bugün

tek tek görülüp onay verilmesi gerekilen durumdur. hadi kızlar canlanının biraz. *

(bkz: abazanlıkta son nokta)
''haydi kızlar bu baslıga''
seklinde bi baslık acılmasının yakın oldugunu gösteren bir baslıktır bu..*
hiçbir inandırıcılığı yok bu önermenin. hani birazcık olsa tamam diyeceğim, ama neredeyse %95,78 lik yadsınamaz bir oran var (saydım), bu da demek oluyor ki, internet alemindeki en güzel kızlar uludağsözlükte.
(bkz: çirkin kızlar mini etek giyip aklımızı karıştırmayın)
birileri feysbok a dadanmış, argümanın aksini iddia etmek için, feysboka bakarsak erkeklerin hapsi bred *, kızların da hepsi angelina *. böyle basit kanıtlarla çürütülecek şey değil bu argğman, bir felsefesi bir araştırma derinliği var bunun.
(bkz: sol el sendromu)
* (bkz: ağır abazanın günlüğü)
''hayırdır inşallah'' diyerek yataktan sıçratan kabusun konusu.
(#3262637) * *
dostlarım...romalılar, etrafıma toplanın!
eğer kim ki sözlüğümüzdeki kızların çirkin olduğunu önermelerse hepsinin anlını karışlarım!
s.ktirsinler ordan!
isviçreli bilim adamlarının bilimum raporlarla onayladığı gerçeklik.
bebeğim...
uludağ sözlük teki çirkin kız kontenjanından girdin gönlüme,
ama dedim ben yok böyle bir şey.
şehir zorbası, nerdesin ey dost?
bak;
gene hortladı ayı şiir... *
ulular-2008
(bkz: senden çocuğum olsun istiyorum)
çirkin kız yoktur mutsuz kız vardır. umarım sözlükteki kız arkadaşlar mutludur yoksa başlık doğrulanmak zorundadır.
(bkz: kime göre neye göre)
vodka eksikliğidir.
uludag sözlükteki kızların görüntüsünü genelleyen durumdur.***

(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: tüh)
kim nederse desin şahsen benim tanıştıklarım güzeldi diyemem ama iyi seviştikleri kesin. yeni bir öneri için:
(bkz: uludag sozluk teki kizlarin iyi sevişmesi)
uludağdaki olası kızları victoria secret defilesine katılamayacakları gerçeğiyle yüzleşmelerini sağlayan önerme, neden güzel olsunlar efendim mankenlik ajansı mı uludağ sözlük.
sözlükte güzel kız yoktur, evde çok otuzbir vardır. o eller hele bi pipiden ayrılabileseler, güzelliği kesin bulacaklardır da işte...
(bkz: kız mı var burda)
teesüf ederim efendim. yok öyle bir şey. bana bakan bir daha bakıyor. terbiyesizler. *
külliyen yalandır.
(bkz: gencim güzelim seni üzerim)
*
ayrica sözlükteki kızları anlamamıza yarayan durumdur.*
gördüğüm bildğim tüm yazar bayanlara bakınca çok doğru olmadığına karar verdiğim önerme .
(bkz: don juan)
çok kısmını katılmasam bile çirkin kısmına katıldığım cümle. isteyen benim yaptığım gibi feysbuktan sözlüğün grubundan milletin kendini deşifre ettiği başlıktan fotolara bakabilir. cidden çoğu çirkin ama olsun onlarda insan.

not: burdan güzel kızlara sevgilerimi yolluyorum. siz farklısınız canım.

edit: başlık ban ait değil. ben açsam daha güzel bir şekilde açardım.