bugün

kimsenin inkar edemeyeceği gerçektir. türkiye ile başka ülkenin bayrağını yanyana getirseniz diğerinin ne kadar basit ama bayrağımızın ne kadar görkemli olduğunu görürsünüz.
Kürtleri gıcık etmek için uydurulmuş bir iddia.
illa üstün bir ırk aranıyorsa bakınız (bkz: yahudiler)
Eğer Müslümansak Ve insanlığın Hz. Adem ile Hz. Havva'dan Türediğine inanıyorsak HErkesin Eşit Olduğu Sonucu Ortaya Çıkar.Onun için Geçersiz Önermedir.
neremiz üstün anlamadım ben şimdi. sürekli köleleşme yolunda büyük adımlar atan, gençliğin hiç bi boktan anlamadığı topluluktan mı bahsediyosunuz. emin olun sözlük tarzı bişey isveç, isviçre, ingiltere veya herhangi bir avrupa ülkesinde de varsa bu tarz bi başlık açılmadığına ve açılmayacağına da bahse girerim. yani bir o kadar da aşağılık kompleksi olan insanların oluşturduğu bi toplumdayız. uyanın ve kendinize gelin. üstün ırk nedir arkadaş. her geçen gün biraz daha bataklığa gömülüyoruz. yapmayın böyle şeyler.
alman faşizminden esinlenenlerin, içi boş, ırkçı söylemidir. üstün ırk yoktur, tarihsel koşulların yardımıyla, dünyada üstünlüğünü, bilim, teknoloji, sanat ve kültür alanlarında kanıtlamış uluslar vardır.
hitler in türk versiyonu olan kişi söylemi.
(bkz: hitler in kanalizasyondaki sperminden kendi imkanlarıyla doğan insan.)
yıllardır resmi ideolojinin beynimize beynimize dayattığı olgu. yahu arkadaş üstün ırk kahraman millet diye diye hep ezdiler bu coğrafyanın her bileşenini (türkünü de - kürdünü de) yapmayın etmeyin ağalar .
--spoiler--
arap ın arap olmayandan üstünlüğü yoktur.
--spoiler--

--spoiler--
üstünlük yalnız takvadadır.
--spoiler--
he tanrı da türktü, yüzden çok üstünüz.
bu yüce, üstün, harika ırktan çıkan 15 tane uluslararası saygı kazanmış insan sayın dense, 4. isimden sonra google'a dadanılır. öyle bi üstünlük işte bu.

not; realist düşünen bir türk'üm.
bazı yönlerden gerçekten üstün oldukları yönler vardır.

merhamet
yardımlaşma
affetme
intikam almama
kadın ve çocuk öldürmeme
ekmeğini ve vatanını paylaşma ve benzeri şekilde liste kabartılabilinir.

