bugün

bu başlıklar sona ermezse bir şeyden haberimizin olmadığı gerçektir.
o da : türklerin köküne kıran girdiği gerçeği.
üç padişahın eşinin ermeni olması ile türklerin ermeni kökenli olması arasında bir ilişki kurmak nasıl bir zeka ürünüdür. kaldı ki bizler ana erkil bir toplum değiliz. benim eşimin ermeni olması torunlarımı ermeni yapmaz.
bunlardan yola çıkacak olursa başlık için yapılabilecek tanım: kinayedir. ermenilerin bir kısmının dedesinin türk olduğuna işaret etmek istemektedir... mümkündür.
(bkz: yalan söylüyorsun)
(bkz: yabanhane)
(bkz: buyrun cenaze namazına)
o değil de,

http://www.igenea.com/ind...php?content=49a&id=21

http://www.igenea.com/index.php?content=49a&id=2

?
isviçreli bilim adamlarının uzun uğraşlar sonucunda ulaştıkları gerçektir. zira epey bir bağıran vardı bir zamanlar türk milleti adına "hepimiz ermeniyiz" cığırtlaklığı ile.
onu bunu bırak kardeşim bir adam gelip ben türküm, kendimi türk görüyorum derse olay bitmistir. provake etmeyin artık su ırk meselelerini, adami zorla ermeni yapar bunlar.

amerika toplama ırk ordan burdan adamlar kendilerine amerikan diyor milliyetçi triplerde geçiniyor, biz hala bölmeye çalişiyoruz kendimizi.

not: ayrıca, yerleşik hayata geçtiğimizden beri babaerkil bir toplum mevcuk. yani ırkın babadan geçtiğine inanılır, kadının soyuna önem verilmezdi. senin örneklerinde hep kadın tarafı kanıt olarak gösterilmiş.
kapağa bkz:(#6135701)
Efenim yazarının en kral ayarı (#6135701) ile yemiş olduğu iddiadır.

Bilimsel mi? (bkz: EVET).
Mantıksal mı? (bkz: EVET).

Yani efendim bu rögar kapağını yiyen yazar bi kaç gün girmez sözlüğe unutulur sanar. Lakin aptallık bakidir.

Dingiliz memleketlerinde adına bullshit denen kavramın Türkçe'deki karşılığıdır efendim. Tanım bu olmakla birlikte kendisi saçmalık olur.

Orhan gazinin avradı bu şu bu, fatih'in avradı o şu bu falan için de Ayrıca bkz.

(bkz: hepimiz de padişah çocuğuyuz ya anuna koyim)
bırakın allahınızın aşkına yaa...o aslında bu, bu aslında şu.bıktık artık bu teranelerden.siz çok biliyosunuz sanki.
ermenilerin, türk kökenli olduğu gerçeğini kabul etmeyenlerin uydurduğu bir varsayım.
(bkz: hepimiz ermeniyiz)

(bkz: hepimiz padişah torunuyuz)*
şimdi efendim esas itibariyle yanlış bir önermedir. nitekim ekserisi müslüman olan ve hatta konuda bahsi geçen padişah, sultan ve sairlerinin tümü müslüman olduğundan naşi geçersiz bir önermedir. çünkü çünkü ve yine çünkü islamiyette soy ağacı "erkek" temellidir. yani nesli belirleyici olarak erkek tarafı esas alınır. buna muhalif bir örnek olması açısından "yahudilik"te neslin belirleyicisinin "kadın" olduğunu söyleriz.

olayı netleştirelim:
yahudilik her ne kadar din olgusu taşısada aynı zamanda bir ırkı ya da milleti temsil etmektedir. laf aramızda yeryüzündeki en faşizan olgulardan biri de budur esasında. neyse konu dağılıyor. sadede gelelim; dolayısıyla erkek ve de müslüman, buna ek olarak bu kardeşimizin bir de türk olduğunu varsayarsak ecnebi bir bayandan doğacak çocuğu yine ısrarla vurguluyorum "sapına kadar türk'tür".

not: gerek yok böyle tesbitlere!!! sahi okumak demişken bir okuyuver yukarıda karaladıklarımı.

