bugün

ezel varken bu konunun açılması yersizdir.
leyla ile mecnun ve işler güçler'dir. ezel'i izlemedim, behzat ç'nin de hepsini izlemedim ama onlar da iyiymiş yazılanlara bakılırsa.
şüphesiz gercek kesit. oyunculuk ve yapım konusunda eline kimse su dokemez.
behzat ç. olmalıdır.
(bkz: leyla ile mecnun)
(bkz: kardeş payı)
(bkz: kuzey güney)
(bkz: yedi numara)
(bkz: behzat ç)
(bkz: yedi tepe istanbul)
(bkz: kaygısızlar)
(bkz: sultan makamı)
ezel, leyla ile mecnun ve muhteşem yüzyıldır.
he illa bi tane seçmem gerekirse o da leyla ile mecnun olur.
Arka Sokaklar değildir.
Cennet Mahallesi hiç değildir.
suskunlardır. böyle bir dizi reything düşüklüğü sebebiyle biter ama arka sokaklar, akasya durağı, cennet mahallesi gibileri yok etmek imkansızdır. sonra türkiye neden ilerlemiyo.
Ezel.....
Ezel, Geniş Aile, Behzat Ç. aklımda kalan bana göre Türk televizyon tarihinin en iyi dizileridir. şunu da belirtmeden duramam 2 saat dizi olmaz. bakışmalar 5 dk konuşmalar 2 dk sürüyor resmen insanı aptallaştırıyor.
(bkz: Ezel) .
Avrupa Yakası. Sitcom olarak en başarılı dizidir. Yalan Dünya cart curt hiçbiri o şekilde başarılı bir sitcom olamaz. Prodüksiyon olarak muhteşem yüzyıl olmalı, hoş kendisi kadar para harcanan bir dizi yada dalında benzer bir dizi olmadığı, Türkiye'de tek olduğu için olması normal.
(bkz: seksenler)
ve eskiki (bkz: çocuklar duymasın)
kardeş payı.
sefkat tepe .
ezel ve suskunlar.
(bkz: kaygısızlar)
(bkz: behzat ç)
(bkz: 7 numara)
geniş aile'dir. zekice dizi kavramını literatüre sokmuştur.
Kesinlikle Kardeş Payı... daha önce hiç bir arada olmadı bu kadar uyumlu bir kadro..
baskül ailesi *
avrupa yakası.
7 Numara
Sıdıka
Kaygısızlar
Süper Baba
Leyla ile Mecnun
Behzat Ç.
Bir Demet Tiyatro
Mahallenin Muhtarları

Sanıyorum benim için tek bir tanesini seçmek mümkün değil, hatta listem uzayabilir. Lakin emin olduğum tek bir şey var, o da eski dizilerin günümüz dizilerinin çoğundan daha iyi olduğu.
(bkz: haberler)
biraz monte cristo çakması gibi olsa da, 1 numara ezel dizisi diyeceğim topik.