bugün

entry'ler (103)

erkeklerin ağlaması

çok sinirlenince ağlar. sevdiği bir yakınını kaybedince ağlar , bazı zamanlar da bir köşede sessiz sessiz ağlar.

sevilen kıza gönderilesi şarkılar

yıldız tilbe- bi alo de.

hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları

ilkokul 3. veya 4. sınıfa gidiyodum durumumuz cok kotuydu okulum eve cok yakındı yurureyerek 2 dakka falan annem beni parasız yollardı (zil sesi evden duyuluyodu) 3. tenefuste bana ekmek arası patetes kızartması domates salata peynir zeytin falan getirdi ama evden yemek getiren cok kisi yoktu bazen annem arkadaslarim icinde yapardi biseyler tek basima sinifa cikmaya utaniyodum bazi zamanlar arkadaslarima da getirince hep birlikte gidiyoduk sinifta yiyoduk teksem hemen merdivenlerde oturup yiyodum annemin yanında bekliyodu o beni kapının arkasında . bazen sosis ve ya burger tarzi seyler de getiriyodu o zamanlar arkadaslarimin agzi acik kaliyodu annen super seyler falan yapiyo diye her neyse bu gunlerden birisi yine 3, tenefus oldu ben tam kapiya kosuyorum canım annem gelmis hemen yanına gittim hamburger ekmegine sosis patates falan kızartmış ben şok oldum hem hamburger ekmeği hem sosis falan hemde meyve suyu almış anne hani paramiz yoktu dedim ama nasıl mutluyum annem hem guldü hem gözleri doldu sobayı eskiciye satmış 5 milyona yaz geliyo diye zaten cok eskimisti falan dedi o günü hiç bi zaman unutamıyorum meyve suyu bi insanı bu kadar mutlu etmemeli.

bir ben mi yapıyorum acaba denilen şeyler

arabayı hep aynı yerlere park etmeye calısmak.

bir ben mi yapıyorum acaba denilen şeyler

evde açtığım ışıkları ve dolapların kapılarını kapatmayı unutmam. aklıma gelmemesi.

sözlük yazarlarının isyanları

hesap çok yüksek olduğunda ve trafik cezasının elime ulaştığı anlar.

en yakın arkadaşa hitap şekilleri

kardeşim.

ilkokul denilince akla gelen ilk şey

dayak, sümüklü ve sürekli ağlıyan çocuklar.

yazarların yetenekli olduğu konular

iyi bir dinleyiciyimdir.
dürüstlük.
kendimi iyi ifade ederim.
kimsenin kalbini kıramam istesemde yapamıyorum.
yakın çevremdeki insanların davranışlarından her şeyini anlarım yani iyi bi gözlem yeteneğim vardır. bu kadar bunlar yetenekse tabi.

sözlükteki yazarların whatsappdaki kişi sayısı

139 hee ama kac kisiyle aktif konusuyosun dersen 10 kisiyi gecmez.

whatsappta profiline tıklayıp mesaj yazamamak

çevrimiçi mi diye bakıp bakıp durmakdır. acaba mesaj atar mı bekleyişleri.

yazarların sigaraya başladığı yaş

14 tür. ilk başladığımda keşke daha erken başlasaymışım demişliğim vardır.

bursa lodosu

sigara içmek için balkona çıkamaz olduk bu ne lodosdur bursanın olmazsa olmazı.

ingilizce altyazılı dizi izlenen siteler

ingilizce altyazılı ingilizce dizi izlenen sitelerdir. http://www.ororo.tv diye bi site buldum cok basarılı bir site ama gunde sadece iki bölüm izleyebiliyorsunuz ve free account bulamadım maalesef

açlıktan ölseler bile yazarların yemeyeceği şeyler

barbunya, bamya, bakla.

yurtdışından getirilebilecek hediyeler

ülkeye ait madeni paralar.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

hopsin- hop is back.

klibi mükemmel.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

tech n9ne- the industry is punks.

neden sevgilin yok

beni taşıyabilicek birisyle tanışamadım daha.

sözlük yazarlarının takıntıları

duş almadan evden cıkmam.