bugün

iyi ki doğdu çocuğum. nice hayırlı yaşlara. istikbalin güzel olsun.
iyi ki doğmuş yazarıdır. dayısı öpermiş onu.
dayıcığını çok sevindirdi. damadım da kendisi gibi temiz yüzlü ve yakışıklı. allah mesut etsin güzel yeğenim.
senin söylediklerini doğduğumuzdan beri dinliyoz be, kapasitesi kırık.

ilkokulda, ortaokulda, lisede ve tabi üniversitede bile. ayrıca evde, işte, piknikte; her yerde...

anlatılan dört ulusalcı zırıltısı, başka da bişey yok. anladık ama, ne anlatamadığınızı anladık. o kadar.
Ne demek istediği gayet ve açık olan yazardır. aa pardon biz latin harflerine geçince siz zavallılar cahil kalmıştınız dimi. çok üzüldüm anlayamayışına ama zaten yüzüne söylesem de yine anlayabilecek kapasiten yok.
(#27332052)

sen ne diyon la, manyağhh?
kendini yazar sanan zavallı yazarımsı. evet.

tezgahtar parçam olmadan olmaz: https://www.youtube.com/watch?v=7XDKXstlhsY
Ne kezbandır ne de harun abi. Aklı başında, dört dörtlük bir insandır, dosttur. insandan anlamayan mallar tersyüz edildik diye bok atıp durmasınlar, kendi çöplüklerinde kendi düşük seviyelerine yaraşır tiplere sarksınlar.
Damat adayları çoğalan yazar.* Bana ön sıralardan yer ayırır mısın?*
(bkz: urangu benim namusumdur/#26521634)

urangu'yu çekemeyen yazar.
Beni birine benzetmiş yazar.
whatsapp matsep diyerek troll'leyen bir tospadır.

çok severiz kendisini ailecek.

annem her entry'sini okuyor, (bkz: yazarların yaşam kaynağım dediği şeyler/#26159406) şu entry'i okuyunca gözleri doldu hatta.
kalite yeğenimdir. ilk isteyene vericem kızımızı yaşı 18 i buldu artık.
Su tosbağası uçmaz. Ayrıca tosbağa şişman olur. Su Tosbağası sulak yer sever.
http://www.uludagsozluk.c...B1m-eden-kaplumba%C4%9Fa/

ibret alması gereken yazardır.
(#25930502)sesi 80 li yıllar dizisindeki nazlı'ya benzeyen yeğenimdir. öptüm onu çokça.
Sözlüğün şişko ve sevimli ablası.
aynı cinsten tosbağa olmadığımız çok açık bir yazar.

(bkz: yaran yanlış başlık okumaları/#25734958)

okurken gözünü hiç kullanmıyor.
Aile kültüründe ayıp nedir bilmeyen şahsiyetsizlerin fiziksel olarak aşağılamaya çalıştıkları yazar. Çirkefleşti diye bir insana gidip sen ne kadar çirkinsin demek ancak senin karakterinin çirkinliğini gösterir ki onu hiçbir estetik ameliyat veya kozmetik ürünü telafi edemez.

Böylelerine karşı iyi ki de çirkefleşmişsin arkadaşım, gerçek yüzleri ortaya çıkıveriyor.
çirkinlik abidesi. çirkin olsam bu kadar olurdum galiba. yine de büyük söylememek gerekir başa gelirmiş sonra.
sözlükte çömez olduğu zamanlar ortamı yokken hanım hanımcık olan, ortam kurduktan sonra çirkefleşen iyi gün dostudur kendisi. gerçi varlığı ve yokluğu pek de umrumda değil. nasıl bir karakteri olduğunu görmesi lazım.
Sevgililer gününde evinin kapısından limuzinle aldıracağım ve Four Seasons'da ağırlayacağım yazar.*
Otuz yaşından gün aldığımız gün hala sap kalmışsak evleneceğimiz yazar. Hepinizi düğünümüze bekleriz çünkü sap geldik sap gideceğiz, olay kesin yani.* Yerleşeceğimiz yer bile belli ooh mis.
En güzel uçan memeli.* Kardişim aynı zamanda.
yine kırdı kolunu bu sefer diğer kol.
Eli maşalıdır ona göre.*