bugün

isim yapmaya gelmiş vasat troll.
ismimi bilsen agirliginda ezilirdin.sözlükde yazar olmak,aklina ilk geleni yazmamak oldugunu bilen ve kimseyi muhatap almayacak kadar sessiz ,sakin kisi.
uludağdayım uludağda
kar'ı seyrediyorum kar'ı
donu çözülmüş buz gibi kar'ı
masamda sıcacık biram
hani ya rakım
herkes sky'n le kayıyor
benim sky'm kırık
ismim orhan veli kanık......da nicin ayri yazilmamis acaba?orhan veli senden az mi biliyor?
yeni nesil azotlu bileşik.

nasıl oluyor demeyin, karbon devrini tamamlamış bir şekilde okuyup yazmayı da öğrenmiş.

Yorum yapılmayacak ve kaale alınmayacak nitelikte. hani, kimdir bu diyerek başlık altına gelenler bilsin. zaman harcamasınlar.
11. nesilin en hasin ve bickin yazari. öyle herkesi pek kaale almaz. sikerim demez, siker. sözlügün kapisinda bekle, cikista görüselim amk.
başlık: solcu yaşlı-orta yaşlı kadınların akp nefreti.

bu kişinin entrisi: "solcu orta yaşlı kadınlara olan nefretin ,kocalarindaki malafata olan sempatin. amk sakirti sende mi ibnesin."

demiş.

her zaman derim dostun da düşmanın da akıllısını severim. saçmalamak en kolay iş. cehalet parayla değil, o yüzden çok talibi var bu kişi gibi.
kendimle alakali konulara her gün ögleden sonra saat 14-15:00 arasinda bakiyorum..simdi siktir git o zaman gel amk.
en kısa zamanda - de leri, -da ları ögreneceğim.

(bkz: ama o zaman bilmiyordum canım)
Kitap isminde nick alıp herkesi eziklemeye gelmiş tipi takmamalı. De ayrı olsaydı nickinde daha iyi olabilirdi. Nick değiştirme talebinde bulunursa moderasyona 6 aylığına değiştirirler. Büyük ihtimal bu cümleyi bir arkadaşına kurmuştur.
Başlık altından başlık sahibine laf atmaya çalışan sorunlu ergen.
11.nesilmiş zaten kaale almaya değmez.

ÇÖP yazar.

Edit:face book u varmış nasıl bişey acaba yeni çıkmış herhalde ahahha.
bu kadar sevgiye karşın sizlere tek bir lafim var; "berhudar olunuz liseli kızlar."

edit: FACE BOOK DA ilişkisi var yazıyor, ilişmeyin bana cicim.
(bkz: de nin ayrı yazılışı)
yazmıyorum lan ibneler size inat yazmıyorum. *
de meyin öyle yazıktır, yazarı.
(bkz: biri bize ibne mi dedi)

(bkz: uludağ sözlük türkçeyi düzgün kullanma servisi)
ibne diye severim, sevince de sikerim.

(not: -de yi ayrı yazdım)
(bkz: oldu mu canım şimdi)
onbeş günlük cezasini tamamlamiş ve aranıza dönmüş yazardır.
Ağır keko.
bu saatde sallamıyorum yoksa hoş bir popon var.

(bkz: burdaki -de yi bir analiz etsene bebiş)
kurtçular degil onlar canm, kurtçuklar yoksa benim abim de mhpli (ciddi ciddi). sözlükte kürtlere yapılan hakaretleri, insan olan ve birlikte kardeşçe yaşamak isteyen kimse görmemezlikten gelemezdi, bu yüzden ben de kurtçu olmak yerine kürtçü oldum.

(bkz: sizi kurt görünümlü kurtçuklar sizi)
3 vakte kadar ceza yiyecek yazardır.

edit: dünya fani sözlük kurallarına uymalıydın kardeş.
(#28919485) kendisinin de dediği gibi rabbi ona bilal'e anlatır gibi anlatmış ama yine de anlamamış. bilal'den bile beter yazar. geçmiş olsun.
özelden 'amede gel göüşelim' diye aklı sıra tehdit etmiş kürtçü yazar. ulan gelsem oraya fistanını alıp anavatanın zagrosa kaçarsın pekekeli dansöz.
http://m.uludagsozluk.com/e/29108806/
http://m.uludagsozluk.com/e/29109088/
Bu entrylerinde agir bi sekilde zeka problemi yasadigina dikkat cekmek istemis ve malesef cagimizin vebasi olan cehalet hastaligina yakalandigi anlasilan yazar.

Edit:bir bomba daha patlatti,http://m.uludagsozluk.com/e/29109306/ .
ideoloji karmaşası yaşayan yazar.
Boş da yapar kendisi