bugün

(bkz: yok böyle bir şey)
(bkz: the number of the beast) *
(bkz: sen bana banamı küfür ettin sen)
cem yılmazdır ne yapsa yeridir. fenerlilere de ''yanlış anlamayın hocam mekan oynatıyo'' demektedir kendileri. hayran olunası zeka.
(bkz: harbiden yok öyle bir şey)
benim de şimdi farkettiğim durumdur ve sanırım doğru bir tespit. cem yılmaz hangi takımlı bilmiyorum ama iyi bir gönderme yapmış.
aslında o replik şöyleymiş;

''kaptanımıza stadın altın anahtarını sıfırdan bi başlangıç yapması için takdim ediyorum.''

ama işte gel gör ki çok alınmış galatasaraylılar bu lafa onun için sıfır çıkartılmış repliğinden cem yılmaz'ın. hayır yani bariz kıskanıyoruz her bokun altında kendimize bi pay arıyoruz demiyosunuz da. cem yılmaz fenerbahçeli tamam peki zaten bizde galatasaraylı demedik ki. işte fenerbahçe formasıyla galatasaray atkısı takıp destek olan adamlar nerde, ''altın'' kelimesinden ''altı'' vurgusu yapıldığını sanan adam nerde.
düğünlerde yapılan "damadın teyzesinden beşi bir yerde" vurgusuna benzer. atatürk olimpiyat stadı türkiye kupası finalinde 5-1 galatasaray kazandıya onun içüün. şakacı insanlar yemin ediyorum.
olmayan vurgudur. galatasarayın yeni stadını kıskanan bünyelerin götünden uydurdukları vurgulamadır.
yazar kişisi burada yılların üzüntüsünü sindirememiş olmayı dile getiriyor.
(bkz: devlet bahçeli terk)