bugün

tıpkı, ingilizceyi mükemmel konuşuyormuş izlenimi bırakmak için ağzını geve geve konuşan sahte sarışın ve yaşlı ingilizce öğretmenleri gibidirler;
ne doğru düzgün ingilizce konuşabilirler, ne de doğru düzgün türkçe.

ne yazardırlar, ne de troll...
trollüğün tsinden anlamayan beceriksizler ordusudur.
eskileri çok sağlam olan trollerdi. şimdikilerin çoğu bir b.ka yaramaz. hatta itü trolleri bile belki daha iyidir. o derece amk...
bazıları komik ve sevimli güruhtur. okunabilitesi en yüksek olan hbbia gibi.
tekdüzedirler.
ciddiye almazsanız iyi oy ya da kötü oy eh işte bile vermezseniz bir süre sonra siktirip gidecek trollerdir. sözlüğü pisliğe bulayanlardır. okumayın sallamayın okutturmayın. yeter artık ya her iki başlıkta bir troll.
insanı sözlükten soğutan şeylerin başında gelen trollerdir. allah aşkına inanmadığınız, savunmadığınız şeyleri düşünüyormuş gibi yapmayın komik oluyor zira. evet.
(bkz: geçmiş zaman olur ki)

(bkz: bluevelve)
#19694416*
zayıf karakterlilerdir.
donuz butonu geldiğinde fıslayacak oluşum. kalitelileri kalır; tabi varsa.
merhaba ben pembe tolga
hbbia
kukla
bluevelve
fikir mühendisi fikri.
ezikliklerini rastgele seçtiği yazarlara mesaj atarak ve havalı konuşmalarıyla kendinden emin tavırlar takındığını zannederek telafi etmeye çalışan, söz konusu yazarlarla uğraşan, yüzde 95i işe yaramaz yazar topluluğudur.

kaliteli olanları var elbette, yüzde 5lik kısım. adamlar yazıyor, başka kimseye karışmıyor, hem kendini hem de okuyucusunu eğlendiriyor, gayet güzel bir şekilde takılıyor kendi halinde. merhaba ben pembe tolga bunlardan ilk aklıma geleni.

ancak bunların bir de herkese sataşanları, kimisinin kutsal saydığı veya ilke edindiği hernangi bir şeye küfredenleri ve sinir bozucu tavırlar takınanları vardır ki, bu adamların yüzüne balgam atsanız açar ağzını ham yapar. bahsettiğim troller kendilerini über zeki zanneder ama ne yazık ki beyinlerini sadece hobi olsun diye vücutlarının en üstünde taşırlar.

psikolojileri işe şu: "ben farklıyım, senin gibi buraya gelip siklenmeyeceğimi bildiğim halde hayata dair düşüncelerimi yazmıyorum, bunun yerine senin söylemediğini söyleyip, ondan bundan küfür yiyip kendimi farklı hissediyorum."

değilsin arkadaşım, değilsin! bir baltaya sap olamamış, kişiliksizte tavan yapmış beyinsizin tekisin! küfür yiyip, nick altın doldukça egon kabarıyor biliyorum ama bu gerizekalı bir robot olduğun gerçeğini değiştirmiyor!

sen bir döl israfısın!

açın ulan ağzınızı, ham yapın, lokma geliyor! puuuuu!
http://i.imgur.com/tQ7SC.gif
http://inciswf.com/adiler.swf
Hbbia, bluevelve, merhaba ben pembe tolga vs. gibi 'yazi yazmayi bilen' nadide örnekleri barindirsa da; cogu gerizekalidir.

yil olmus 2013, adam hala 'izmirli kiz kasardir' üzerinden troll sifati yüklüyor kendine.
yok bebisim, seninki gerizekalilik. azcik gercek troll yazarlari oku da bir seyler kap. zeka bazinda olmasa da, en azindan türkce gelisir.
Ben mesela.

Boş işler müdürüyüm ama halimden memnunum beyaa.
(bkz: devlet trolü)
sınıfta kalmaktalar, hem de her daim. artık bi bitin ulan, harbi bitin, tükenin be amk'm!
tam listesini istediğim yazar topluluğudur. birkaç tane tahmin ediyorum ama...
ulan adam 5 bin entry yazmış, 4 bini yazdığı başlığa tekrar olarak canlandırma için. Ya siklemediler işte ya yenisini üret ya da bırak bu işi.
Artık öyle bir dereceye gelmiştir ki ciddi mi yoksa troll mu anlamak mümkün olmuyor.
zall'ın başı çektiğidir. *
oytunkaran'ın başı çektiğidir.

çok troll çocuk bu yav.
Tilkinin beceremediğidir. Yazık.