bugün

Orta Asyaya gidin diyen Vatansızların söylemiş olduğu, aptalca bir laftır.Türk düşmanlığını gösterir.
işin garip tarafı bunu diyenlerin ne olduğu belli değildir.
Provakasyon kokan bir söze imza atar bunu diyenler.
saçma, gereksiz, ırkçı, ayrıştırıcı bir sözdür böyle düşünen insanın kendine bile hayrı yoktur.

türkler gitsin, kürtler gitsin geriye kim kalacak peki?

son 20 yılda ülkeye gelmeyen ırk kalmadı kimin ne olduğu belli değil.

mesela türk-kürt-alevi-sünni değil bunların içerisindeki radikal görüşlü olanları temizlemektir.

kendi gibi düşünmeyen herkesi terörist ve düşman ilan eden zihniyet bu ülkenin kanseridir.
Ben de babamlara haber gönderdim. Bizimkiler ruslar zulüm edince karabagdan gelmişler. Oraya gideriz artık. Herkes soy kütüğünden nereden geldiğini öğrendi. Yalniz annem köken olarak buralı. Onu bırakacağız mi bilemedim. Sonra bir de ailede selanik ten gelmeler var. Onları da oraya göndersek. Bayağı bir dağılacağız. Ama ne yapalım hayırlısı artık.
Sabah akşam Türk düşmanlığı yapan sözlük yazarının bir gün Kürtcülere laf ettiğini duymadığım bir üst mesaj yazısı "Kürt Komşunuz ile dost olun" aynı şeyi Türk komşunuz ile dost olun diyemez mesela.
55 milyon türk'ün yaşadığı türk ülkesinden, türkler gidecek hımm?? Bunu da türkçe söylemek zorundasın.. Acınası?? Maçanız yiyorsa yollayın bakalım?? Zagros'lara kadar sizi kovalayalım mı?? Bunu mu istiyorsunuz?

Bence herkes bir yerde yaşasın daha iyi..
(bkz: ayrılıkçı türkler)
Kürtler gitsin,türkler gitsin. Peki kim kalsın,
Kripto yahudi,ermeni ve alevilermi?
görsel
(bkz: nefret söylemi)
Hayırdır yapraam benim toprağımdan kovuyorsun. Bu başlığı açanda sike sürülecek akıl yok.