bugün

ben eski tasarım kullanıyorum bazı zorluklar çeksem de. yeni tasarımı açtığımda bana tavsiye edilen başlıklar karşıma çıkıyor. son 1 saattir yazar nicklerinden( la at bi yazarın kaç nicki olabilir ki ag) kime benzediğini tahmin etmek adlı başlığa eklenen görseldeki o enteresan kadın karşıma çıkıyor. midem bulandı ag. sayfayı yeniliyorum yine aynı foto. yapacağınız yeni tasarıma sokayım af edersiniz.
ara çubuğuna bir şey yazarken otomatik tamamlama servisi geç kalıyor.

örneğin siz otomatik tanımlamanın hızını geçip "özgecan aslan" yazsanız bile enter'a bastığınız an tamamlanan veri her neyse sözlük ona ulaşmaya çalışıyor. hızlıca özgecan aslan yazıp entera basarsanız bu hantallık yüzünden sözlük sizi "özgecan as" gibi bir şeye yönlendiriyor.

tam anlatamamış olabilirim ama göze batan ve kullanımda rahatsızlık oluşturan bir durum.
şöyle tekrar bir bakayım dedim de olmadı. başı döndüren tasarımdır. yapamıyorum olmuyor..
Bok gibidir. Eski tasarım candır can.
iç güvenlik yasası gibi parça parça geçirilmeye çalışılandır.
geleneklerine bağlı biri olarak beğenmediğim oluşum.
hiiiiç beğenmedim.
eski kafalıyım belkide ne bileyim ımmmh.
(bir tane takipçim varmış o da silik iyi mi? hayır ne gerek var,merak mı ediyoruz sanki)
bu alet babalar gibi çalışırken canımız ciğerimiz eski tasarımın hâline bakın;

görsel

arkadaş ne iğrenç bir adam çıktı bu zall. sırf bu siktiriboktan şeye geçirmek için atmadık takla bırakmadı. bak, gelişmeler kısmına her girdiğimizde görüntünün yeni tasarıma dönmesi de var.

kullanmayacağım lan! gerekirse siktir olur giderim bu sözlükten ama şu siktiğimin tasarımını kullanmayacağım. youtube'da yorum yapmak isteyenlere google plus yamamaya çalışan google'a döndünüz lan iyice! ayıptır be ayıp!

zall, sana da laflar hazırladım.
eski tasarımdayım ve yeniye geçmeyi düşünmüyorum. fakat gelişmeler sekmesine tıkladığımda inatla yeniye geçiyor. düzeltilse fena olmaz hani.
bu versiyonda entrylere yorum da yapılabiliyormuş meğerse.

(bkz: ilginç)
uygulamasina da ugramasini istedigim tasarimdir.
herşeyin yenisi , tasarımın eskisi.
yeni tasarıma alışamadım sözlük , bide yeni birşey çıkmış sürekli adınızı yazın diyor.
yoksa sözlük banamı yazıyor , yoksa sözlük dişimi , terlemeye başladım sözlük ilk defa bir dişi bana yaklaştı sanırım.*
eskisini her zaman aratandır. evet.
başlıklara tıklarken belli bir yerden sonra kitlenip kalan mal tasarım. sağa sola hiçbir yere tıklayamıyorsun.
geçmek istemediğim ancak eski tasarımda her link yeni tasarıma yönlendirdiği için, bir süredir eski tasarıma geçmeye üşendiğimden dolayı kullandığım şey.
not: niye bu cümle bu kadar zorlama oldu ben de anlamadım.
Bu nedir arkadaş dedirtmistir.
Başta kötü gibi dursa da hatta kötü olsa da acayip derecede hızlanmıştır. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim sözlük.
şu son güncellemeleri ile portakal teması boka dönmüştür.

eski tasarım.. evet.
bir bok anlamadigim tasarimdir. her sey ayni gibi lan. ben mi yanlis yerdeyim amk.
Eskiye kurban olsundur.
entrylerimi kabul etmeyen tasarım. eskiye dönünce sorun çözülüyor.
nefret ettigim tasarim.
gelismeler seyine tikladim. bildiginiz üzere yeni tasarima gectim, sonra eski tasarim buttonu yok oldu. simdi bu lanetle ugrasiyorum. seven arkadaslar olabilir ama ben cidden nefret ediyorum.
boş tasarımdır. klarnetçi tatava yapma eski tasarıma bas geç. evet.
Ve yeni tasarıma geçildi...
eski tasarım kullandığımdan mütevellit, pek sevemediğim tasarımdır.

ara ara yeni tasarım geliyor hemen eski tasarıma geçiş yapıyorum.

sevmedim.
tema sıkıntısı olan tasarımdır. yenilik yapalım yeniye geçelim dedik, her yer bembeyaz amk. nereden tema seçiliyor olm yardımcı olun *