bugün

entry'ler (336)

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

My life be like, Uuu aaa Uuu aaa...

Not: Şarkıyı bilmeyenler için Grits- My life be like
( https://m.youtube.com/watch?v=t-yCg-0-baE )

üniversitede yapılmaması gereken hatalar

Emin olmadan birine açılmak ve bunu daha ilk seneden yapmak.

Kızı her gördüğümde yerin dibine giriyorum.

lord marcus amoralist premses

elinde baya ateşli (kadın kadına) öpüşme gif'leri olan çılgın (tahminimce) kadın yazar.

(bkz: Kız kıza öpüşmek)

yabancıya iyi evin içine kötü baba

işte benim babam bu.
adam dışarda her durumda çok nazik ama gel gör ki evde kaplan kesiliyor. ortada bir şey yokken bir anda bağırıyor, anlamadığı olay hakkında atıp tutuyor, atışma olduğunda saçmaladığını anladığı an ya konuyu değiştiriyor yada daha çok bağırıyor.

bunlar az çok tolerans gösterilebilirim.
ama her kavga içerisinde başlıkta da yazan dışarıya farklı içeriye farklı olma suçunu bana isnat ettiğinde çıldırıyorum.

yahu dışarda ki beni sinir etmek için özel bir çaba sarf etmiyor, durduk yere bağırmıyor, lafımı dinliyor , yaptığı her şeyi her sıkıştığında yüzüme söyleyip savunma yapmıyor.

babanın yokluğu kötü eyvallah ama size karşı bu evde adalet falan yok, adalet arıyorsa sıktı-r git kendi evin olduğunda orada adaleti sağla gibi absürd laflar ediyorsa emin olun katil olmamak için zor duruyor insan.

uludağ sözlük büyük etnik köken anketi

anket hatalı olmuş.
üstteki arkadaşların belırtmedıgı bir hataya değineyim.
deist ve ateisti aynı kefeye koymak olmamış.

eger oyle bir ayrım yapılsaydı eminim sonuç biraz daha farklı olurdu.

ünlü olmayan yazarların yazma amacı

can sıkıntısını bastırmak , işsizlikten bir an olsun kurtulmak veya derdini anlatacak birinin olmaması olabilir.

benim ki mi ?

hepsi

erkekler nasıl alışveriş yapar

Bu gün yaşadığım olayı direk aktarayım. Eminim başlıktaki soruya cevap olacaktır.

Eve perde alınması gereklidir. Evin hanımı(annem) bu kutsal görevi yerine getirmek için çıkar yola. Dükkan dükkan gezer, beğendiklerini (fiyatlarıyla birlikte) bir köşeye yazar. Bu sırada evin reisi(babam) evden çıkıp hem hava almak hem de evin hanımı nerede kaldı bakmak ister.
Evin reisi dükkana adım atar dükkanda ki perdelere ufaktan bir göz atar. Bir tane beğenir, hanımına da begendırır ve alır gelir.

elinizde olsa kökünü kurutacağınız hayvanlar

Tabi ki Sinek.
Geceleri bir rahat bırakmıyor bu kodumun yaratığı.

rihanna

miley cyrus'u fahişe ilan eden ecnebi medyası bir su karıya fahişe diyemedi.

Ne diyeyim yazıklar olsun.

Not: Miley Cyrus'u sevmiyorum

ebubekir el bağdadi

Adını her görüşümde "Yine mi oldu lan acaba? " diye düşündüren IŞiD lideri.

nickini bir fotoğrafla anlat

görsel
resimdeki sarı şeyin ne olduğunu merak eden yazarlar için
(bkz: dna)
DNA'nın örnekten ayrılması için yapılan işleme
(bkz: dna izolasyonu)

binali yıldırım yazar olsa alacağı nick

ThousandAli olurdu heralde

üniversitede sizi en çok şaşırtan şey neydi

çevremdeki insanların çok iyi olması.

Sözlükte üniversitedeki arkadaşlık ortamı adına dizilen küfürleri gördükten sonra şu an cennette olduğumu düşünüyorum.

sen çok iyi birisin

hayatımda kan bağım olmayan ve aşık olduğum bir kızdan bu sene (ve de ömrümde) aldığım ilk iltifattır.

iltifat alma olayı şöyle gerçekleşmişti.

arkadaşla biz okul dışından bir kaç parça bir şey almıştık. arkadaş kahve içmek istediğinden kahve de almıştı. okula geldiğimizde çaktırmadan sıcak su olan bir kettle'dan şu koymuş ve aceleyle sınıfa çıkmıştık. sınıfa geldiğimizde sadece bana iltifat edecek o güzel kız vardı. neyse işte hemen selam verdik ve ardından bir şeyler ikram ettik kıza. ardından başladık tıkınmaya. o sırada arkadaş kaşığı düşürdüğünü farkeder. bunun için kalemini kullanmayı düşündüğü sırada ortaya ben atılıp içtiğim sütün pipetiyle karıştırdım. o sırada kız garip bir biçimde

-ya geneticist man sen çok iyi birisin

demişti.
o anda (arkadaşının demesiyle) kıpkırmızı olmuşum. :)

hala hatırladıkça yüzüm güler, içim kıpır kıpır olur. (şu an heyecandan yerimde duramıyorum o kadar diyeyim.)

Umarım herkes bu güzel hissi yaşar.

üniversite birinci sınıfta yapılan mallıklar

-üniversiteyi okurken öss'yr hazırlanıp kalma tehlikesi yaşamak.
-sene başlangıcından tam 3. ay sonra sınıfta ki aşık olunan kıza açılmak için hamle yapmak ve sonuçta açılamadan reddedilmek. (hala kızı her gördüğümde acısını hissederim)

145 kişinin aşık olduğu kadın

üstüne takım elbise giyse, hafif sakalı ve kısa saçı olsa rahatlıkla mahalle kabadayısı olacak tip var kadında

kürt erkeklerinin zor dayak yemesi

Topluca gezmelerinden ve ailesinde (yada çevresinde) belalı tipler olmasından kaynaklıdır.

aşık olup yemeden içmeden kesilen tip

belli bir süre sonra, aşık olduğu günleri hatırladığında "Ulan ne malmışım" diyecek tiptir.

samsun var sgötsun neden yok

görsel

uludağ sözlük

Telefonumda 181 MB alan kaplayan uygulamadır.

görsel

Bunun nasıl ve neden olduğunu açıklayabilecek olan varsa lütfen bana mesaj yoluyla ulaşsın.