bugün

Beni bu çöplüğe bırakın . Burada hiç olmadığım kadar özgürüm. Seviyorum ben bu çöplüğü . Bırak dönerse dönsün, çöplükte yaşayan insanlar güzel.
ajhsgdajhgd

bu tespit şimdi mi yapılıyor.

ne güneşsiz günlere kaldık yareppim.
defalarca belirttiğim bir dönem beni sözlükten bile uzaklaştırmaya yetmiş önermedir. troll yerine tanım bilgi paylaşılsaydı tadından yenmezdi bu sözlük. zeki yazarlar yerinde esprileri ile zaten güldürüyorlar. bokunu çıkarmaya ne hacet??
haklı söylemdir.

insan yazacak başlık bulamıyor.
yorumlar da son derece bilgisizce ve terbiyesizce yapılıyor.
çocuklar bu tespit nerden baksanız bin yllık. çünkü bu çöplük bin yıldır böyle kokuyor. çünkü zall böyle istiyor. yapmanız gereken şu: içinizdeki o en karanlık yanları, tüm ruhsal pisliklerinizi, alabildiğine saçmalama arzunuzu dökmek için kullanın burayı. tuvalet çok mu güzel bi yer, ama gidip sıçıyoruz.

kapiş?
Valla işin aslı şu;

yüz tane başlık varsa, illa ki üç beş tanesi kendimce kaliteli düzgün yazmaya değer bulduğum başlıklardır.

Onlara yazıyorum. Sonuçta az da olsa kayda değer yani. Hiç yoktan iyidir. Naçizane de olsa elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım her zaman. Seviyeme uygun olmayan başlıkları kaale almam. Yazmam. bildiğimden şaşmam O kadar. Müdahale etmek gerekiyorsa da ederim anında.

On kişi aynı anda doğru düzgün başlık açsa emin olun burda seviye tavan yapar. Hep başkalarından beklemeyelim. Kendi gayretimizi koyalım orta yere. Birilerini değiştirmek istiyorsak önce biz değişelim. Savaşı kazandıran askerin çokluğu değildir. Azmi cesareti ve sabrı dır.
Çöp sensin kolay gelsin diyerek çöplüğe dönmesinde katkı sağladığımı düşündüğüm oluşumdur.