bugün

kadını metalaştıran, erotizm kokan fikriyatın fazlalaştığı bir sözlüktür artık en kısa zamanda müdahale edilmelidir.
Yazarların yazdığı sözlük turu.
aci ama gerçek ekşi yokken ankara sicağinda anca gideri vardir'

angarali kizlara selam olsun.
birini beklediğim lakin gelmeyen.

uykum geldi amk.
şaka gibi yer aq ya. mirc olmuş. ahahaha kız kız kız diyen diyen diyen.
kurallarını yumuşatmış, tabularını yıkmış sözlük.
Mirc degildir. Artık getto gibidir.

Herkesin kafası iyidir.
surekli insanin yarasini desen basliklari olan site.
On birinci nesillerin içine sıçtığı sözlüktür.bizim zamanimizda böyle değildi.
kız kız kız diyen diyen diyen ve tekrar kız kız kız diyen diyen diyenlerden oluşan mirc'imsi. şaka gibi lan ahaha. tam deneylik yer aslında.
konu kilit isteği tarzı bir buton yapılandırması gelmesi ile forumdan farkı olmayacak olan sözlüktür. zaten +rep uygulaması tarzı bir oluşum vardır. birde yazar takip etme eklendi ki sorma gitsin. bu gözler bir yazarın onu kaç kişinin takip ettiği ile sevinenleride görmüştür.
burada resmen bir abaza dayanışması var la ehehe. toplanmışlar abi, şöyle kız böyle kız işte şöyle diyen böyle diyen dolu başlıklarla takılıyorlar. aynı abaza ergen başlık açıyor yine aynı frekansta ergen cevaplayıp entry giriyor. böyle böyle doluyor başlıklar, büyük bir dayanışma var burda. mahalle garıları gibi gız ve diyen versusu yapıyor mallar akşama kadar.

bunların yazdıklarını ciddiye alacak kadar geri zekalı olan var mıdır acaba...
şu sıralar uzun entry yazarken hani entry nerde diyen ve her uzun entry yazarken kopyalamama sebep olan hatası vardır, ikinci yazdığınızda giriyor entryi. bunu da kopyaladım.
tek kelimelik tanım yapanlardan geçilmeyen sözlük. azcık eğri oturun doğru yazın olm elinize yapışmaz o klavye.
sol frame sırf meme am'dır.

başka cümlelerle tanımlamaya gerek yok. internet çöplüğü. alternatifsizliğin gözü kör olsun.
büyük umutlarla yazar olduğum sözlük. gelgelelim kısa sürede bu umutlar yitti gitti, başlarda hoşuma gidiyordu, bir entry yazıyorsun hop birileri beğeniyor-beğenmiyor falan. en büyük hayal kırıklığım, başkaları ne yazıyor, dur bakalım burda okunacak, takip edilecek birileri var mı sorusunun yanıtı oldu. O kadar fazla sığ, okunması zaman kaybından başka hiç bir şey getirmeyecek entryler giriliyor ki, belki aradaki müthiş entryleri kaçırıyorum, bu yüzden tahammül edemiyorum, kırk yılda bir girip 3-5 dk durup çıkıyorum sözlükten. Bi ara bu durum için bir şeyler yapabilirim belki deyip gammazlık yaptım ama olmadı çok fazlalar.
ulan değişik beğenmiyorsan git ya da sen ne kattın sözlüğe de ne bekliyorsun diyecek olanlara şimdiden teşekkür ederim.
bazı eksikleri bulunan güzel bir site. tabiki de eksikler olacak ama en basitinden ekşi sözlükteki gibi başlık içinde aramaya şükela modu gibi bir fasilite eklenebilr. dileyen benim gibi gereksiz yazarları değil de en çok oylanmış entryleri okuyabilir.
son zamanlarda gerçek hayatta muhtemel karşılığını düşünerek eğlendiğim sözlük. gece saat 2 de bir yerde 500 küsür kişi toplanmışız. ve konuşuyoruz. entrylerin ne kadar okunduğuyla ilgili bir fikrimiz yok bi tek oylamalardan bir şeyler öğreniyoruz. fakat gerçek hayatta kimin kimi dinlediği aşağı yukarı anlaşılır. bir köşede derin derin kendine göre analiz kasan tiple diğer tarafta ölümüne trolleyenler gözümün önüne geliyor.
Diğer sözlük sitelerinden daha kültürlu insanların bulunduğu, ismide arayüzü, temasıda diğer sözlüklerden güzel olan klon
burası kasıyor mesene var mı sözlüğü. hakkaten kasıyor bak. tam zamanıdır gençler, yazabilirsiniz bunu, bak abi sözü dinleyin, overlokçu ayağınıza geldi.
an itibari ile yandex'in saldırısı altında olan yer. adamlar fake kullanıcı gönderiyorlar rusya'dan sırf yandex ziyaretçi oranı fazla gözüksün diye.
(bkz: arkadaşlar düzelmeyecek gibi)

An itibariyle shutdown oldum.
sayemde yandex saldırısının ekmeğini yiyen çok yazarın olduğu sözlüktür.

burası kasıyor bahanesiyle birçok insanın icq, msn, skype adreslerini paylaştığı haberi elime ulaştı.

icq paylaşanlardan bir hat olmaz kanımca ama msn ve skype için umutluyum.

çocuklarınız kız olursa adını zall, erkek olursa dibi dibi rek koyarsınız artık.
az önce silik kutusunun ışığını aydınlatan çok değerli modlarla dolu oluşum.

sebep durduk yere gelip '' herkese veren yazar'' yazan birine hiç de polemik oluşturmayan, küfür içermeyen bir entry yazmam.

ve inanın bu tiplerin burda nickaltına gidip terbiyesizleşmediği insan yok.

hep modlara insani yönden baktım bugüne kadar. yüzlerce ve çoğu sorunlu insanla uğraşıyorlar vs...diye. ama artık iyi niyetlerimi çöpe atıyorum.

çünkü adam kayırıyorlar, troll besliyorlar, gerekeni gerektiği zaman yapmıyorlar. buranın çöplüğe dönüşmesinde payları büyük.

çünkü biliyorlar ki ne kadar rezil olurlarsa o kadar iyi.
En son entrymi ne zaman attığımı hatırlamadığım sözlük.

Yıllar geçti bir bakayım lan ne oluyor diye bir girdim ve yıllardır neden geri dönmediğimi anladım.
Olum "16 yaşındayım ve gurur duyuyorum" nedir lan? Biz "16 cm ve gurur duyuyorum" diye başlık açmışmıyız bir bak bakalım, bi kendini sorgula, bi ergen beynini...

Az takılayım belki iki tane kafa adam bulurum da keyfim gelir yazarım.