bugün

daha önceki sevgilileri amerikalı, rus ve fransız olan benim gibi elit bir insanın söylemidir. bıyıklı ve kıllı türk kızlarının nasıl itici oluğunu hepimiz biliyoruz. evlenenler de yokluktan evleniyorlar buda bilinen bir malum. o zaman ne yapıyoruz amerikalı dünya güzeli kızlardan birini seçiyoruz müslüman yapıp hak yoluna girmesine yardımcı oluyoruz. bizim bıyıklılarda evde kalıyor, nasıl....
Türk kızlarımıza sesleniyorum, şu erkekleri daha nazikçe reddedin, sonra gelip öfkesini sözlükten çıkartıyorlar.
diyen kişinin ortalama bir türk kızıyla evlenmesi.
(bkz: aziz nesin haklıymış). Başlığını atan yazar duygularıma tercüman olmuştur.
muhtemelen türk erkeklerini tercih eden yazar beyanı.
turk kızıda senin üstüne para verselerde almaz.
anasını unutan götü kıllı erkek beyanı, türk kızı köle olmadığı için bedavadır, rus fransız hele hele amerikan kızları çomar bir erkeğe 5 saniye tahammül edemez.
Erkegini verelim?
Tipini siktiğimin yazaranın açtığı başlıktır.
Amerikan da sana ölüyordu zaten. Bi sıktır git amk.
saçma sapan bir söylem, ne demek türk kızını bedava verseler almam. unutmayalım ki analarımız da birer türk kızı. hem dünya'da türk kadını kadar vefakar cefakar bir o kadar da sabırlı başka bir kadın var mı? evet yabancı bir kızla belki kuralsız birliktelik yapabilirsin (ki bunun adıdır düpedüz zinadır) ama türk kızının vefasını başka hiçbir millet de bulamazsın dostum. yabancı bir kızla evlendin tutturdu ben domuz pirzolası isterim diye ne yapacaksın gidip domuz mu keseceksin? insanı güldürmeyin...

benim de sayısını unuttuğum yabancı arkadaşım var özellikle yabancı kız arkadaşlarım belki bizim kızlara göre daha sıcaklar, kabul bizim kızların insanı çok kırıcı halleri var yok demiyorum ama sonuçta onlar bizim kızlarımız, anadolu kadını, onların değerini iyi bilmeliyiz.
annesi de türk olan bir yazardır. tahminimce annesini de bedava vermemişlerdir artık nereden satın aldılarsa.
"Bırak Türk kızını, sana eşek verseler nefessiz s*kersin" dedirtecek beyan. Ayrıca Türk kızını bedava almakda nedir soyler misin? Mal mı satın alınıyor?
Bahsettiğiniz tripkar kendini güzel zanneden çekilmez kıskanç ve sosyopat kız tipini tabi ki ben de beğenmiyorum. Fakat Türk kızı diyerek genellersek gerçekten güzel ve ahlaklı olan Türk kızlarına saygısızlık olur. Ayrıca Türk kızı rus kızından yeğdir. Ruslar soğuk be abicim. Sanki duyguları alınmış gibi. Antalyalıyım ordan biliyorum.
bana neden bu kadar saldırılıyor anlamış değilim.

türk kızlarının birkaç özelliğini sayalım:
* bıyıklılar
* kıllılar
* arabesk dinlerler
* çoğu varoştur
* ayakları kokar
* aynı külotlu çorabı hergün giyer
* işkembeden, kokoreç'e kadar ne bulursa tıkınır
* geceleri horlar

söyleyince de suç oluyor. ben masum olduğuma inanıyorum ve beraatimi istiyorum * )
Ulan ananız sanki frenk düşesi. Gülesini getiriyorsun insanın yahu.
Paraynan?
O halde bir eşeğe ne dersin hewal?
öyle bir alırsın ki üstüne para bile verirsin dediğimdir.
sıkıntı yok almazsan ben alırım.
bedava verseler babanı bile sikersin haberin yok.
hani normal android kullanırsın, aslında aklın iphone dadır. ama paran yoktur. kendimi teselli edeyim diye "yeeaaa iphone kötü yeaaaaa. parayla verseler almam." dersin. ahanda o durum bu durum.
at ile avrat yiğidin bahtına.
kişinin satın aldığı attan ve evlendiği kadından memnun kalıp kalmayacağı önceden kestirilemez, her ikisi de talihine kalmıştır. yani insanın nasibinde ne varsa gider onu alır.

ayrıca bir italyan atasözü şöyle der : '' Karanlıkta bütün kadınlar aynıdır. ''
Türk kızını zaten bedava veriyorlar. Parayla satanlar diğer ırk.
ALLAH aşkına geçin şu zırvaları...
Emin olun bunu diyen süper zeka elemanlar o kadınlara aşık oluyor, o kadınlara bakarak tahrik oluyor ve en önemlisi bir çoğu o kadınlarla evleniyor.