bugün

yapılması halinde gelmiş geçmiş en heyecanlı zirve olması muhtemeldir. hele dört takımlı turnuva yapılsa ve bu takımlar ülkücüler, komünistler, ateistler ve dindarlar olsa tadından yenmez.
kendime takım bulamadığım zirvedir. takım isimleri a b c d gibi olsun. kura ile oluşsunlar.
lafta kalmasın, yapılsın dediğim zirvedir.
izmirli yazarlar arasında yapılabilecek zirvedir. Manisa dolaylarında oynanabilecek bi yer olduğunu biliyorum. *
bursa'da da yapılsın denilesi zirve.*
bursa'da yapılması canı gönülden istenen zirvedir. lafta kalmazsa evet.
istanbul'da yapılması şart olan zirvedir. *
yeterli katılımcının sağlandığı illerde yapılması gereken zirvedir. il galipleri sonradan türkiye finalini belirlenen bir yerde yapabilir.
hala yapılamadı mı yoksa haberimiz mi olmadı..
yapılırsa canı gönülden katılacağımız zirvedir. takımımı şimdiden buldum komünistler takımında yer alırdım.
"ne idüğü belirsiz" adında bir takımın da eklenmesini istediğim zirvedir.
ankara'da yapılması düşünülen zirve.
artık birinin organize etmesi gereken zirve. biri elini taşın altına koymalı...
sosyalistler ne yapsın, ya da ailesi ile kurban kesen deistler? ohoo bana birçok kesişim kümesi lazım. bir de en önemlisi tabi, kızlara vurulmayı gurur yapmayacak adamlar. *
hiç bilmiyorum lan ben oynamayı. öğretirseniz gelirim ama. lembej!!! nerdesin la?
ateist ve komünistlerin ittifak kurup ortalığı yıkacağı turnuva. durumu gören dinciler de ülkücülerle birleşirse değişik bir fantezi olabilir.
Ateist-komünist-dindarlar şeklinde takımların yer alacağı bir oyun, birbirlerine şirin şirin boya ateşlemeleriyle başlar dipçiklerle kaskları kırıp silahların kafalara kafalara geçirilmeleriyle devam eder ardından çevik kuvvetin müdehalesiyle çeşitli hastanelerde ve karakolda son bulur.

(bkz: cihad)
(bkz: devrim şehitleri ölümsüzdür)
(bkz: reenkarnasyon)
klasik liberallerin grubuna katılabileceğim zirve. karşımıza da demokratlar gelirse tadından yenmez.
hafta sonu ankara'da gerçekleşse iyi olur zirvesidir. azcık stres atarız.
(bkz: şimdi ananı laciverde boyadım)
Götü yiyen gelsin zirvesidir. Olm siz evde otur otur götünüz büyümedi mi?