bugün

(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmek)
"ekşi'de yazarlığı olmayanlar düşünsün" dedirten üyelik tipi. eğer uygulamaya konulursa çeker giderim ekşi'de yazarım yiyin birbirinizi.
üye olduğum ve çok memnun kaldığım uygulama, teşekkürler zall reyiz.
uludağ sözlüğü aynı internet tabanlı oyunlara dönüştüren, yazarlar arasında ayrım oluşturan uygulamadır.

(bkz: daha neler gorecegiz)

(bkz: gold üyelik)
(bkz: bronz üyelik) *
(bkz: platinum üyelik) *
"saadet zinciri"de kurun tam olsun dedirten önermedir.Aynen kayserinin dediği gibi ekşide yazar olmayanlar düşünsün.
yapılan bu proje ile maaş ile yazarlık yapan kişilerin maaşlarının ödenmesi öngörülüyormuş.

sözlüğün ağır toplarından objebi ile görüştüm. 2 gün içinde gold üyeliğe kavuşacağımı ve üyelik devam ettiği sürece karmamın üzerine +250 ekleneceğini ve bunun gibi bir çok ayrıcalığa sahip olacağımı söyledi. bana kalırsa hemen gidin siz de başvurun. çünkü üyelik sınırlı sayıda ve üyelik için henüz bir şart yok*.
az önce bir derdim vardan başvurduğum.*
son açıklamaya göre her artı oyun karmaya etkisi %5 arttırılmış üyelik paketi.
özellikleri;

-bayan yazarların nick listesi.
-üyelik süresi çerçevesinde trollük yasağının kaldırılması.
-istenildiği kadar başlık sıçmak.
-en çok entry girenler listesinde nick sabitlenmesi.
-oto nick altı.
-oto şuku.

not: para her kapıyı açar.
özellikle bayan yazarların kırmızı görülmesi inanılmaz avantajlı olmuş.

ayrıca kim kimin fake adresi direk gösteriyor. pahalı olmasına rağmen, üyelik mantıklı olabilir. ğer sözlükte zaman geçirmeyi seviyorsanız.
sözlükteki düşük zekalıları tespit etmeye olanak sağlayan üyelik. bunun hakkında varmış gibi komiklikler şakalar yapanlar ileri derecede düşük zekalıdır arkadaşlar. allah rahmet eylesin. evet.
keşke böyle bir üyelik olsa da liseli ergen başlıkları otamatik olara gözükmese.
günlük 40 entry barajını aştığınızda meşgale kısmında pes 2012, call of duty, diablo 3 gibi oyunları oynama imkanı sağlayan üyeliktir. iyi ki parayı bastırıp almışım şu mereti...
kredi kartları sayesinde zall ve taifesini zengin eden ütopya.
bu üyeliğe sahip üyeler bayan üyelerin msnlerini filan hep görebiliyor. gold üye olmak isteyen varsa benimle temas kurabilir. kelle başı 20 lira az da olsa pazarlık payı vardır.
belkide paraya kıyıp sanal ortam da aldığım tek üyeliktir. eğer aktif bir sözlük kullanıcısıysanız inanılmaz fayda sağlıyor.

şahsen hangi kişi ne zaman, hangi entrymi eksilemiş, artılayanın cinsiyeti kızmı? nickaltıma gelip bakanlar kim? hepsini görme imkanım oluyor. süper bir uygulama, yani verilen paranın her kuruşuna değecek birşey.
aylık 15 liraymış.

gold üye olanlar sözlükteki vip okey odalarına sorunsuzca giriş yapabilecekler.
bayan sözlük yazarlarına mesaj atabilmeniz için gerekli rererö.
bu üyelik sayesinde 1 haftada 4 hatun düşürdüm , parası olanlara tavsiye ederim.
özellikle sekse meyilli bayan yazarları * pembe renkte göstermesi ile verilen her kuruşu hak ettiğini bir kez daha belli eden üyelik şekli, uludağ sözlükte bulunma sebebim.
para olmazsa başka yollarla da üyelik alınabiliyor. munlayt ın bir aylık bere ihtiyacnı karşılayacak tuhafiyeci ayarladım. üç aylık üyeliğim var şu an.
hatun kaldır butonu olan üyelik çeşididir. bende var ordan biliyorum.

(bkz: sözlükten hatun kaldırmak)
işlemler için july4th'a mesaj atarak üye olabileceğiniz güzel sistem. üye oldum mutluyum. herkese tavsiye ederim.
üye bilgilerinde yaşadığı yer, telefon numarası, cinsiyeti vesairesi belirtilen üyeliktir. çok çılgınca dostum!
ben kullanıyorum mesala; gerçek nickinizi önüne "gold" koyuyorlar farkınız oluyor.

sonu gold olanlara kanmayın, onlar çin malı. hatalı çalışıyor.
sözlükteki burjuva sisteminin en açık göstergesi olmasına rağmen çok fazla rağbet görmüştür. bundan dolayı moderatörlerimiz yeni bir üyelik sistemi ile karşımıza çıktılar.

(bkz: uludağ sözlük ultra üyelik)

evet ilk üye benim.