bugün

ileri düzey, şehvetine hakim olamayan, kendi gözlerini bağlamak yerine kadının götü-göbeği bağlamak isteyen gerici zihniyet. Tek başlarına kâle alınmamakla beraber gruplaştıklarında aşırı tehlikeli olabilirler.
Nefsine hakim olamıyosan git dağda yaşa. Dağda dervişlik kolaydır.
Kalın bacaklı, şişman kadınlardan bahsediyorlarsa bende katılıyorum. Giymesinler!
mini eteklileri görünce üstaddan paylaşım yapmayı gerektirten konu.

arsızlığa cesaret zinaya aşk dediler
bir neslin ahlakını işte böyle yediler
Özellikle Türk cumhuriyetinin kurucusu başbuğ Atatürk portresinin arkasına saklanıp her türlü ahlaksızlığını meşrulaştıran ve bunu yaparken utanmadan bir türk komutanının arkasına sığınarak yapan götünü açan kevaşelerden görmek istemiyoruz!
gözlerinizi kapatabilirsiniz.
çelişkili laflar sarf edilen güzide ülkemizde yine bir "özgürlük" çelişkisi daha. haydi tam tersi bir konuya geçelim. türkiye'de türbanlı çarşaflı kadın istemiyoruz temalı bir söz edilmiş olsaydı burada konuşan ve genel olarak ahlak bekçiliğine soyunan insanlarımız "isteyen kapanır buna kimsenin karışmaya söz söylemeye hakkı yok" şeklinde hunharca özgürlük savunuculuğu yapacağından kendi görüşleri, yaşamları dışında kalan insanlara ve bu insanların yaşam tarzlarına nedense özgürlükçü bir yaklaşım sergilemiyorlar. yanlış anlaşılmasın ben isteyenin kapanacağından tarafım. isteyen kapansın, isteyen açılsın. asıl özgürlükçü yaklaşım budur. eşitlik. kimin ne giydiğinden nasıl yaşadığından banane yahu? kendi hayatımıza bakalım gençler. başkalarını yargılamadan önce o şişmiş egomuzla bizim görüşümüz, bizim yaşamımız en ahlaklısı biziz diyerek zorbalığa girişmeyelim. hayır, yapacaksanız bile komik duruma düştüğünüzü ve başta belirtildiği üzere resmen ben buradayım diye bağıran çelişkilerinizi gözden geçirin.
Asalim hepsini olsun bitsin gevurlari.
şu yobazlar uzaklaştırılmalı artık bu ülkeden.
hala konuyu kapanmaya getiren örtülü kadınlara getiren sığ arkadaşlar mevcut. Bunların en büyük özelliği bu zaten...

Kapanmak gerçek manada düzgün giyinmek illaki kafanı kapatman ile alakalı bir şey değil. Düzgün giyinen bir sürü açık kadın var götünü-başını göstermeden insan gibi işine gidip gelen sokakta gezen bir sürü kadın var. ve onlar var olsun!

ancak Zürafa sokak fahişesinden daha beter giyinip sokaklarda arzı endam eden parazitler Türkçü gençliğin milli demokrasisiyle ortadan kalkacak! Türkçü fikriyat Türk neslini özüne yani töresine döndürecek!
o zaman türkiye'den siktir olup gidebilirsiniz denilesidir.
isteyen türban taksın isteyen mini etek giysin isteyen çarşaf giysin isteyen soyunsun isterse avrupada seks yaşı 13 e düşsün isterse 20 olsun insanların özgür iradelerine karışmayın artık görmek isteniyorum diye bir zırva yok kim ne giyerse sen onu görüceksin çünkü sen ona karışamazsın oda zorla kendi fikrini sana empoze edemez biz görüşler arası saygı içerisinde büyürüz anca.
Gay beyanı.
bir sapkın sloganı.

sen etek yokmuş gibi hayal et *
bizim en ahlaklı en temiz en düzgün kıyafetimizidir kimse de karışmaz efendim.
bende kara çarşaflı karı gormek istemiyorum ne olacak simdi.
Teşhirci ve basit kadınlıktan ve kadının kutsiyetinden habersiz bu et parçalarını Türk yurdunda istemiyoruz!
Kadın Örtünüp orospuluk yaparsa kadınları kutsal saymaya devam edecek çomar düşüncesi.
Gerici zihniyetin ürünü. Bakmayın siz bu amsalaklara giyin.
anlayamadığım zihniyettir. mini etek iyidir motive eder.
turkiyenin yobaz ve dinci kesiminin istegidir.
bende turbanlilari gormek istemiyorum, napcaz?
kimsenin giyinme şekline takılmayın abi aşın artık bu mevzuları millet uzaya koloni kurmanın eşiğinde biz hala türbanlı mini etekli daavsını güdüyoruz. bırakın herkes istediği dilediği inandığı şekilde giyinip yaşasın ama bir bütün olarak türkiye devleti olarak öyle her başına buyuran ayrılıyorum şeklinde değil.
yazar türkiye'ye şeriatı getirmeye çalışmaktadır...
(getiremedi)
Belli oranda katıldığım hede. Bikinili daha güzel oluyosunuz kızlar. Bikini giyin.
Eski fahişelerin türbanlı olduğunu bilmeyen yazar beyanı yazık kafası da yok!