bugün

teroristlerin degil, halkinin korkulu ruyasi olmaya cabalayandir.
Tek derdi rektörün üniversiteyi krallık gibi yönetmek istemesine itiraz olan gençlere uyguladığı şiddeti ülkeyi bölmeye and içmiş pkk lılara uygulayamayan götü yemeyen insanlar topluluğu.
yanlış isim seçilmiş, akp ss gücü demek daha mantıklı olur. türk polisi,halkın kolluk gücüdür, iktidarın yakalasi değil.
emir kulu olanlar bir yana, içlerinde yeni yetme götü kalkık bebeleri de barındıran teşkilatın mensupları.
hala polis sayesinde rahat uyuyabildiğini düşünenlerin savunduğu kişiler. ben şahsen polisin bir boka yaradığını görmedim. ayda yılda bir ortaya çıkan hırsızları mahalle sakinleri yakalardı, mahallenin güvenliği sevilen ve sayılan kendi halinde abilerden veya amcalardan sorulurdu. polisler ise olan olduktan sonra şöyle bir gelir, mahallede tur atar, sonra da giderdi. rahat uyuyormuş, asıl millet polisler yüzünden uykusuz sabahlıyor artık. yine ben şahsen güvenliğimin polislerden sorulduğu aklıma geldikçe tedirgin oluyorum, polise işim düşmesin diye kendimi savunmayı öğreniyorum, insanlara şüpheyle bakıyorum. özellikle polislere. babam polis olsa babama bile güvenmezdim o derece.
yakın bir zamanda üniforması kahverengi ceket olacak olan polistir.
genelde çevik kuvvete kızıp, tavır alıp, gelip burada sövülüyor kendilerine toptan. (bkz: ağzı olanın konuşması)
evine rüşvet götürüp çocuğuna ve ailesine haram para yediren insan.

sonra başlarına bir iş geldiğinde şehit olduklarında eşleri ve ana babaları tabutunun başlarında feryat ederler, eee allah bir yerden çıkarır o rüşveti haram parayı.
emir kuluymuş. insanın vicdanına ters düşen şeyleri sırf emir aldı diye yapması acizliktir ya da zaten zevk alıyordur hain. biz böyle tiplere emir kulu değil robot diyoruz.
başbakanımızın emrindedir.
son direniş ve sonrasında bunlardan hangisiyle röportaj yapılırsa yapılsın koşulların kendilerini canavarlaştırdığını, bir süre sonra ister istemez direnişçileri düşman olarak gördüklerini, emir geldiğinde bunu yapmak zorunda olduklarını ve yaptıklarını, aslında böyle insanlar olmadıklarını söylediklerini görüyoruz.

yek yea?

bırakacaksın arkadaşım. biri sana onurunu, değerlerini satmanı emrediyorsa bırakacaksın o işi.

böyle salak bahanelerle gelmeyeceksin karşıma.

naziler iyiydi de bir hitler kötüydü anasını satayım.
Bazi mallarin bi kac orospu cocugunun yaptiklari yuzunden tum teskilati karalama cabasini ibretle izliyoruz.
Bi de kalkmis akplilerden hesap soruyor mal.
Onu yapan yapan orospu cocugudur bu cok net de bunu tum polis teskilatina mal etmek nasil bir orospu cocuklugudur onu da kamuoyuna birakiyorum.
mühendisliği bırakıp mensubu olmak istediğim meslek grubudur. hergün solcu dövmek kadar şanslı bir meslek daha yoktur.
ikiye ayrılmaktadır;
(bkz: imamın teröristi)
(bkz: Türk polisi).
sivasta yoktu, reyhanlıda yoktu, 6. filo burdayken yoktu, elkaide sopalı eylem yaparken yoktu, nato generalleri elini kolunu sallayarak füze kurarken yoktu. ama hakkını arayan vatandaşa karşı kahraman olarak var.
anladığınız dilden konusmak lazım illa değil mi ?? böyle mi isityorsunuz ??

görsel
türk olmayan polis türü.
insan ol(a)mayandır.yaptıklarını tüm acımasızlıkları en kısa zamanda en yakınlarından çıkar inşallah..
hakkını ara sıra alandır. siz bu kadar adamsınız işte pardon köle.

görsel
Bu tırşıkçılara Küfretsen olmaz o yüzden koca bir puhahahaha kahraman ilan edenlere ise zuhahahaha amk.
son dönemde görülmüştür ki artık türk polisi değil hükümet polisi olmuştur.

görevleri:

*milletvekili çocuğunun karşısında sıraya geçip esas duruşunu göstermek.
*bölücübaşı ve sözde kürdistan bayraklarının sallandığı pkk mitinglerinde kediye dönüşüp süt dökmek.
*hükümet karşıtı her hangi bir gösteride orantısız güç uygulamak.
*gösteride belli bir bölgede sabiltediği gösterici grubun üzerine gaz bombası atmak.
*sokaklarda vatandaşın evine gaz bombası atmak.
*ramazanda dışarıda sigara içen insanları tartaklamak.
*ramazanda restoranın birinde içki içen adamları dövmek, yaka paça gözaltına almak.

yakın gelecekteki muhtemel görevi:

*sosyal medyadan hükümeti eleştiren her hangi bir şey paylaşanları bulup bulup göz altına almak.

görev odağı:

*sindirmek.

yöntem:

*şiddet
klavye delikanlılarını dışarı teröristlik yapmaya çıktıklarında çok güzel sopadan geçiren şanlı kurumdur.
bu sabah divan otelinde toplanmış olan polislerdir. lan o ne tipler ya. nerede bütün apaçiler hepsi polis olmuş amk.
jandarma bölgesine girip sözde jandarmaya yardım eden ama jandarma kılını kipirdatmazken hep bildiğimiz sahnelerin yaşanmasında başrol alan hatta tek rol alan kurumun memurudur. ülke polisi olmaktan çıkmış bazılarının özel güvenliği haline gelmiştir birçoğu. yazıktır.
Sorumluluk sahibi olmamakla beraber kotu kosullar altinda calisirlar ve her isteyen turkiye'de polis olabilir.