bugün

klavyesinden çıkan her harfte kafa dengi biri olduğu anlaşılan ayrıca özünden kaçmamışlığı gözümden kaçmayan ehl-i yazardır efendim.
Bundan sonra koruyucu meleğim olması konusunda beni yalnız bırakmayacak yazar. Yoksa kurda kuşa yem olacağım.*
Sakın sakin, aklıbaşında entryler giren yazar. Takdir edilesidir.
şeker ötesi yazar.
ileride büyük işler başaracak, akıllı yazar. Çaktırmıyor ama sözlüğün en kültürlülerinden.
her parmağında on marifet olan yazardır. dayısının kıymetlisidir.
Kibar ve aile terbiyesi olan yazar. Aptal tahriklere yüz vermeyecek kadar bilinçlidir.
Bayramını kutladığım yazar. Dönerlerin arasından görüp okuyabilirse tabi bu entrsini.*
aramızda barış antlaşması imzaladığımız yazar. buna göre;

1-Birimizin eksilediği entryi diğerimizde eksileyecek.
2-birimizin artıladığı entryi diğerimizin ne yapacağı konusunda serbestlik olacak.
2-manda ve himaye reddedilecek.
3-birimize yapılan nickaltı saldırısı ikimizi de yapılmış sayılacak.
4-sabahları günaydın, öğlenleri tünaydın, akşamları iyi akşamlar, gece uyumadan da iyi uykular mesajı atılacak.
5-tarafımdan kendisine 15 kamyon selpak verilecek.(selpak mentollü olacak)
6-boğazlar tarafsız bir komisyon tarafından yönetilecek.( bu madde gereksiz gibi aslında).
7-bundan önce ki anlaşmalarımız geçersiz sayılacak, iki tarafta savaş tazminatı istemeyecek.

bundan böyle kardeşimdir, biline. *

edit: anlaşmaya uymuyorsun. bi öğlen tünaydın mesajı attın başka bişey yok?
sen mesajları çekmekle mükellefsin ben değil, anlaşma böyle. *
uşaklı bence, biraz fevri, huyuna gidersen saygılı, idare edicez onu da.
genç bayan yazar.
o bir mkm dir. ( mercimekli köfte mütehassısı )
Alışveriş yaptığımız mağazalar ortak olan yazar (aman yanlış anlaşılmasın giyim değil*). ikimiz de ürünlerin kalitesinden, çalışanların sempatikliğinden pek memnunuz.
(bkz: alıngan)
kardeşimin yanına yanaşanı vururum lan akıllı olun.
1996 aksoy yayımcılık basımı 87 sayfalık keloğlan kitabında yer alan, 3 sayfalık hikaye.
6-8 yaş arası çocuklar için uygundur.
gamzeleri benim gamzelerinden 8 kat daha büyük olan sevgili kardeşiiiiiiim. çok tatlı bişimiş lan bu hehe. *
doğala özdeş caretta caretta aromalı martı dır kendileri. hayretler içerisinde takip ediyoruz yazılarını. *
format sikertecidir kendisi. hala nasıl çaylak olmamış, anlamış değilim.
Cumartesi gününden halaaaaaa mangız borçlu olan yazar. Sorarken yaz deftere sarı çizmeli mehmet ağa ödemeye gelince ben şirinevlerdeyim amaaaa. Kınıyoruz.*
Özkardeşim gibi yazar.

Bazı ergenler başka bir şeye yormaya çalışsalar da sözlüğün bana kazandırdığı en güzel dostlardan.
canım benim bu. dayısının başının tacı.
abisinin tosbasi. *
Ciddi cidde merak etmeye ve endişelenmeye başladığım yazar. Telini açmıyor, mesajlara cevap vermiyor, bir haftadır da burada yok. Hey tospa uçamıyorsan armut uçabiliyorsan elma de.
geçmiş olsun çocuğuma.