bugün

entry'ler (55)

düzce güven

sevilmeyen fakat muhtaç olunandır.

düzce güven

düzceli olmayanların pek de güvenmediği ankara düzce arası 3 saatlik yolu 5 saatte gelmeyi başarran ve sabahın 5'inde ayazın tavan yaptığı anda bizi servis olmadığı gerekçesiyle 1 saat otogarda donma durumunda bırakan firmacıtır.

kpss 2008 egitim bilimleri sorulari

böyle bir sınav hazırlama ihtiyacı nerden kaynaklanmıştır merak unsurudur.

kpss 2008 egitim bilimleri sorulari

gecenin bu saatinde sevişmek yerine sözlükte konuyla ilgili yorumlrı okumak zorunda bırakıldığım soruları hazırlayan komisyonun yakın akrabalarına yazık ettiğm sınavcıktır. sanırım sevgilimi de özlemişimdir.

matematiğin çöktüğü an

gözlüklü matematik hocasının ıspatlayacağım diye tutturduğu trigonometri sorusunu ıspatlayamadığı andır.

küçük iskender

başkaldırının en şiirsel hali. paran yoksa oku sarhoş ol denilesi şair.

sevgiliye kufretmek

ayıptır günahtır kıyılamazdır.

fatih terim

yurdum insanı açlık sınırında yaşarken yaptığı işe göre astronomik bir maaş alan mafya görünümlü devlet memuru.

david in penisi traktör egzozu gibidir

okunduğunda akla ilk gelen soru' kim görmüş' olan önermedir.

duman

konserine sevgiliyle gitme gerekliliği olan grup. birlikte eğlenmenin nirvanasıdır.

uludağ sözlük teki kızların çirkin olması

çirkin kız yoktur mutsuz kız vardır. umarım sözlükteki kız arkadaşlar mutludur yoksa başlık doğrulanmak zorundadır.

alternatif köpek isimleri

saadettin.

sofi nin dünyası nı okuyup filozof kesilmek

kitabın kaç yaşında okunduğuyla ilgili bir durumdur. ergenlik döneminde okunduysa muhtemel olandır.

keremcem in üstsüz fotoğraflarına bayılan kızlar

eğer eğitim psikolojisiyle uğraşsalardı piaget'in zihinsel gelişim dönemlerine keremcem'in üstsüz fotoğraflarına bayılma evresini ekler ve bu dönemin başarıyla atlatılamaması durumunda ilerde ismail yk'nın üstsüz fotoğraflarına bakmaktan hoşlanma durumunun oluşabileceğini söyleme ihtimali yüksek olan kız portföyü.

yazamaz

yürü be kim tutar seni dememek için kendimi zor tuttuğum nesildaş. hoş gelmiştir.

sabri nin ronaldo ya meydan okuması

bir türk evladı olarak evrimini tamamladığının göstergesidir bu meydan okuma. ayrıca ronaldonun sabriyi adam yerine koyup meydan okumasından daha iyidir.

metin altıok şiir ödülü

adına metin altıok şiir ödülü düzenlenen kişdir.ayrıca ödülü ilk kazanan haydar ergülen 30 mayıs cuma buca eğitim fakültesinde bir söyleşi yapacaktır. söyleşi türkçe edebiyet öğrenci topluluğunca düzenlenmektedir.

paris hilton un bakire olması

benden sonra imkansızdır.

bir erkeğe söylenebilecek en güzel söz

'çok taşaklısın.'(kaçtane var?)

fethullah gülen

bırak bu ayakları denilesi insan.