bugün

Bir kız olarak çoğunluğundan hoşlanmadığım, hemcinsleriyle daha çok ilgilenen, onları kıskanan, bir kızın kendinden güzel akıllı ya da şık ve özellikle uzun boylu olmasını hazmedemeyen, sırf bu yüzden bile karnına günlerce ağrı giren, giyinmeyi bilmeyen, konuşmayı bilmeyen, işi gücü dedikodu yapmak olan, daha lisedeyken yüzük takmaya başlayan, evliliğe endexlenmiş, iq'su düşük diziler izleyen, spor yapmayıp sonra korselerle uğraşan, bir çoğu boş, bazıları ise en asil duyguların insanıdır. Şunu unutmamak gerekir ki bunun nereden olduğunla ilgisi yoktur fakat çoğunluk her zaman izlenimde ağır basar.
türkiye gündemiyle alakası yoktur.

görsel
Cok tatli ve sevimli kiz tipidir.
--spoiler--
istediğim erkeği elde edene kadar her şeyi yaparım ama sevgili olduktan sonra nazım kaprisim bitmez. Değişiğim kabul ediyorum.
--spoiler--
Kesinlikle yapmam dediği şeyleri yapandır.
Avrupalı hem cinslerinden öğrenmesi gereken çok şey var!
sevgili olduktan sonra sevgilisine yapmadığını bırakmayan kızdır. ömür törpüsüdür. nazı da bitmez tribi de. ama yaptığı ufacık bir hareketle gönlünüzü alıverir. bazen kezbanlıkları olur ama yeri geldiğinde de ne yapacağını iyi bilir. sevilir yani. çok sevilir hem de.
aralarında bi kaçı var ki onlar beni bitiriyo işte gerisi BOŞ.
çoğumuzun annesidir.
burnu biraz fazla havada olan kızdır. sözlük bile kaynıyor arkadaş bunlarla. derdiniz ne arkadaş sizin?

not: Güzelliğinize, tipinize laf etmiyorum sadece bu havadan bakma çabaları nedir? şurada 3-5 allah'ın abazanı size güzel laf söyledi diye bir havalar falan. değişiksiniz yemin ediyorum. düşman başına.
görsel
Maalesef ki giyinmeyi bilmiyorlar. Dün bi kız gördüm sırtında kocaman kaşe kaban ayağında şapıdak babet. Üşüyorsan babet ne alaka?
kadını da var adamı da.
--spoiler--
garip yaratıklardır.

genelleyemiyorsun arkadaş! misal; gördüğüm rus kızlarının hepsi güzel olduğundan 'rus kızları güzeldir' diye genelleyebiliyorum. ya da alman kızlarını da genelleyebildiğim bazı noktalar var. ama türkler'e gelince olmuyor arkadaş!

birine şair olursun; bu ne yaa ne ağlak adammışsın sen diye tepki verir!
diğerine tek mısra etmezsin, odun olursun!

birini skersin, insan sevdiğini sker mi der!
diğerine elini sürmezsin, gay misin sen der!

birinin her dediğini yaparsın, sen beni şımarttın o yüzden kaybettin der!
birine yüz vermezsin, benimle hiç ilgilenmiyorsun der!

birine her şeyi kararında yaparsın; ya çok monotonlaştık farkında mısın der!
kimseyi ziklemezsin, hiçbiri götünden ayrılmaz bu sefer de!
--spoiler--

ne yapsak olmuyor be
kendine ambargo koymasi gereken kiz tipidir.

Ne portekizler kadar killi, ne fransizlar kadar kuçuk boylu, ne araplar kadar biçimsizsiz, ne de çin kizlari kadar kotu kokuyorsunuz.
Bakin kendinize, bence hepiniz lezbiyen olmalisiniz.

bu gune kadar gordugum en guzel el ve ayaklar da turk kizlarina aitti. Bunu da belirteyim hani...
cehaletin kelime karşıtı.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
aslında melezdir. saf ne kaldıki?
genellikle Kezban olarak adlandırılır.
annesi ve babası türk olan kızıdır.*.

bazı kendini bilmezlerin taktığı lakaplara ve attığı çamurlara rağmen dünyanın en mükemmel kızlarını içinde barındırır.
tadını aldıktan sonra her türlüsüyle mutlu olanlar.
isveç kızını bıyık farkıyla geçen kızdır.
askerlik yapmak yerine çalışan erkeğe burun kıvıranı çok tatlı.

yavrum sizin eve baban bakıyor, bizim eve ben bakıyorum diyince susar ama.
Kim ne derse desin dünyadaki en güzel kızlardandır. Ayrıca türk olarak doğuşu onu bir adım önde tutmaktadır.
ben sahsen begeniyorum, baska da sansimiz yok zaten..
güzel oluyorlar, yurt dışında da yaşadım. emin olun türkiye'dekiler daha duygulu.