bugün

instagramda boy göstermektedir.

Batı'ya özenme,eli yüzü kapatarak salak saçma pozlar verme,orasını burasını açıp foto atma.
Ne sizin derdiniz ya elalemin barzoları
- hoş ve tatlı :-))
diye bi yorum yapınca mutlu mu oluyorsunuz ?

Bir tanesi de bioya cumhuriyet kızı yazmış mal meydanda.
Yazık be neden katıyorsun cumhuriyeti o rezil hallerine AMK kızı.
Çomarlara malzeme veriyorsun.
el tesbihli ya da nargile içerken, bir bacak diger bacağın önünde güya cool, haberi yokmuş gibi veya sigara dumanını üflerken cool durmaya çalışıp "kanka beni net arkayı bulanık çek" diyip cekilen tiplere dert olmuştur.
Göze batmaktadır.
Aranızda hâlâ link vermeyen hayvanlar var.
Türk veya değil fark etmez bir kadının en rüsva hali Başkasına özelliklede erkeklere göre şekil alması yani ucuzlukta son nokta. Her gün bakıyorum yolda,otbüste, çevremde herkes yarısıyor hep beğenilme istenilme arzusu. Bizimkiler icin konusursak Ya zaten senin ülkenin erkegi uçana kaçana (olmayanları tenzih ederim) sana bakmaları sana sulanmaları nasıl hosuna gidebiliyor? Kendini bu tip insanlardan sakınmak yerine neden bu insanların peşinden koşmasını istersin gerçekten rezil rüsva.

Bir diğeride kız kıza edilen kavgaları rezilliğin rüsvalığın doruk noktasıdir bence.
yine malzemelerini vermişlerdir barzolara hanım kızlar.
atmış bikinisiyle fotoğrafını.

şu an aynen böyleyim https://www.youtube.com/watch?v=OjrvQI2Q1bA#t=1m23s
(bkz: yağmur şimşek)
2-3 kız için genelleme yapmayın.
seçici geçirgen olmalarıdır

görsel

sizce tacizci diyen başkasının altına yatabilir.
açıkça gözlemlenmektedir. aynen.
bazı geri zekalı kızların youtube kanalı açıp makyaj videoları yüklemeleri zerre miktarı akıl yok bu tür kızlarımızda bunları vatandaşlıktan çıkarmak için de bi khk bekliyorum..