yaparken, size kıyamıyor helikopter oyunu oynatıyor; hem de turnuvalı. Nankör olmayın ibneler.
Altı yıldır falan ekranımda beliren mor sayfa. Ssg ye küfür etmemin büyük etkisi var seni sevmem de. Eski entrylerimi bedava saklayan zall şeysi dir efendim.
2012 yılında yazmaya karar verdiğim sözlüğün 4 yıl içinde ne hale geldiğini yavaş yavaş izleyip elimi eteğimi yavaş yavaş çekmeye başladığım portal.

mizah ,saygı,zeka,hoşgörü vardı.
ne kadar mantıksız olsa da nesiller arasında belli bir tatlı hiyeraşi ve çekişme

her güzel şey gibi bunun da sonu geliyor vesselam...
an itibarıyle tipi kaymış. bir tek bende mi böyle acaba? yine neyi kaçırdım ben?
lan bu ne iş şifreleri çaldırdınız memeleri ifşa ettirdiniz tamamda bizim ne günahımız var, her sayfa yenilediğimde tekrar giriş yapmamı isteyen saçmalayan sözlük.
Dondurma gibi. ilk başta çok güzel. Sonra vıcık vıcık yapış yapış bi yer.
ruhuna el fatiha.