bugün

zall kapat artık şu forumu da, sen de kurtul biz de kurtulalım.
Reklamlardan gelecek olan son 5tl’yi de sömürmek için değer mi lan.

Tak kilidi, arşivle gitsin.
üzücü bir gerçek.
Malzemen neyse yemeğin de öyle olur.
Ah ah ... Ben eski ben olsam bu sözlüğü canlandırırdım da artık içimiz geçmiş . Flört mlört olsa az gaza gelir belki bi hafta canlandırırdım da ona da üşendim .
Akşam doldururuz.
Alenen sözlük içi provokasyon yapıyorum. Kimse oralı olmuyor.
Bitmiş, sonra pire olmuş. Meh Meh meh
yoksa sen gıyaseddin keyhüsrev misin?
şu yeter lan diye tokat atan bir çizgi resim var ya, onu bulup koysanıza...
Bu bitti tatavacıları da bitse keşke.
Bittiyse yallah.
o eski şaşaalı günlerinden eser kalmamış eski sözlük.
Evet arklar çaylak olduk 7 gün geçti daha nedenini geçtim kaç gün ceza aldık o bile belli değil.

Eskiden belli olurdu şimdi modlar sözlüğü siklemediği için haber bile vermiyorlar.

Neyse ruhuna fatiha.
Üç beş kişiye kalmış mahalle kahvesine dönmüş ortama bak. Evet.
5 - 10 troll hariç kimse kalmamış moderesyon istesede yaptırım uygulayamaz trollere başka kullanıcı kalmamış.

bu başarısından ötürü ismail alpen ve moderatörleri tebrik ederim siteyi isteseniz bu kadar bitiremezdiniz tabii ismail alpen kara para hakladıktan sonra siteye de ihtiyacı kalmadı

bir 10 milyon tl daha kara para haklamayacaksanız serverin fişini çekinde boşuna elektirik yakmasın.
bitmiş demek eksik kalır. s.kilip bi kenara atılmış. düzelir diye kaç ay uzak kaldık ama pek gelişme olmamış. bildiginiz aktif başka sözlükler varsa yazın şuraya. gidip oralari da s.kip atalım.
bitmiş herhalde hacı.
Arayüz b*k gibi olmuş eski kompaktlığını ve işlevselliğini kaybetmiş. Yüksek kur kurbanı olmuş gibi.
Anlık online sayısı yüzlerde bu saatte şaka gibi gerçekten. Daha dünkü normal sözlukte üç yüz kişi var. Eskilerin ekşi alternatifi denen uludağ sikik sözlük.spotlar kadar online yazar barındırıyor. Teşekkürler zall.
El fatiha.
evet, bitmiş.
yıllar oldum burda hiç başlamamıştı ki zaten.
Geldim bitiyordu, hala bitiyor. Canı sıkılan sözlüğü bitiriyor. ilkbahar ve sonbahar geleneği diyelim, çift bulan bir süre iç meseleleri ile uğraşıyor. yakında döner sözlük üzerinden yeni arayışlara girerler, o arada birkaç kelam ederler.
Her zaman bitikti.
ne bitmesi daha yeni başlıyoruz toprağım.
hacı geçin ekşiye işte!!!!!!!