bugün

Ne güzel yengemizi......
eşek sikmeyi medeniyet sanan sığır hezeyanı.
Evet nu güzel bir şey. Biz kürt olabiliriz lakin sizler asla Türk olamazsınız. Yani demektir ki Türk kanla olur ama görünen o ki Kürdüm demek ile kürt olunuyor. ..

Bu kadar melez ve soyu ırkı sopu belli olmayan bir ırk.
türk düşmanı köpekler rahat olun it ürür kervan yürür .
görsel
(bkz: ikisinin de)
Dikkat et de siz türkleşmeyin

Osmanlı döneminde güneydoğu anadolu da kürtleşen varsak türkmenleri ile doğu anadolu da kürtleşen kıpçak boyu değil artık günümüz türkleri.
bu kafadaki kürtlerin hepsi batıya göç etti. daha sonra o batıya göç eden kürtlerde bir bir türkleşti hahaha.

bknz: manisa kürtleri.
bknz: ankara kürtleri.
bknz: maraş kürtleri.

edit: biz türkler o malına konduğunuz araplara süryanilere ermenilere benzemeyiz. bizi iyi tanıyın.
bu kafadaki kürtlerin hepsi batıya göç etti. daha sonra o batıya göç eden kürtlerde bir bir türkleşti hahaha.

(bkz: manisa kürtleri)
(bkz: ankara kürtleri)
(bkz: maraş kürtleri)
(bkz: aydın kürtleri)
Belki adam olup adamlığın ve insanlığın ne olduğunu anlarlar, bu sayede insan olurlar, evet.
desteklediğim önerme 20 yıl sonra türkolar azınlık olacağı için onların dilini kullanmak istemiyoruz,bide bunlar yarın biz kürtlere çok sıkıntı çektirir yok işte burası türkiye,benim dilim var,tarihim var vs vs bir sürü saçmalıklar.
kürtler önce yağmur damlası gibi asimile olmasın gelsin daha sonra bizi kendilerine benzetsin.

bunu diyen kafa 10 yıl sonra izmire yerleşir. nesli de diyarbakırlıyım demeye utanır izmirliyim yaa ben der ve asimile olmaya başlar.
Bunu diyen kürt gidiyor aydın,muğla,izmir,uşak,afyonlarahisar,kahramanmaraş,konya,ankara,istanbul a yerleşiyor sonra ben vanlıyım,diyarbakırlıyım demeye utanır 7-8 yıla asimile olur

Defalarca şahit olduğum olay nede olsa.
evet bu güzel bir şey. biz kürt olabiliriz lakin sizler asla türk olamazsınız, yani demektir ki türk kanla olur ama görünen o ki kürdüm demek ile kürt olunuyor. ..

bu kadar melez ve soyu ırkı sopu belli olmayan bir halk allah sabır versin.
Attan eşek olmaz kardeş kasma bu kadar.