bugün

(bkz: salvatore di stefano)
(bkz: matkap18m)
şu an da aramızda ama yeni nicki bende saklı.
(bkz: kızlar teklif ediyormuş) * * *
(bkz: BURCiX)
(bkz: chester)
(bkz: salça)
(bkz: karga)
(bkz: alwayssleepy)
(bkz: gri sözlük ekranı) başka yerde olmayan efsanedir.
(bkz: kosun kosun ajdar anik sozluge yazar olmus)
yazar alimlarinin durduruldugu bir anda muvakkitzade sukufe nigarin sozluge alinmasi
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
(bkz: yüzyılın ayarı) * *
(bkz: uludag sözlügün isik hizi)
(bkz: uludag sözlügün gri ekrani)
(bkz: uludag sözlügün eski sevgili takintisi)
bir varmış, bir yokmuş, bir zamanlar içinde 69 kisi online olunca orgazm olan yazar, aldigi her olumlu oyda gobek atan yazar, atasinin maymun olmadigini soyleyen yazar, entrylerini toplayip kitap yapan yazarların, agiz sulandiran basliklar, anusumuze girebilecek basliklar, hungur hungur aglatan basliklar, matrix e tema olabilecek baslikların olduğu bir sözlük varmış.
ekşi sozluk uludağ sozluğu satın alacakmış bazı yazarların gorevine son verilecekmiş.
(bkz: seri artı oy veren melek)
(bkz: delikanlımühendis)
(bkz: vandalkepceoperatörü)
efsaneler ölmez.
kulaktan kulağa dolaşan, bazıları yaşanmış, bazıları yaşanmamış olsa da yaşanmış gibi anlatılan, nesillerden nesillere aktarılan, aktarılması vacib olan ve sözlüğümüze mal olmuş hikayelerdir.
(bkz: fantastik ulu roman)
aslında her şey zall ' ın bir rüyasından ibaretmiş..
uludağ sözlük'ün altında yatır varmış.
Sözlük yazarlarımızdan ikisi Makina'da Okan bayülgen'in karşısında konuşmaktaydı. Sözlükte bir efsane çıkmıştı göya o iki kişi fatal ve bl imiş. bl söz konusu zirveye gitmemiş bile. Ben de şaşırıp birine sormuştum da gerçeği öğrenmiştim.
(bkz: zabalayn) şimdilerde sol çerçeveye gelmesi engellenmiş olabilir. ama efsanedir.
kıymeti bilinmese de;

(bkz: hembele)
zall geceleri uyumuyomus.
"gizemli yazar"lar aslında sözlükteki online kişi sayısını yüksek göstermek için kullanılan bir aldatmacaymış.
nny* yakışıklı çocukmuş! *****