bugün

ulan o kızların meydana gelmelerini sağlayan da türk erkekleri değil mi? diye sorulması gereken, hatta sormaya gerek olmayan durumdur.
görsel
güzellikleri göremeyen kişilerin uydurmasıdır. bakmasını bilmezse kişi elbet göremez. aradığı şey sadece fiziksel özellik olursa, mankenlerden başkasını da güzel bulmaz zaten.

güzelliklerini keşfetmek gerek sadece. öyle her bakan ilk anda görebilse zaten, kızlarımıza "türk kızı" denmezdi.*
aldatılma ve yüz verilmeme sonucu akla gelen savunma tezi.
anası, bacısı ve sülalesindeki tüm hatunların çirkin olduğunu düşünen kişinin söylemidir.
(bkz: çirkin mi ne çirkini çirkin ne arar la gönlümde)
kral, leyla'nın çirkinliğini görmüş ya hani, sormuş mecnun'a da "sen bunun için mi yanıp tutuştun" diye, "sen bir de onu benim gözümle gör" yanıtını almış mecnun'dan. işte öyle bir şey...
görünüşlerini oluşturan allel gen çiftinden bir tanesini bir türk erkeği olan babasından alan kızın olası durumudur.

(bkz: allel gen)
bir kıza teklif edip karşılığında reddedilen erkek sitemi.
üzdü.
gereksiz bir genellemedir.zira yazarın dudağını uçuklatacak kadar güzelleri vardır. götü kalkıklık meselesine gelince bu da türk kızlarıyla ilgili değil türk abazanlarıyla ilgili bir durumdur. yurdum erkeklerinin büyük bir kısmı bir vajina için çöllere düşebileceğinden havalara kalkmak yurdum kadınının götünün en büyük hakkıdır.
öz türk kızları aslında çok güzeldir.
görsel
- ııım ben çok çirkinim. kötüyüm, sen mükemmel bi herifsin. bi de ne vardı? hah, ben seni haketmiyorum. bitti madem, def!
*
Sanki türk erkeklerinin hepsi muhteşem, birer yakışıklılık abidesi de gelmiş burda kızlara bakıp ahkâm kesiyorlar sen kimsin ki milleti asagiliyorsun böyle biraz öz eleştiri lütfen.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
"çıkma teklifi rededilen her ergenin, türk kızları hakkında olumsuz başlık açması" kadar boş bir önerme.
ben sana bir kaç alman, italyan kız göstereyim, babanın öyle pala bıyıkları yoktur.