bugün

cumartesi gecesi yalnızları tayfası.
çok pis sıkılmış tayfadır. cumartesi gecesi ve sözlükte..
Çay manyağı olan yazarlardır.
bütün sene işin, gücün, okulun, herhangi bir meşgaleye sahip olmamanın getirdiği rahatlığa sahip yazarlardır genel olarak. eğer düzenli olarak bu işi yapıyorlarsa ayda bir kez 30 ila 48 saat arası uykusuzluğa yakalanırlar. ilk kez olacaklar için korkmayın geçer.

hafta içi de açığız.
yatın zıbarın demek istediğim hınzır tayfa.
liseliden arındırılmış, sözlüğün kalitesini yükselten yazarcıklardır.
bundan sonra benim de aralarında bulunacağım tayfadır.
sözlükte genelde geceleri online olan üyelerdir, ya da onların kolektif halidir.

ayem hiyır!
Sayesinde yalnız hissetmediğim tayfadır.
işe/okula gidenlerinin geç kalacağı, kalanınında 12'den önce uyanmayacağı tayfadır..
müdavimi olduğum tayfadır, burun efenim afiyet olsun.. http://www.youtube.com/watch?v=y4mRw6B2CFM .
her gece, bir sonraki güne devrederken online olup, sabah ezanına kadar hazır ve nâzır bekleyen sözlük yazarımızdır. gece vardiyasında çok iş düşmektedir kendilerine.
sözlüğün yaşamasını sağlayan doğa üstü güçlere sahip zeki, centilmen harika insanlardır.

hepinize buradan selamlarımı iletiyorum gençler.
(bkz: son ütücü)
Bundan 10 yil sonra nerde olucagim die kendime sorular sordurtan ba$lik ve tayfdir.
Sözlüğe yeni nefesler getiren yazar grubudur. Arada çürükler çıksada , şarj bitene kadar takıldığım tayfadır.
bi' halta yaramayan tayfa. sanırsın dünyayı kurtarmışlar gibi her gece başlığa liste kaydediyorlar bi' de...
kendimi tayfanin icinde bulmamin tek sebebi:son uc dort gecedir ciddi ciddi bir uyku problemi yasamamdir.
gündüz yatan, gece entry giren yazarlardır.
an itibari ile saat 06:30 göstermesine rahmen hala entry giren yazardır, adı üstün gece tayfası...
bat mode on takılan yazarlardır. kimi işsizdir, kimi okula gitmeyecektir, kimi aşk acısı çekmektedir*, kimi sabah kahvaltısını yaptıktan sonra yatacaktır velhasıl-ı kelam iyi insanlardır onlar.*
an itibari ile listede adım yoktu, sözlüğe bir türlü giremedim nedense, modemi kapattım açtım sorun düzelti, bende burdayım, biz tam yedi cüceğiz on dört başlı bir dev'iz...
copy paste yapılan listede kendini göremeyince insanın cidden çığlık atıp ben de buradayım diyesi geliyor. ama harbiden kimsenin önemsediği yok. hani moderatörler yoklama filan almıyor. ooo bugün yine gece tayfasında ukala man yok diyip 2 hafta daha gelmeyince silme gibi bi durumları olsaydı aslında fena olmazdı ama cidden kimse umursamıyor. ama geçen öyle listelere göz gezdiriyodum 1 hafta filan öncesine gittim bi baktım kendi adımı gördüm. yaşadığım mutluluk görülmeye değerdi. herkese şukular dağıttım pencereye çıktım bağırdım nedensizce komşular uyandı sonra eve polis çağırdılar 2 gün içerde yattım ama mutluydum be sözlük.
entryleri çok daha hızlı okuyan, yazan ve trollerden temizlenmiş saatlerde yazmayı seven insanlar grubu.

sabah hiç çekilmiyor çocuk yuvası ya da kreş gibi oluyor buralar. *
yat ictimasıda alındığına göre nihayet iyi geceler sözlük.