2 ders göndermiştim.1,5 senede 50 USD birikti. Çekeyim de akşam güzel bir yemek yiyeyim parasıyla dedim. Bi girdim aracı kuruma. Yıllık aidat diye 30 USD kesmiş. Kalanı da 25in katı değil diye vermiyor. iptal ettim eğitmenliğimi. 2 videoyu da zevk için hazırlamıştım zaten.
içinden örnek biri başlık : Nasıl "a" diyebilirim.
güzel eğitimleri var.
Muhteşem cuma kapsamında bin liralik kursu 90 liraya aldığım platform. Kaliteli özgün içeriklidir umarım. Aldığıma değer inşallah. Feci ucuza ders stokladim.
Benim de 2 ders videom olan site. Başka da video yayınlamam. 1 ders için 1 hafta uğraştım, mikrofon aldım. 1 senedeki gelirim 40 dolar sadece.
Linkedindeki samimiyetsiz tiplerin ders verdiği platform. Ulan adam öğretmek için değil hava atmak için çekmiş videoyu sanki. Bi de burdaki erkekler gaye benziyor nedense.
Adamın tarlabaşı Torbacısı gibi bir tipi var. “Bir deha gibi öğrenmek” başlığıyla kurs yayınlamış. Bu ne amk hahahahahaha

görsel
Çeşitli sanatçıların, hocaların ders/program içeriklerini üretip paylaştığı online platform. Belli bir ücret karşılığında herkes dilediği dalda eğitime erişimi sağlayabilir.

Ünlü seslendirmeci Onur korkmaz'da bu alanda yerini almıştır her zaman olduğu gibi. Diksiyon ve ses eğitimi konusunda oldukça doyurucu ve bilgilendirici eğitim videoları sunuyor izleyenlere. itina ile hazırlanmış videolar, derin sesi ve evinin ihtişamlı görüntüsü farklı bir deneyim vadediyor.
bazen çok kalitesiz kurslara denk geldiğim platform.
Günümüzün gereksinimlerinden ve bitirilmesi gereken eğitimlerinden biriside eğitim seti izlemek. Udemy tonlarca uzaktan eğitim kursuyla her işinizde detaylı bilgi ve seltifika sahibi olmanızı sağlıyor üstelik ücretsiz kurslarıda var. Çektiğim video size yardımcı olacaktır: https://youtu.be/PXJuqKH6KRU
yabancı kişilerin dolar üzerinden verdiği fiyatlandırmalardan dolayı şuan pahalı gibi duran eğitim sitesidir. Buradan almış olduğum yazılım dersleri gayet yardımcı olmuştu. eğer düzgün bir kurs bulursanız ve yorumları da iyiyse yüz yüze alacağınız derslerden daha verimli olabilir.
Uğraş istiyor ve zaman. Buradan adobe falan oğrenebilirsiniz ama işe girerken asıl önemli olan referansıniz olacak.
Geçen ay bir ingilizce kursunu aldığım ve pişman olduğum uygulama.

Neredeyse 50 ders olacak adam hala ingilizce'ye, gramere dair tek laf etmemiş.
Sözde dört dil biliyor, yurtdışında büyük şirketlerde çalışmış ama telaffuz berbat.
Anlatım desen, slayt açıp slayttakileri olduğu gibi okumaktan ibaret.

Ben ettim siz etmeyin.
Aynen ingilizceyle beleş egitim varken gerek yok bunlardan türkce biseyler almaya calısmaya bizim kitaplar var cevirisi 400 tl kitabin ingilizce pdf si var beleş aq ingilizce olmadan biseyler ogrenmeye çalışmak kibritle mağarada gezmek gibi.
şuan eğitimlerde indirim yapan eğitim sitesi.
Üniversitedeyken çok izlerdim fakat video izleyerek bir yere gelemeyeceğimi farkettim. izleme değil de uygulama yapmak daha yararlı.
kodlamaya dair öğrettiği tek şey copy paste olan , her önüne gelenin eğitimci olduğu kepaze platform. vaad ettiği gibi 0 dan bir şey öğretmez. hemen hemen hangi seviyede başlarsanız öyle bitirirsiniz. buradan aldığınız eğitimle gidin yazılım şirketlerine başvurun, ya sizi iplemezler, yada önünüze bilgisayar koyarak sizi iyice rezil ederler. 20 30 saat eğitimle kodlama öğretilmez zaten. sertifikası yazılım şirketlerince dalga konusu olmuştur. şirketlerin çoğu udemy öğrencilerinden yaka silkmiş haldedir. Buradan eğitim(!) alacağınıza youtubedaki tonlarca örneğe bakarak gidin copy paste yapın aynı şey.
Türkçe eğitimler pek faydalı degıl youtube de bile daha iyileri mevcut.
alacağınız eğitim hakkında iyi araştırdığınız taktirde çok faydası olan kurs uygulamasıdır. genelde indirimlerden hatta ücretsiz fırsatlardan yararlandığım için kötü çıksa bile pişman olduğum kurs çıkmadı. sertifikası ne kadar geçerlidir bilmiyorum ancak öğrendikten sonra teyit ettirmek çok daha kolay olacaktır sonrasında zaten.
çok kalitesiz eğitimcilerin olduğu ve her önüne gelenin kurs verebildiği bir site. oraya vereceğim parayı aynı eğitimi youtube dan da alabilirim. biraz daha kendini geliştirmesi ve herkesi eğitimci olarak almaması gerek.
yazılım konusunda diyorum, her ne kadar ekside verseniz, bir gram bir şey öğretmeyen, taklitçilik yaptırarak kod öğrettiğini sanan kepaze eğitmenlerin gırla gezdiği 5 kuruşumu helal etmediğim rezil yer. Allah bir daha buradan eğitim almayı nasip etmesin. Güzelleme yapanlar ya cahiller , yada daha önce sağlam eğitimi olup pratik eksiği olan tiplerdir. vaad ettiği gibi sıfırdan eğitim vermemektedir.
kepaze , beş para etmeyen rezil platform. verdiği yazılım eğitimi gram işe yaramaz. kurs sonunda hello world kadar ancak aklınızda kalır. tam bir para tuzağı. gidin adam gibi eğitim alın.
Online kurs almaya ve satmaya yarayan platform.
Şu sıralar çalışmayan platform. Videolar aşırı yavaş bir şekilde doluyor. Öyle ki ben yüklenmiyor sanmıştım.
hocalarının reklamlarından gına gelen eğitim platformu. adamlar resmen kurdukları sistemle reklamı bedavaya getiriyor.