bugün

entry'ler (151)

kara sevda

kemal soydere'ye adam gibi takım elbise giydirilmeyen dizi. onca boy pos heba oluyor.

nedir o dar paça takım elbise... adamın karizmasını da bitiriyorlar.

eren can vurucu

yeşil deniz dizisindeki bahri.

efsane karakter.

aziz yıldırım

kenan evren'in ölümünden sonra taziye verdiren kulüp başkanı.

bu aziz zihniyeti tasfiye olmalı artık. vicdanlar kaldırmıyor.

love rosie

insanın en mahrem duygusu aşkın, p.ç edildiği filmdir.

dayanılacak gibi değildir... içinizde bir yerlerde kadına dair azıcık değer, kıymet, saygı, sevgi varsa bunların adi bir amerikan filmiyle tüketilmemesi gerekir.

bırakın sonunu, yarısı dahi izlemeye tahammül edilememiş filmdir.

yeşil deniz

Seyretmeyen varsa Süleman'ın intikamını seyretsin. intikam didiğin böle oluuu!

olum niye böyle yapıyonuz ?! zor tuttum la kendimi...

https://youtu.be/TmWSSmxZD6Y

yeşil deniz

iyi dizi.

herkese herşeyi beğendiremezsin... ya da bir şeyi herkese beğendirmek zorunda değildir, kimse.

bir sıcak dizidir. vazgeçme trt !!!

diriliş ertuğrul

dizi daha yeni başlamış; "selçuklu'yu kötülüyor" diye tespitler gelmiş.

"ulan ben başka dizi mi seyrettim acaba" diye gel gitleri oynadım. "selçuklu'nun yoldan çıkmış bir komutanını kötülüyor" deseniz anlarım. bu da çok normal. her zaman ve her mekanda bir topluluğun içinden kötüler de iyiler de çıkabilir. zırvalamaya gerek yok.

diriliş ertuğrul

başladı. 17 aralıkta 2.bölümünü bekliyoruz.

diriliş'i izleyip gaza gelmiş bir insancık olarak gece vakti "evde ekmek yok" tespitiyle fırına doğru yollandım. nedense fırıncı abiye dirilişi seyrettin mi diye sorasım geldi. "izleyemedim abi ama internetten takip ettim" dedi.

sıkı durun rövaşata geliyor şimdi: 2.bölümünü 17 aralığa denk getirmişler, dedi.

bu nedir abi, nasıl bir komplo teorisyenliğidir!?

ama 1.bölümde süleyman şah'ın, kara toygar'a verdiği ayar yok mu... ahh o "ayar"...

ikinci ama: ertuğrul gazi'nin anasıyla yaptığı dertleşme yok mu işte o dertleşme bitirdi abi beni.nokta.

hakikaten 2.bölümü bekliyorum.

15 sene sonra türkiye

bugünkünden daha iyi olacak ülkedir;

ve bu;

suriyeli'lerin buraya gelmesiyle, insanı yaşatma bilincini, tecrübesini diriltmiş, komşuya sahip çıkma erkekliğini göstermiş
bir ülke olarak olacak.
çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla muazzam bir projenin nasıl kurgulanıp uygulandığını bütün namertlere ve insan kılıklı iblislere kanırta kanırta anlatan bir dirayetle olacak.
içimizdeki zübük ergenlerin ve yeni yetme sığ cahillerin dahi çok kısa zamanda anlayacağı şekilde olacaktır.

türkle-kürtle kafasını bozmuş yoz beyinler ve kurumuş gönüller bu yazılanları kıçından anlayacaktır.

aziz yıldırım

ne idüğü belirsiz bir "şike sürecini" hapiste geçirmiş, herkesten daha fazla töhmet altında kalarak (sanki diğerlerinin ne mal olduğunu bilmiyoruz) harala gürele paketlenen adamdır.

ama artık insanın bir s.ktirin gidin diyesi geliyor. neymiş efendim ibrahim tüfekçi "aziz bey, vicdanınız rahat mı şike yapmaya utanmadınız mı?" diye milletin ortasında soruvermiş. bunun adı sormak değil bildiğin "p.çliktir", kelimenin asli manası ile değil mecazi manası ile p.çliktir.

kemal kılıçdaroğlu

30 ağustos zafer bayramında Cumhurbaşkanının uzatmaya teşebbüs ettiği ele bir acayip hal ve tavır göstererek basit ve terbiyesiz biri olduğunu ne yazık ki bir kez daha gösteren adam.

kara para aşk

mevzusu tutmaya müsait dizi.

lakin ekranı başındakileri "mal" yerine koymayıverseler...

fethullah gülen

bir uzak köy tadındadır artık. hani ne deden ne bahçen ne tarlan ne hatıran kalmıştır o köyde artık... bir saygım vardı onu arıyorum kaç gündür... naçar kaldık, onu da yitirdik.

abdülhamit bilici

fethullah cemaati - recep tayyip erdoğan(akp değil) rekabetindeki tavrı tiksintiyle izlenen yazardır.

sözlük yazarlarının itirafları

kodumunun iktidar çatışması, malum camiadan beni o kadar soğuttu ki... arkadaşlarıma üzülüyorum ama kırılmasınlar, kalplerine dokunmasın diye bir şey diyemiyorum.

zaman

yazık gazetedir... yazık fikirler atölyesidir. bir dönemin ibret vesikaları olarak tarihteki yerini almıştır.

ahmet turan alkan

bir başka talihsiz yazısı için:

http://www.zaman.com.tr/a...us-omuzlamak_2178240.html

erdoğan türk ulusunu bölen adam

ingiliz'in yaptığı tespit çok tanıdık geldi. hele bu "yurt gazetesi" kanalıyla paylaşılınca insanın bsg diyesi gelmiyor mu ama...

marmaray ın yaptığı kazanın saklanması

insanın aklına kazanın ifşa edilmesi gerekliliği varmış zannı getiriyor. kaza olabilir ve makul gerekçelerle saklanabilir.bu gerekçelere örnek olarak; chp'li umut oran'nın meclisi manasız meşgul etmesi verilebilir.. marmaray faaliyete geçti diye hasetten çatlamanın farklı bir versiyonudur. ko ver gitsin...

o ses türkiye

athena gökhan'ın müzik bilgisi ile takımını finale kadar taşıyacağını düşündüğüm yarışma. bu arada hadise hakikaten çok gereksizsin...