bugün

kesinlikle enginlere sığmayan ve taşan bir kapasitedir.

lan oğlum siz manyak mısınız? bu kadar cesaret size nerden geliyor ben anlayamıyorum. açtığınız başlıkları, yazdığınız entry leri okumuyor musunuz siz? yarın biri şikayet etse savcı karşısında buram buram terlerken lan aklım nerdeydi benim diyeceksiniz hiç mi düşünmüyorsunuz bunu?

sen ister sev ister sevme. ister bayıl ister bayılma. recep tayyip erdoğan bu ülkenin başbakanıdır ve sen entry girerken adama satılmış diyorsun, köpek diyorsun, düm düz saydırıyorsun. yahu kendini çok akıllı sanan sözlük salağı, bu siteleri bu adamların avukatları da takip ediyor, tonla gönüllüleri var sadece buraları inceleyip ihbarlarda bulunan, bunlar seni şikayet etse, o sikindirik rumuzun seni korur mu zannediyorsun? tüm isim ve ip kayıtlarını bizim zall anında savcı ya vermez mi zannediyorsun? neyine güveniyorsun be adam! başın belaya girecek hiç mi düşünmüyorsun. daha önce yöneticilik yaptığım ihl sözlük te adnan hoca hakkında yazılan bir eleştiri üzerine zınk diye hocanın avukatının bizi aradığını, entry i yazan kişinin ip bilgisini istediğini, bizim de vermek istemememiz üzerine takır takır o kişinin ip bilgisini bize söylediğini hiç unutmuyorum ben. hepiniz genç insanlarsınız, anlıyorum delikanlısınız, kanınız kaynıyor ama mazallah mahkeme köşelerine düşseniz üzülecek olan ananızı babanızı hiç mi düşünmüyorsunuz? yapmayın etmeyin. kimseyi sevmek beğenmek zorunda değilsiniz siz ama bu size o adama hakaret etme hakkı vermez.

alın ikinci örnek:

maymundan geldiği kanıtlanmış ünlüler

bu başlığa paso isim yazıyorsunuz. lan bu adamların avukatları sizin götünüzden kan alır. diyeceksiniz ki kim okuyor? ya okursa kardeşim. senin hayatın bu kadar ucuz mu? mal mısın olum sen.

akıllı olsanıza biraz yahu...

50 karakter sınırı: başlık, yazarları'nın olacak. düzeltir peşinen af dilerim.
eğer bahse konu başbakan kasımpaşa diliyle vatandaşıyla konuşuyorsa vatandaşında birazcık muzır olma ihtimali vardır. okkalı küfürleri severiz zaten toplum olarak.

ama şimdi burda gönüllü ordusunun bir neferi!! vay efendim götünüzden kan alırlar diyorsa, vatandaşında şunu deme hakkı vardır biri kalkıp "ananı da al git (?)" diyorsa yani başlar ayaklara bu şekilde örnek oluyorsa, sözün bittiği yer zımbırtısı devreye girer.

fakat yine de her şeye rağmen dikkatli olmak gerekir.
atatürk'e, orduya, atatürkçülere hakaretvari ifadelerle saldıran insanların kapasitesidir. hani imam osurursa cemaat sıçar diye bir ifade vardır. bir ülkenin başbakanı argo kelimelerle konuşuyorsa, taraftarlarının da böyle yapmasına şaşırmamak lazım. kaldı ki küfür yememek için başbakan veyahut ünlü mü olmak lazımdır? ki onlara da küfür edilmesine şiddetle karşıyım. sabahtan akşama kadar sol frame 'de dönen bir ilin insanına yönelik ayrımcı veya cinsel içerikli, kadınlara yönelik ağır ifadelere de aynı tepkiyi vermek gerekmez mi? tepkinin istatistik derecesiyle verilmesi ayrıca manidardır. tabi insanlar sırf kendine müslüman olursa bunu yapmalarını beklememek lazımdır.