bugün

böyle geçişler genelde sancılı olur kullanıcı açısından.

bir keresinde çalıştığım banka interaktif ara yüzünü değiştirmişti de alışamadım diye uzun uzun mail atmıştım.

alışınca alışılıyor.
her şeyin yenisi , tasarımın eskisi.
Belediye gibidir. Gerektiği zaman girilip sonra eski tasarıma geri dönülür.
Hala yeni tasarıma geçmemek için direniyorum. Eskiler hep özletir bak .
göz yorucu ve stabil çalışmayan bir sözlük teması. 5 dakika dayanabildim. yaşasın eski tasarım.
özellik eklemek boşadır. yeni tasarımı iyi yapamamışsınız. bunu söylemek belki kolay. ancak eski tasarım kullanan yazarlara karışmasanız ya.
yeniliği kalmamış tasarım.
Facebook kırması , fonksıyonları tam calısmayan tema.
igrenctir. istenildigi kadar yenilik eklensin bildigin facebook.
(bkz: diren eski tasarım)
yeni ve moderndir. eskiler alisik olmadigi icin bok atar. belkide biraz daha az pratik geliyodur.
ama su bi gercek ki zallmobil siteye ve mobil uygulamasina biraz daha ozen gostermeli. mesela mobil uygulamada mesaj gelince ya da entry begenilince telefona bildirim olarak gelme ozelligi olsa fena olmazdi.

(bkz: ilgililere duyurulur)
zorunlu olarak arada geçip durduğum tasarım. evet geri kafalıyım.
çok fazla teması olmuycak. 4-5 tane teması olacak sürekli. çünkü tema mantığı geliştirme sürecine engel oluyor. geliştirmeyi engelliyor.
Zall üstteki entryi refere etmesine neden olan tasarım. Gammazladım olum seni zall. *
zall'ı kızdıran "olmuycak olmuycak" nidaları sıralamasına neden olan tasarım.
gelenekçi olduğum üçün kullanamadığımdır.
bana portakal yetiyor. *
hala eksikleri olan sözlüğün yeni tasarımıdır.

kullanışlıdır. ufak tefek bu sıkıntıları da hallederlerse mis. misal;
özel mesaj kutusunun gelen kısmını bir hamlede boşaltabilirken giden kısmını tek hamlede boşaltamıyorsunuz. bunun için eski tasarıma dönüş yapıp kutuyu boşaltıp tekrar yeni tasarıma geçmeniz icap ediyor. ama bir gün bu saçma işlemi yapmaktan sıkılıp tekrardan yeni tasarıma geçmeyeceğim diye korkuyorum.
değişik.
hayırlısı.
kimse kusura bakmasın ama harbiden bok gibi. bkz'lar düzgün görünmüyor tasarım hangi sitede olduğumuzu belli etmiyor. bir para uğruna ne sözlükler batıyor ya rab.
leş ak.

yavaş, butonlar bok gibi, ben butonu arada sapıtıyor.

sırf açık oylama yapmak için geçiyorum ona.
tek artısı donuz butonu olan tasarım. eski tasarımda donuz butonu olsa kullanmam.
bi sorun buldum ama nası açıklayacam bilmiyorum. neyse başlıyorum umarım okuyosunuzdur buraları sayın modcanlar.

şimdi mesela bi başlığa girdik ya, hıh işte mesela o başlıkta 23. entrye geldik ve o entryi kimin yazdığına bakıp nickine tıkladık, profil zımbırtısı ekrana geldi dimi. evet. şimdi o profil zımbırtısını kapatın bi. kapattınız mı? noldu. tee en sonuna kadar okuduğunuz başlık tak diye en üste çıktı sanki pageup a basmışız gibisinden. işin yoksa hangi entrydeydim diye ara dur. uzun entryli başlıklarda sıkıntı çıkarıyo bu.
belirteyim dedim. tabi siz bunu şey yapmayacaksınız ama olsun. gerçi şey yapacak olsanız bile anlamışmısınızdır orasını da bilmiyorum ama anlatmaya çalıştım elimden geldiğince. öptüm.
siyah renk tema olmaması zor durumda bırakan tasarımdır. ya arkadaş topu topu 5 tane görüntü çeşidi var. böyle olmuyor. siyah renk bir tema yapılsın şuna.
saçma sapan bir şey. 10 dakika sabredemedim, ruhum daraldı be. eski sürüme geçtim de rahatladım.

zall, çok övme anacım bu haltı, bi sike yaramıyor. töbe töbe.
zall bu işten anlamıyor. hala profil fotoğrafı ve mesajdaki profil fotoğrafı olayı çözülmedi mesela. en son 2-3 ay önce uyarmıştım.
http://www.youtube.com/watch?v=FU3uAbcpcgc