bugün

uludağ sözlüğün başarısı için çalışan, onu zirveye taşımak için çalışan yazar veya yazarlar topluluğu.
açılış sayfamı ekşi'den uludağ sözlüğe çevirdiğime göre ve saatlerce zaman geçirdiğime göre aralarına girmek için konseye üyeliğimi sunuyorum*
(bkz: onlar kendilerini biliyorlar) (bkz: aslında ben de varım da sesimi cıkarmıyorum)
uludag sozlugu daha aydınlık yarınlara taşıyacak insanlar.

(bkz: bir gün herkes uludag sozluklu olmasın,birakin o seref bizde kalsın)
(bkz: gaz olmak)
(bkz: vermek)
(bkz: emeği geçen herkese teşekkürler)
adımı altın harflerle yazdıracağım gruptur (bkz: kendimi vermeye geldim)
(bkz: sevgilim benimi çok seviyorsun sözlüğmü)
(bkz: herkesi yatırdıktan sonra uyuyan yazar)
(bkz: nasıl yani)
sözlüğün bugüne gelmesinde en büyük paya sahip emekçiler...
onlar kendilerini biliyorlar zaten...
uludağ sözlükte bulunan herkes
-sen, mustafa sozluge kendini vermemissin oyle gordum ben?
-ama..
-sus, sıfır.

(bkz: hayatimin merkezi sozluk)
(bkz: uludag sozlukte doktora verenler)
(bkz: nasıl yani) (bkz: oehh)
(bkz: kaç kişi bunlar)
işini gücünü bırakan,sözlük arası ders çalışan sadece sözlükle yatıp kalkan kişilerdir. (bkz: uludagsozlukmania)
en kötü günde 12 saat online olan haftada 100'ün üzerinde entrysi olanlar bu grupta incelenmelidir.
GUNUNUN YARISINI BURDA GECIRIP YEMEK YEMEYI DAHI UNUTAN GUN BOYU ACABA HANGI BASLIGI ACSAM DIYE DUSUNEN TAMAMEN INCELEME ALTINA ALMASI GEREKEN BILIM DALININ PSIKAYTR OLDUGU SAPTANMIS KISILER (bkz: KACAK KELEBEK)
(bkz: kimdi bunlar)
sözlüğün gelişimine katkıda bulunan, diğer yazarlarla atışmak ya da polemik yaratmak yerine, işine gücüne bakan, entry'sini giren, yer yer bkz'ını veren, oylamasını yapan güzide insanlardır.
(bkz: stevemcqueen)
(bkz: laz pacino)
bir de uludağ sözlükten hatun kaldırmak için sözlüğe kendini verenler vardır. bulunca vermezler. amaaan konuşturmayın beni. modlara şikayet ederim. bunlar beni kötü kötü konuşturuyor derim.
(bkz: aa bu benim lan)*
uludağ sözlük'ün sıcak aile ortamına zarar vermeyen, aksine ısıtan kimselerdir.