bugün

benim de 2 ile başlıyor ve her ayın 7'sinde para yatıyor.
Doğru mu değil mi bilmiyorum.
Ancak memleketim hep yörük ve herkesin tc'si 1 ile başlamakta.

Sonra ben herkesin tc'si 1 ile başlıyor sanarken yolum doğuya düştü. Tamamen 3-4 ile başlıyor. Lan bu ne, ne alaka demişliğim var.
bosna harzagawşino göçmeni olarak "ohaaa" dememi sağlamış olay. gerçekten de 4 ile başlıyor.
sallayın anasını satayım bir ölçüsü yok nasıl olsa.
Benim 5 ile başlıyor ve kayseri türkmenlerindenim. yaşadığım bölgede zaten bir kısır döngü var başka ırka mensup bir insan 400 500 senedir o bölgeye gelmemiş bile? vikingli myiim simdi ben amına koyim?
şükürler olsun türk değilim.
Bu verilere göre zimbabwe li çıktım.sağolasın kardeş.
Kimlik numaram 3 ile başladığı için ve halihazırda abhaz olduğum için benim şahsıma geçerli olan hipotez.
Neyse hepimiz dünya vatandaşıyız sonuçta, koskoca galaksiye karşı tüm insanlık tek vücut olmalıyız.
O yüzden böyle hipotezler gereksiz.
panpa 6 ile başlayanları yazmamışın. uzaylı olabilir miyim ki?
Hemen yanımdaki göçmen arkadaşa sordum 1 ile dedi. Dağılabilirsiniz.
Yav arkadaş benimki de 3 le başliyor ne yani şimdi ben türk değil miyim ? Güldürmeyin insani ben Türkiye de doğdum yerim yurdum Türkiye ve Türküm o kadar numaraya göre böyle sınıflandırma yapmak kadar saçma bi şey olamaz amk.
5 ile 3 ün çocuğu 2 ile başlıyor. (bkz: buyur buradan yak)
Tanrı'ya şükürler olsun. Safkan Türkmüşüm.
benim direk 1 ile başlıyor, bak dolaylı değil direk.
benim 1 ile kardeşimin 2 ile başlıyor, yanlış kanıdasın, konu kilit.
3 ile başlıyor ve 4 5 nesil türk olduğumuz garanti. Nerden biliyorum ? Dedem nüfus müdürlüğü çalışanı idi. Bomboş önermedir.
türk olanları belli etmek içindir.

türkiye cumhuriyeti vatandaşı ile türk olmak arasında fark vardır.
türk; tıpkı ermeni, ingiliz, fransız gibi bir ırktır. t.c. si 1 ile başlayanlar 24 oğuz boyundan gelen türklerdir.

şaka şaka yok böyle bir şey. salladım.
1 ile başladığı için gururlansam mı bilemedim. çok saçma bir teori olsa gerek. 2003 den beri duyuyoruz bunu.
benim 3 kardeşimin 1 ile başlıyor gevur muyum evlatlık mı aq.
Arap olduğumu öğrendiğim başlık.
Buna ciddi ciddi inanan varsa benden uzak dursun.
şuan 4 yaşında olan oğlumun TCKN'si 2 ile, şuan 1 yaşındaki kızımın TCKN'si 4 ile başlıyor, nüfus cüzdanlarını aynı nüfus müdürlüğünden aldım ve ikisinin de doğduğu ilçe aynı. eğer TCKN'deki ilk sayı ırkı belirtiyorsa, bu mantık aynı baba ve aynı anneden doğma oğlumla kızımın farklı ırklardan olması anlamına gelir.
benimkinden 2 ve 9 u atınca 40 yapıyor. yoksa ?
Okmeydanı sskda doğup Tc no mun 3 ile başlaması ancak Maltada doğup tc si 1 ile başlayan öz kardeşimin olması bu tezi çürütür... edit :köken olarak Türküm
Benimki 4 ile başlıyor yaşım 93 Sudan asıllı meksikalı mıyım yoksa ?
atam: selanik göçmeni.
ben: dedeleri selanik göçmeni.
benim kimlik numarak 1 veya 2 ile başlamıyor.
/thread