bugün

aynısını sabahın köründe arayıp bana da söylediler.

işin garip tarafı iş bankası kartımı daha önce hiç internet alışverişinde kullanmadım.

bizi sikiyor olmasınlar yiğenim?
en iyi mobil uygulamanın sahibi bankadır..

bundan 4-5 ay önce de garanti bankası kartımın kopyalanması şüphesiyle kartımı iptal ettiğini ve yenisini göndereceklerini söylemişti..

garanti bana soru bile sormamıştı..
595 liralık borcumla beni avukatlık bürosuna ve icra takibine sevk eden bu bankaya, bugün tüm borcumu ödeyip ilişiğimi kestim.

adını dahi anmayacağım.
80 tl lik maximum platinium kart aidatımı itirazım üzerine anlık iade eden bankadır. Teşekkürler iş bankasına.
tamamı türk sermayeli, iştirakleri ile birlikte türkiye'nin en büyük özel bankasıdır. Millet kredi kartı aidatı vs. şikayet ediyor. Diğer bankalar zaten hiç almıyor bu ücretleri. Hemen özür dileyip iade ediyorlar değil mi ?

edit: iş bankası ceo.
2016 yılı net karı 4.7 milyar tl olan bankadır. 2016 yılında aktif büyüklüğü ise 312 milyar tldir.

kaynak :http://www.bloomberght.co...i-kari-4-7-milyar-tl-oldu
Türkiye'de kartlarını kullandığım bankadır.
Çalışanları son derece eğitimsiz ve kaba.
1,5 saat önce sıra numarası aldığı halde kendinden sonra gelenlere hizmet edilmesine Haklı olarak isyan eden bir müşteriye "yanlışlık olmuş. Buyrun sizi alalım." diyeceklerine bütün elemanlar birlikte üstüne yürüdüler.

Tam o anda gişede bana sıra gelmişti. Zaten ben de 1 saattir bekliyordum. Bütün paramı çektim. Bir daha da iş bankasına para yatırmam.
türkiye'nin bankası. kart aidatı, eft masrafı, hesap işletim ücreti... bu bahanelerle bir banka kötülenmez. bunların hepsi diğer bankalarda da var. tamamı türk sermayeli tek özel banka. eve özel, çoğu kişi devlet bankası zannediyor çünkü.
Türkiye nin bankası değil chp nin bankasıdır.

Türkiye'nin bankası halk bank ve ziraat bankasidir.
Beni üzen bankadır. Üniversiteye ilk başladığımda işte üniversiteli kredi kartını çıkarttım daha sonra yüksek limitli bir kart istediğim için başvuruda bulundum ve gold kart çıkarttıklar. Ama kazın ayağı öyle değil benden illa maaş bordosu istiyorlar. 1000 liralık gold kart mı olur lan ? insan verirken utanır arkadaş. Garanti 3000 Tl limitli kartı 3 günde eve yolluyor 3 yıldır kullandığım kartın limitini yükseltmiyorlar. Kısaca iş bankasını kapatıp başka bir kredi kartı almak istiyorum sözlük önerilere bir mesaj uzağınızdayım. *
Bok gibi hizmet veren banka.
piyasa değeri 33 milyar 659 milyon tl olan şirket.
nedense kredi faiz oranları baya düşük olan banka.
%1.23 ile kredi verdiler.
şaşırtıcı.
altından bir şey çıkmasa bari.
Atatürk ün kurtuluş savaşından kazanmış olduğu ikramiyelerle kurulan Türkiye nin ilk devlet destekli özel bankasıdır. Kim ne derse desin, hala Türkiye nin en büyük özel sermayeli bankasıdır.
ülkede en güvendiğim bankadır. devlet bankaları batar bu banka batmaz. ayrıca mustafa kemal'den ötürü de bir sempatimiz mevcuttur.
an itibariyle burs başvurusu için hesap açmaya gittiğim banka.
Reklâmları buram buram kalite ve profesyonellik kokan banka.
Hangi ajansla çalışıyorsa, helâl olsun!
Film tadında.
hisse senetleri bu hafta fena düştü.
iş, ziraat, vakıf, halk, Anadolu,

Alayı düşüşe geçti.
iğrenç bir numara sistemi olan ve hep az personel çalıştıran banka. Cem Yılmaz'a para saçmaktansa personel alsalar keşke. Evet.
gün itibarıyla 2012 yılında kapatmış olduğum kredi kartıma 120 tl ödenmemiş borç çıkaran bankadır. 2010-11-12 yıllarındaki kart aidat bedelini bahane eden bankanın telefon bankacılığı da bir haltı beceremeyip beni şubeye yönlendirmiştir. kartı kapatmadan önce bu borcu göremeyen (ki kartın kapatılması için borcu olmaması gerekiyor) banka yetkilileri herhalde aç kaldı ki 2018'de hortlattılar. siz siz olun dikkat edin, her an başınıza borç açılabilir.

biliyorum burası şikayetvar.com değil ama paylaşmak istedim.
Bütün bankalar (garanti bile) mevduat faiz oranlarını en az 1.5 puan arttırmışken. lütfedip 0.50 puan arttıran leşçi banka.

Cem yılmazlı reklamlarına kanıp da parasını bu bankaya yatıran tam bir andavaldır. Normalde %16 faizle bile enflasyonla başa başı tutturamazken %11.75'le paranızın yarı yarıya erimesidir. O zaman niye döviz böyle fırlıyor diye de ahlanıp vahlanmayacağız.
hayvan gibi kesinti yapiyor bankamatikleri .
Piyasa değeri 22 milyar 634 milyon 849 bin TL olan banka.