bugün

bi enteresan buton. büyük bir hevesle başladıktan sonra bu kadar çabuk hevesini kırabilen başka bir buton var mıdır bilinmez. anlamsız ve türkçe karakterle yazılmamış başlıklar, alfabetik sıraya göre alt alta okurken insanın kendinden soğuması sağlıyor. yani azizim ben bu seferde yapamıcam bu işi artık kısmet.
dogru duzgun calistirilirsa hedefine ulasmis olur.
doğru yazılışı ukde olan kelime.

http://www.tdk.gov.tr/TR/...BED947CDE&Kelime=ukde
doldurulunca eksi yemenize sebep olan.
butona tıklandığınızda alfebetik sıralamaya göre giden ve bu yüzden ukte veren yazarları çileden çıkaran sözlük şeysi.

önerme: sıralamanın son verilen ukte şeklinde olması daha mantıklıdır şahsımca.
hala bilmediğim ve buna rağmen merak bile etmediğim sözlük şeysi.
(bkz: #8377683)
gördüğümde, "ah bir yazar olsam" diye ağzımın suyunu akıtan, pek sevgili yazarlarımızın akıllarındaki soru işareti.
hala kullanmayı bilmediğim ve ne işe yaradığını çözmeye çalıştığım buton.
alfabetik sıraya konulmuş kelimeler. "m" harfi ile başlayan bir ukteniz araya kaynayabilmekte. kaldı ki sözlükte 5000'in üzerinde ukte * var.
ne olduğunu hala bilmem, az da olsa merak ediyorum, ama içimde uktedir, bir günden bir güne la maison nasılsın, iyi misin, seni bu kadar çaylaklaştırıyoruz, kusura bakma diyen olmadı.
"d" harfiyle yazılmamalı. yazarlar dikkat etmeli.
bazı yazarların ukte vermek için zeka testinden geçmeleri gerekiyor sanırım.
öyle aptal ukteler verilemez çünkü. doldurulduğu an silik olma ihtimaliniz olan başlıklar mevcut.
sırf istatistik kasmak için çöplüğe çevirmeyin olm şurayı.
hayır doldurunca eksi manyağı yapılan biziz, malum info tuşundan haberdar olmayan yığınla adam var daha.
dolduranı anında eksi manyağı yapan şeydir. bir daha doldurursam top olayım. hayır eskiden yapan vardı yeni kural mı geldi bilmiyorum ukteyi veren falan yazamıyorsun da. sanki sen açmış gibi mal damgası yiyorsun. o koyuyor.
öğrenilmesi zor şey.
bugün yeni bişey keşfettim. verilen ukteyi önce doldurun. sonra silin. ukte sayfasında görülmüyor. böylelikle yazarın içinde cidden ukte kalıyor *
Çok istendiği halde yapmak istenilen veya söylemek istenilen şeyleri gerçekleştirememiş olmanın insanda yarattığı üzüntü ve sıkıntı durumu .
anlamını bile bilmediğim, kaç gündür çözemedim zımbırtıdır.
uktem ukte olsun,
biri bunu doldursun.
bi keresinde kendi verdiğim ukteyi doldurmuşum. sonra özel msj kutusu yandı. halla hallaa dedim.
meğer ukte servisiymiş.
uktenizi gunesi parlatan adam doldurdu, demiş...
efenim?
evet aynen öyle (bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)
sözlüğün bilinçaltıdır.
bir çoğunun hangi kafayla girildiğini çok merak ettiğim hedeler. ukte olmaya mahkumdur bunlar.
(bkz: ukte)
ne işe yaradığını hala çözemediğim butomanje.
bu şey yazarların kendi bilgisiyle mi dolduruluyor ya da google tarafından yardım alınarak mı dolduruluyor anlam veremediğim olay.