bugün

uludağ sözlük kızlarına kezban diyorlar ama ben onları ayten'e benzetiyorum. ciddiyim, mesela eşofmanlı şevket hocaya sorsak sözlük kızını aynen şöyle anlatır, valla lan başlar ahhh çekip konuşmaya;

'' ahh ayten ahhh...

ayten aylardur sözlükte yazıp çiziyor ama ayten'i tanıyan kimse yok. ayten kızımız bilgisini paylaşıyor, ayten siyaset yapıyor, ayten kızımız güncel konulara yorum yapıyor ama ayteni kimse tanımıyor.

ayten bu, sinirleniyor. diyor tüm kızlar foto paylaşıp popi oluyor.. yeter artık diyor ben de fotomu paylaşcam...
ayten 2 saat makyaj yaptuktan sonra selfisini çekinip sözlük kızlarının başluğuna heycanla fotosunu ekliyor. sözlük erkekleri sol frameye düşen kız başlığını görür görmez baluklama dalıyor. ayten heycanlı. ayten tırnaklarunu kemirerek oylamalara bakıyor. ama o da ne? aytenin tipini gören basıyor eksiyi, basıyor eksiyi. ayten feveran halinde.

diyor behüce de her gün foto paylaşuyo ama o hep şuku alıyoo.

ayten şok.

anın görüntüsünde paylaşılan kedi fotoları kadar güzelliğim yok mu benim diyor. simit yiyen martular bile benden çok şuku aldı diyor. ayten ağlıyor..

derken pat bi açık oylama geliyor. bakıyor oylayan troll. sonra bi daha bildirim yanıyor, bakıyor o da troll. ayten'i beğenenlerin hepsi sözlük abazanı troller. mesaj yağmaya başlıyor. '' ovv çok güzelsin '' diyorlar aytene. nick altına bir sürü entere giriyorlar. ayten anında popi oluyor. behüce'yi bile solluyor ayten. ayten şaşırıyor. diyor erkeklerin hepücüğü beni beğeniyorr. kızlar şuku vermiyor ama erkekler beni beğeniyor. demek diyor güzelim ben. hıhh diyor.

ve başlıyor elini ayağını saçını paylaşmaya. ayten artuk instagram gibi sözlük kullanıyor. ahaha yazı yok. yazı yazmıyor ayten. sadece foto paylaşıyor. paylaştıkça bir sürü mesaj geliyor. ayten artuk behüce gibi popi biri. hatta behüce'ye çemkürüyor.

ben diyor ondan daha güzelim. hahaytt diyor. tüm sözlük erkekleri ayten'in arkasında.

ve birgün.

birgün ayten pat silik oluyor. modlar kızmış aytene. ayten şok.
ayten ağlıyor. tüm emeğim boşa gitti diyor. behüce ve diğer kızlar da sevinçten ağlıyor. troller feveran halinde.
herkes ağlıyor. bi yerlerde 31 çeken o masum ergen de ağlıyor. ahh ayten diyor ergen. nolur bi hesap aç tekrar gel.

ayten cevap veremiyor. ahaha silik ayten.
ama işte ne gerek vardı ayten, adam gibi takılmak varken!
haylaz kızlardır.
bildiğin okurken eşofmanlı şevket sesiyle okudum aq.

kukla sen bu işi biliyorsun dostum.
erkeklerden daha cesurlar. her konuda.
aralarinda bi tanesi var ki o kendini biliyor.
Geri zekalı angutlar yüzüne sürekli bok atılan kizlardir. Hem kraliçe gibi davranırlar sonra çingene muamelesi yaparlar. Önce bir ddüşünün bu kızlar neden değişti. Erkeklerin açlığı yüzüne değişti.
Haklarında girilen olumsuz bir yazıyı sildirmek icin bin takla atan, binbir yalakalikla moderatorlere yalvaran dünkü bebelerdir.
Yaş ortalamaları düştükçe zeka seviyeleri de gerileyen topluluk.
Bir iki istisna hariç çöpler.
(bkz: hanım kızlar uludağın guneşidir) iste bir am uğruna böyle yalakalik yapılan kizlardir. Bunların gotünü kaldiranlarin gözüne çomak girsin. Ne kurbanı ne ayteni. Hepsi ilgi budalası.
Genelini iki kelimeyi kurallı şekilde yanyana getirip cümle kuramayanların oluşturduğu kızlardır. Devrik devrik konuşurlar.
sayılarını merak ettiğimdir.
Şanlı uludağ sözlüğümüzün değerli hanımlarının üstün entelektüel birikimlerini kullanarak bu ortama çağ atlatmaktadırlardır.

Adeta kalemi kuvvetli üstün antik çağ yazarları gibilerdir.

Onlara saygım ve sevgim sonsuzdur.
Salcali kasarli tost yerler.
(bkz: günaydın sözlük günaydın dünya sana da çaydanlık).
güzel kızlar. hepsini ayrı seviyorum. hemcinslerimle gurur duyuyorum.
görsel

Artık bu şekil olmaya karar vermiş kızlardır.
her birisi ayrı güzel ve çoğunluğu aklı başında olan kızlardır. en azından biz erkek yazarların yazdıklarına nazaran. bu sözlüğe geldiğim günden beri okuduğum en saçma salak 20 entry sıralamam gerekse 17-18 tanesi hemcinslerim tarafından yazılmıştır eminim buna.

kendilerine değişik sıfatlar takanlara aldırmamaları gerekmektedir. kadının kezbanından beteri erkeğin kezbanıdır. kendimden de biliyorum zaman zaman..
Siz anaazın goynunda ben soğuhtan ölem mi şeklinde uyarılması gereken kızlardır.
dışarda gördüklerimizden bir farkı olmayan kızlardır. 2500 entry ne amk.
görsel

Bakmayın sözlükte bu kadar cool olduklarına...normal de alayı ergen bunların...

Şaka lan şaka.

Aralarında sadece iki tanesi ile anlasabildigim kizlardir.

Geri kalanı hakkında pek bir fikrim yok.
yine birilerinin kuyruğuna basmış kızlardır.
yine kedilerin uzanamadığı mundar ciğerdir.
yine birilerinin yavşamasını terslemiş kızlardır.
iyi yapmıştır. Bu sik kırığı da ağlaşsın.

Sen sik kadar aklınla milletin inancını müslümanlığını ölçecek vazifeyi kendinde görüyorsun da küfür yiyince mi içerliyorsun amk.

Edit: gevşekten özel edit aldım açıkcası gururum okşandı, öyle bi iki saniyelik. Şimdi yanali arkadaşa bakıyor muyuz. Bir bakın entrylerine bir bakın kullandığı içler acısı ana öz kendi diline. Hangimizin daha yazar olduğunu tüm sözlük biliyor, e beyinsiz herif ben senin dengin miyim.

mesajla küfür eden, itiraf başlığında ağlayan karılarla karıştırma da beni. Şaşırma kendini yahu sen bana laf mı yetiştircen.
biraz g*tü kalkık kızlardır. erkeklerin açlığından oluyor, çok da şeyetmeyin.

edit: bir de meriçlerle bir olup olumsuz entryleri eksiliyorlar * .
Genel olarak haklarında genel yorum yapılan kızlardır. Sözlük erkeklerine göre hepsi ağır kezbandır.
insanımızın içine işlemiş genelleme yaparak insanları belirli bir kalıba sokmak.
Bazısı baya baya güzel.