bugün

Çok ilginç alkolik biridir Türkiye de türk olmadığını düşünür ve şiddetle savunur.

Türkiye de ki türklerin rum veya ermeni olduğunu söyler.

Hatta abartıp Hititli,frigli,Galatlı,lidyalı olduğunu söyleyen de vardır.

Türkiye türklerinin kökenini merak eden özelden mesaj atabilir.
Hayır neden özel mesaj ?

Meraq eden qıslar eqlesin .s
E sana mesaj atılmıyor merak ettim soracaktım anlıyosan bu genetik işlerinden?
Çok doğru söz diyen alkolik biridir efendim lan hayır biri bana ciddi ciddi dedi ki

"1071 de gelenlerin türk,acem,afgan,moğol,çinli,yunan olduğu bilinmiyor."

Dedim en başta taşşak geciyor adam ciddi amk ulan Alparslan diye isim acem,afgan,yunan,çinli de ne gezer AMK evladı seni.

Bir diğer lavuk da Türkiye türklerinin ataları hitit,lidya, galat, frig,sümer...dedi siktir git AMK hayır bol keseden atıyorsun bari tarih oku da at orta çağ da 1071 de Hititli ne lan am sarması adamlar m.ö. geberip gitmiş zaten.

Ulan anadolu ya müslüman yunanlar girdi diyen var ulan gerizekalı adam kendi devletini mi yıktı mal anadolu ya nasıl geldi neredeydi tipini siktiklerim.

Madem müslüman yunan geldi niye türkçe konuşuyor mal mı bu adam kendisinin hayvan gibi kültürü var(doğru ya doğru AMK)

Hayır de ki anadolu ya moğol geldi Tunguz geldi mançur geldi de tamam diyeyim kültür benziyor Hititli ne la.

Adam alkolik değil bonzaici AMK.
http://m.youtube.com/watch?v=-GevPVMdf1c

Şunun gibi biri olması muhtemel kişi.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
Alkolik hafif kalır gerçekte türk dolu olmasına rağmen hala biz türklere laf atarak adamı gıcık eden ibne dır

Evet ibne alkolikler e hakaret etmeyelim lütfen bunlara ibne diyoruz ibne oğlu ibne hatta.
alkoliği bilmem, ama komünistlerin ve liberallerin, pekala da dinci ve "neo-osmanlıcı"ların ortaya attığı mentalite budur.
maksat ise bizi özümüzden koparmak, ve diğer türki halklar ile aramızdaki muhabbet ve bağı parçalamaktır.
Haklı. Çünkü her yerde Suriyeliler var.