bu yukarda saydığım özelliklerden sadece bir tanesi bile bir yunan da yoktur.
Tuvalette sıçarken hiç hayata bakışınızı sorguladığınız oldu mu? Ben ve sıçtığım bok evrende nerede duruyor diye sorduğunuz oldu mu? Tuvalette klozete oturup sıçarken sigara içip bi şeyler okumayı severim. bu okumalardan birinde de kuantum fiziğiyle ilgili bi kitap okuyordum. Küçüklüğümden beridir böyle şeylere merakım vardı. Atom falan filan. Her neyse tuvalete oturmuş sıçarken evrendeki her şeyin aslında aynı parçacıklardan oluştuğu bilgisi aklımın bi kenarında kendi bokumu sorguladım. " Ulan x(kendi adım) sıçtığın boktan bi farkın yok aslında" dedim sesli olarak. işte ben o zaman kendimi evrende bir yere koyabildim. Kendi bokum dahil evrendeki geri kalan her şeyden bir farkım yoktu. o zamana kadar ne türklüğümle ne dinimle ne rengimle ne düşüncemle kendimi evrende bir yere koyamamıştım. Tuvaletten çıkarken sanki bağırsaklarımın içindekiyle birlikte zihnimdekileride sıçıp rahatlamıştım. kendime evrende bir yer bulabilmiştir. Her şey ve hiçbir şey. şimdi yine aklımda evrendeki her şeyin aynı parçalardan oluşması ve buna ek olarak insanın sıçtığı boktan bir farkı olmaması bilgisiyle şunu diyorum evrende evrenin varoluş kurallarına en ayrıkırı düşünce ırkçılıktık. kendini inkar etmektir ırkçılık. ha bilen bilir konuya girmişken evrende entropi sıfırdır. yani toplam enerji hiç bir zaman değişmez. Bunu bir türkün ölmeside değiştirmez koca güneşin yok olmasıda. Bu yüzden üstün diye bir şey yoktur. insan ve bok her ikiside toprağa gömüldüğünde çürür gider.
her boka meraklı olup hiç bir boku tam yapamamakta çok üstünüz hocu. daha üstün bir ırk olamaz bu özellikte.
kaynak maynak yok lan araştırın etrafınızı gözlemleyin.(oh be bu lafı da ne zamandır yazmak istiyordum. siyasi tartışma içine girmiş sivri zekalının biri yazmıştı, çok özeniyordum ben de.)
çok yanlış bir söylemdir. kendini yahudi sanan bir insana yakışır ancak. lakin ki her insan eşittir.
o kadar üstün bir ırkız ki 30 yıldır dünyada benzinin en pahalısını biz kullanıyoruz, 10 yıldır dünyanın en pahalı telefon ve internetini kullanıyoruz sesimiz çıkmıyor, 7 yıldır memleketimizi karış karış sattırıyoruz. 30 yıldır pkk ile savaşıyor ama bitiremiyoruz, 80 yıldır elimizden alınan adaları geri alamıyoruz, 80 yıl önce bizi katleden ermeniler soykırıma uğruyor biz suçlu çıkıyoruz, iki savaş uçağımızı modernleştirmek için israil ve amerikaya ağlıyor, yalvarıyoruz. kıbrısı bir satıp, bir sahipleniyoruz ama 50 yıldır tek bir ülke tarafından tanınmasını sağlayamıyoruz.

üstünlüğümüz bunlarsa sikerim böyle üstün ırk olmayı aryenlik sizin olsun, ben insan olmanın onuruna yakışan bir hayatı tercih ederim bir türk olarak.
(bkz: irkla ovunmek)
Türklerin üstün olduğunu idda eden (bkz: narsist) hastası olan kişilerin kullandığı sözlerdir. Dinimiz olan islam böyle bir şeyi asla kabul etmemiş ve peygamberimiz sav. veda hutbesinde belirttiği gibi;
"ey insanlar! rabbiniz birdir. babanız da birdir. hepiniz adem'in çocuklarısınız, adem ise topraktandır. arabın arap olmayana, arap olmayanın da arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur. üstünlük ancak takvadadır.
diye bir şey yoktur.
milliyetçiyiz dediysek orospu çocuğu hitler'iz demedik serzenişinde rol oynayan über-salak bir cümledir. hoşt, hoşt lan. öte git. kışt.

kişi sahip olduğu erdemiyle üstündür. bir millet de sahip olduğu korumacı ve barışçıl tutumlarıyla dünya düzeninde üstüne düşen erdemi ve ahlakı layıkıyla edinen ve gösteren tutumu ile üstündür. ama "ırk" , tanım gereği "üstünlük" e yer açmayan bir kavramdır. şu noktada üstünüz de, şu nokada kralız de. ama ırkı koyma oraya.
türklerin üstün ırk olması yoktur, türklerin üstün ırk olması vardır. binlerce yıla bakarsak şu an hazırlık var demektir. tarih 50 500 yıl değildir.

peşin edit: 50 500 küsür ne zamandır yazmaya hazırlandığımdır.
kahraman ırkıma bir gül ne bu şiddet bu celal'dir efenim...
Bir zamanlar evet ama şimdi öyle değil.Türklerin çoğu kolay kandırılabilen insanlar malesef.Eğitim Şart.
türklere ait net bir ırk yok.
yani şöyle ki bizim atalarımız viyanaya kadar dayanıp önlerine kim geldiyse çiftleştikleri için türk ırkı safkan bir ırk değildir.
ee saf bir ırk yoksa üstün veya üstün olmamasındanda bahsedilemez.
ninni dir...
uyutmak için kullanılır...
çokta başarılı olmuştur...

(bkz: ninni)
üstün ırk değilde kahraman bir millet vardı kendi aç susuz bırakmak isteyenlere inat, asimile etmek isteyenlere artık o yoktur şimdi yok ...
artık gerilerde kaldı kaldı o kahraman millet, artık yerli işbilirlikçilerle, kendini yok ediyor
-yazık!...