bugün

son devrin en ihtişamlı fikir adamlarından biri olan üstad kadir mısıroğlunun yeni ünvanıdır...
önyargısından ve kininden çıldıran tarihçidir.
mide bulandıran bir şarlatandır. vatan hainidir. şahsi düşüncem.

edit: bunun için buraya yorum yapmam bile hatadır aslında, vakit kaybı.
son devrin din mazlumlarındandır...
şeyimin ulu önderi.. tarih hakkında, sadece tarihle adam akıllı içli dışlı olanlar konuşmadığı için ortalıkta bir boşluk var onu da bu ve mustafa armağan gibi müsveddeler dolduruyor.. tarihçiler görev başına istirham ediyorum, lütfen!!
yaklaşık 11 yılını yurt dışında geçiren, dava arkadaşları hapislerdeyken avrupada dolaşmış

"...Bunun üzerine hakkımda daha evvel açılmış olan davaların, MSP davasıyla birleşmesinden doğacak psikolojik ağırlıktan kurtulmak isteyen bazı arkadaşlarımızın ısrarı sebebiyle yurtdışına çıktım, Almanya’da ikâmet hakkım olduğundan Frankfurt’a yerleştim..."

ingiltereye iltica talebinde bulunup bunu başararak ingiltereye yerleşecek kadar da vatansever,

"...1983 yılı başlarında gazete, radyo ve televizyon anonslarıyla yurda dönmeye dâvet olundum. Dâvete icabet etmediğimden bilâhere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığı‘ndan tard edildim. Bu sebeble ingiltereden siyasî iltica hakkı istedim..."

kılavuz karga misali ne diyelim ki.
muazzam davamızın kılıçarslan müdaafacısı...
ayaklı kütüphane, cerbeze ve hitabet üstadı, türkiye'de ki tek tarihçi.
bastonu ve fesi ile harikalar yaratır.

kendine has bir tarih anlayışı vardır, tarih "yazıyor" mübarek...
ataturk'e agza alinmayacak ithamlarda bulunup sirf cemaate sirin gozukecegim diye turlu yalan dolanlar soyleyerek milleti kandiran asli arap olan sahte tarihci. sohbetleri uskudar'dadir.
geri kafalı sefih yakıştırmasıdır. kadir mısıroğlu nun önderlik yaptığı tayfanın vay haline.
önce kafasından o fesi çıkarsındır...:)
bugünki sohbeti youtube'a yüklenmiştir...

buyrunuz;

http://m.youtube.com/view...oogle&guid=&hl=tr
muazzam davamızın kılıçarslan kalemidir...

kendisine ve bütün nakşibendi ekolünden olan tarikat ehline başsağlığı diliyor, rabbimin şeyh nazım efendi hazretlerine gani gani rahmet etmesini acizane bir kul olarak temenni ediyorum, kadir üstad şeyh efendinin dizinin dibinden hiç ayrılmazdı...

ayrıca kadir üstad hakkında şunu da söyleyim, önceleri taşrada kadir üstadın kitaplarına ulaşmak çok zordu, kitapçılar getirmiyorlardı, ama artık bu tabular yıkıldı, en dinsiz kitapçıların raflarında bile kendilerine yer buluyorlar, eee arz talep meselesi bu, millet özüne dönüyor, gerçekleri öğrenmek istiyor, bu kitap olayı bu bakımdan çok önemli bir done zannımca...
davamızın keskin kılıçlı unutulmaz şahsiyetidir. saygıyla yad ediyoruz. evet...
(bkz: kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmazmış)
içimizdeki vatan hainlerinin yol gösterici, önderi, aşkı.
Topunuzun a. K.