not 2: bu arada hepimiz adem baba kökenliyiz. şimdi zevzek zevzek hamaset yapmanın gereği yoktur.
(bkz: yarak afedersin)
(bkz: bana pezevenk dedi)
padişah soyundan gelenler için doğru olan önerme. ancak anadoluya göç eden türklerin hristiyan olan rumlar ve ermenilerle karışmadığı gerçeğini biraz tarih bilgisi olan herkes bilir.
türk tarihi hakkında hiçbir şey bilmeyen türkleri osmanlıdan ibaret sanan, kökenini, geçmişini araştırmayan cahil beyinlerin cahilce söylediği ve gercek oduguna inandıgı sacmalıktır! lütfen türk'ün kim oldugunu, nereden geldigini iyi arastırın ve öyle yazın. türkler kökeni osmanlı olan bi millet degildir. osmanlı'daki padişahların yunan ya da ermeni kadınlara evlenmiş olması türkleri ermeni ya da yunan kökenli yapmaz. bu nasıl bi söylevdir! türkler orta asya kökenlidir. sizin ermeni,rum, yunan dediginiz ırklar daha varolmamışken türkler dünya topraklarında göcebe olarak yasıyordu. uyanın! arastırın! zaten düzgünce arastırırsanız o ırkların da kökeninin türk ırkına baglı oldugunu acıkca görürsünüz. keşke atatürk'ün ömrü yetseydi de ırklarla ilgili kitabını yayınlayabiseydi. o zaman belki zahmet edip okur kimin ne oldugunu ögrenirdiniz. ama cok merak eden varsa arşivlerde atatürk'ün araştırmasına dair nüshalar var, okuyabilirsiniz.
türk ırkı bütün dünyanın kabul ettigi en arı ırklardandır. bunu ingilizi, almanı, rusu..vs kabul ederken türkiye'de yaşayan türkler nasıl kabul edememektedir bu da ayrıca ilginç!
bu şekilde söylenmesi durumunda insanlarda yanlış düşünceler uyandırabilecek söz. padişah anaları diye bir kitapta da padişahların sadece ermeni değil sırp,bulgar,arnavut,rus,macar vs. kadınlarla evlendiği doğrudur ama olaya yok türkler şu ırktan bu ırktan meselesi yapmak yanlıştır, konuşana da ülkesine de çevresine de hiçbir şey katmaz.
gercekten ziyade rivayettir. kendini ne hissediyorsan o'sundur.
laf olsun diye çıkarılan saçmalıktır gerçek değildir.
aslında türk diye bir millet hiç olmadı değil mi , zaten biz de kırma milletiz amerikalılar gibi.
(bkz: yuh lan)
(bkz: bsg dedirten laflar)
komiktir. hadi kabul ettik diyelim herkes padişah soyundan mı geliyor allasen.
(bkz: ohannesburger)
(bkz: ohannesburgerler)
(bkz: klavyesi olan yazıyor)

yorum yazacam lakin şu söz aklıma geldi.

Kör cehalet çirkefleştirir insanları
Suskunluğum asaletimdendir...
Her lafa verecek bir cevabım var...
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye,
bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
burada ariler gibi kafatası ırkçılığı yapmıyorsak sözü geçen türklük ve ermelinilk kavramları da zaten ırk değil kültürdür.elbette heğimiz anadolu, ortadoğu, balkan ve akdeniz kültürünün sinerjisiyle yaşıyoruz. türkiyede türk olmak ve türk hissetmenin temeli ulusal yapıya sempati duyup farklı da olunsa anlaşamadığı insanlar içinde ortak bir payda bulup ait hissetmektir. bunu annen ermeniyse de yapabilirsin, nikaragualıysa da.
araya tabiki yabancılar girecektir ne yani bir padişah zenci bir hatunla evlense , biz zenci mi olacaktık.

(bkz: türklerin zenci oldu gerçeği)
(bkz: türklerin uzaylı olduğu gerçeği)
(bkz: türklerin hiç olmadığı gerçeği)

(bkz: saçmalık)