bugün

gelen kutusuna engel koyan moderasyon. yalnızlar herhalde milletin konuşmasını da istemiyorlar...
kendisine ulaşılamayan moderasyon.

kanka bir uyan ya bak bir şey anlatacağım çok heyecanlı.
adam kayıran moderasyon.
ite köpeğe bu kadar iltimas göstermemesi gereken seksi grup.

arz ederim.
Yan gelip yatma özgürlüğünü kullanan kitle.
top olduğuna dair başlıklar var ya la.
hayret.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu toptur)
bence işinizi iyi yapamıyorsunuz. tavsiye olarak aşağıdaki yazarların entrylerini inceleyin.

(bkz: tarz)
(bkz: handsome man)
(bkz: ateshco)

en basit örnek şu üçünü inceleyin ak. bu şahıslar ne zaman online olsa sözlükteki sürekli toplumun kesimlerine hakaret var. girin entrylerine bakın haksızsam haksızsın diyin.

ortalama entryleri şöyle(#e/31629046) olan yazarları sırf küfürlerini editleriz fikirlerininn tayyipist yönünü kullanırız diye silmiyosunuz kesin. başka bişey gelmiyo aklıma bunları hala burda tutmanız yazık.
3 gündür bdv'ye bakmayan moderasyondur. ne işle meşgul olduklarını merak ediyorum.
koskoca uludağ sözlükte, hiç mi içerik editörü yok arkadaş.
görsel
şikayet edilen yazar tanıdık geliyorsa şikayete bakmayan moderasyondur.

sözlük aleminin en korkak moderasyonudur.
Hala uyanık olanları var olan moderasyondur. Olm derdiniz ne gidin yatın sol frame deki başlıkları engelliyosunuz.
sözlükle en ilgilisinin "malzeme" olduğu moderasyon grubudur.

onun da açtığı başlıklar:

(bkz: komşunun ben yokken karımla ilgilenmişsin demesi)

(bkz: komşu adamın sana pembe eti puf alayım mı demesi) vs.

düşünün artık nasıl bir yerdeyiz.

o değil senin nasıl bir komşuluk ilişkin var arkadaş,

nerede yaşıyorsun söyle de oradan uzak duralım biz.
mübarek ramazan ayının başlangıcında sözlüğe tebrik mesajı yayınlamamış moderasyondur. siz tutmayabilirsiniz tutanlara hürmeten yayınlamanız gerekir. zall başta olmak üzere bekliyoruz.
nick degistirmeme izin vermeyen ya da veremeyen sozde is bilen gorevlilerdir.
sizlerin daha adaletten ve dogruluktan haberiniz yokken size bu murekkepi verende kabahat.

nickimi değiştirdim. kufurluymus kabul olmadi.
dedim ki yenisini alayim. dedilerki hakkiniz 6 ay sonra.
iyi de hani adalet?
tamam da islem oldu da mi 6 ay bekleyecegim?
sacmasiniz modlar.
kalbinizin yerinde bir tas var sizin.*
birsürü saçma sapan başlık varken benim açtığım ve trende soktuğum başlığı kaldıran, bir de bdv'den nedenini sorunca beni, 'burası inci sözlük değil' gibi komik bir cevaba maruz bırakan moderasyondur.

üstelik bir de tehdit ediyorlar,'bir daha bu tür başlıklar açarsanız sadece silmekle kalmayız' diyerek.

hahaha ulan oruç oruç güldürdü.
her gün doğrudan şahsınıza edilen onca küfre ses çıkarmazken,

sadece "görüşlerinizi" açıkladığınız bir entry i "sözlük formatına uymadığı" gerekçesiyle silecek kadar "taraf" olmuş topluluktur.

iyi madem biz görüşlerimizi de savunmayalım.

sadece kürtlerin ve sol zihniyetin görüş bildirebildiği bir sözlük olsun burası da.

vallahi bravo.
son günlerde varlığına dair pek bir emare görülmeyen ekip. "görünüşe bakılırsa, henüz implement edilmemiş özelliktir."
Hacklenmişler mi? Tırt çıkmıştır.
özel istek üzerine belli başlı yazarların isimlerini mimleyip, ip'lerini takibe alan "tim".

tamamı böyledir ya da değildir bilemem.

sonuç olarak her şey er ya da geç çıkıyor ortaya değil mi?
Zaten sıkıntılı olan oluşumun yerin dibine girmesi hadisesidir. Dün gece olanlar hakkında en ufak bir fikrim olmamasına rağmen okuduğum yazılara bakılırsa baya sıkıntılı şeyler yaşanmış işin ilginci bu konu hakkında yazılan her halt silinmiştir yazdığım bu yazıda silinebilmesi yüksek ihtimal gözüküyor ama hayırlısı.
bu aralar iyi çalışan ekip. belki de sıkıntı bu aralar iyi çalışmalarıdır, üst akıl olaya müdahil olmuştur.
Akp gibi.

sorunu cozmek yerine sorunun ustunu ortuyorlar.
ciddi anlamda güven sorunu yaşatmışlardır. bunca genç nerde sevişecek şimdi? şaka bi yana, hakikaten olmadı.
Bugün biricik Patronları tarafından ağır bir biçimde yorulan canım moderastrolloşkobellalarımdır. Ama öyle böyle değil yiaaa dudaklarını yediğimini başlarına bir iş gelmesin diye tam gaz biricik kadın üyemiz lookin'i koruyor terlerini akıtarak.. sizlere kendi ellerimle yaptığım haydari'mden ve sadrazam böreğimden ısmarlamak istiyorum sayın moderatörcüklerim. .s.s..s

Hanimiş mod? Cı-eee .s hanimiş mod? Cı-eee. .s.s
Entrylerim ''entry'de bahsi geçen sorun/durum incelendi." denilerek siliniyor ne alaka ? Biri bunun aciklamasini yapabilirmi.